انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 276)
يکشنبه 11/5/1388 - 14:46 -0 تشکر 138027
چند سئوال از ریس جمهور:آیا ما هم شدیم دشمن !!!؟؟؟

روز جمعه رئیس جمهور در جمع اساتید بسیجی در موضوع ارتباط رئیس جمهور با رهبری سخنانی گفت که جای تامل دارد و برای همه سئوالاتی بوجود می آوردکه به تعدادی آ این سئوالات می پردازیم.  ایشان ارتباط ریاست جمهوی با رهبری را ارتباطی اعتقادی دانستند .خب سئوال این است اگر ارتباط اعتقادی می باشد که هست وما ولی فقیه را جانشین  امام زمان (عج)می دانیم پس چرا در اجرای دستورات رهبری با یک هفته تاخیر آن هم بعد از تایید واصرار بر ابقای مشایی وبعد از چند روز با استعفای مشایی حکم رهبری اجرا شد؟ آیا رسیدگی به استعفای مشایی به معنای اجرای حکم رهبری آن هم در اسرع وقت می باشد ؟انتقاد به دیر عمل کردن به دستور رهبری را ایشان منتسب به دشمنان کرده اند! آیا منتقدان اصولگرا در مجلس وکسانی که به رئیس جمهور علاقه مندندوبه ایشان رای دادندوبرایشان سئوال پیش آمده که اولا انتخاب مشایی با چه تدبیری انجام شده وحال که رهبری دستور دادند ایشان از مسئولیتها کنار بروند ودر عمل ریاست جمهوری به آن اهمیتی ندادند  هم جز دشمنان می باشند که ایشان مسئله را به  دشمنان منتسب می کنند؟ظاهرا انتقاد وسئوال از این دولت به معنای دشمنی می باشد خب آقای مدیر شما چرا آب  را گل آلود می کنید که دشمنان از این آب گل آلود ماهی بگیرند؟؟شما که مدیریت یک کشور چند میلیونی را بر عهده گرفتید چرا خود را در مضان اتهام قرار می دهید مگر نه آنکه در دینمان که شما مدعی رعایت آن هم هستید  تاکید شده که مومن خود را نباید در مضان اتهام قرار دهد؟؟آیا رسول اکرم (ص) یا امیرالمونین (ع) ( که اعتقاد داریم ولی فقیه نایب آنهاست وهر دستوری بدهد مانند دستور این بزرگواران می باشد ) اگر دستوری به شما می دادند هم با یک هفته تاخیر آن را عملی می کردید ؟گرچه  شما به دستور رهبری عمل نکردید بلکه درواقع  به استعفای مشارتان یا معاونتان رسیدگی کردید.آیا تاخیر یک هفته ای در اجرای  دستور رهبری را می توان ولایتمداری وولایتپذیری نامید که شما مدعی آن هستید؟اگر ما هم از دشمنان محسوب نشویم از شما می خواهیم بپرسم ولایت فقیه از دید شما محدود به قانون است یا یک مسئله اعتقادی می باشد؟واقعا ما باید به عمل مردان سیاست بنگریم یا به شعار وحرف آنها ؟

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی