انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 1185)
جمعه 9/5/1388 - 21:23 -0 تشکر 137527
احمدی نژاد دست سو استفاده کنندگان را رو کرد

به نام خدا

سلام

ثانیه نیوز:دکتر محمود احمدی‌نژاد در هفته گذشته در جلسه‏ای با دبیران تشکل‏های دانشجویی در مورد اتفاقات اخیر توضیحاتی داد که در ادامه بخش‏هایی از آن سخنان با اندکی تغییر می‏آید.

، محمود احمدی‌نژاد رییس‏جمهور در جلسه‏ای با دبیران تشکل‏های دانشجویی در مورد اتفاقات اخیر گفت: مشایی آنگونه كه شما تصور می ‌كنید نیست. حرف‌هایی كه شما در مورد مشایی می‌ زنید همان حرف‌هایی است كه […] در مورد وی می ‌زند مثلا می ‌گوید كه او سر سفره یك ظرف برای امام زمان(عج) خالی می ‌گذارد و مسائلی از این دست و یا...

رییس‏جمهور پیشنهاد کرد: شما بهتر است جلسه‌ای با مشایی داشته باشید و حرف‌هایتان را بگویید و حرف‌های وی را نیز بشنوید و آن موقع خواهید فهمید كه درباره ایشان اشتباه می‌كنید.

وی افزود: : یك گروه از سوی مسولین قوه قضاییه و گروه دیگری از جای دیگر مأموریت یافتند تا در مورد مشایی تحقیق كنند ولی بعد از تحقیقات آنها هیچ مستندی در مورد مشایی گیر نیاوردند و هیچ تخلف اثبات شده‌ای در مورد وی وجود ندارد.

احمدی‌نژاد اضافه کرد: مشایی جزو كسانی است كه از ابتدای انقلاب تا به حال در گوشه گوشه انقلاب حاضر بوده و كارنامه بسیار خوبی دارد، ضمن اینكه باید سطح كار وی را در مقایسه با دیگران در نظر بگیرید و عملكردش در حوزه گردشگری را با دوره‌های قبل مقایسه كنید.

وی ادامه داد: مشایی فرد خوش‌فكری است و شبانه‌روز در خدمت دولت بوده و هست و حتی گاهی ساعت 2 نیمه شب از سفر خارجی برمی‌ گشت، اما تماس می‌ گرفت و می ‌گفت چه كاری نیاز است كه انجام دهم یعنی همواره از خدمت‏گزاری به مردم کوتاهی ندارد.

رییس‏جمهور یادآور شد: بروید ببینید كه در جلسه هیئت دولت در كردستان كه در حضور مقام معظم رهبری برگزار شد، همه اعضا صحبت می‌ كنند و مشایی هم صحبت می ‌كند؛ اما سطح سخنان او با سایرین چقدر تفاوت دارد.

جمعه 9/5/1388 - 21:26 - 0 تشکر 137528

به نام خدا

سلام

احمدی‌نژاد تاکید کرد: رهبری معظم فرمودند که مشایی در جایگاه معاونت رییس‏جمهور نباشند و ما اطاعت کردیم لیکن عده‌ای از مخالفین بر خلاف سخنان اخیر رهبری بازهم موضوع مشایی را مطرح می‌ كنند تا به من فشار بیاورند.

خبرنگار ثانیه‏نیوز از ادامه این جلسه گزارش داد، رییس‏جمهور در مورد دستور حكم رهبری برای رعایت مصلحت در انتصاب مشایی  به معاون اولی گفت: من خدمت مقام معظم رهبری رسیدم و توضیحاتی دادم که قرار شد کارهایی انجام شود اما بعد از آن نامه توسط برخی نمایندگان محترم، درز پیدا كرد.

وی افزود: بعد از آن، بهتر تشخیص داده شد که نامه منتشر شود و بعد از آن اقدام كنیم و پس از آن نیز وی را به سمت ریاست دفتر خودم انتخاب كردم.

احمدی‌نژاد تاکید کرد: رابطه بنده به عنوان رئیس‌جمهور با رهبری با رابطه شما با ایشان متفاوت است.

وی درباره عزل محمد حسین صفارهرندی اظهار داشت: تصمیم گرفته شد دفتر ریاست‌جمهوری به وزرای محترمی كه قرار نیست در دولت دهم حضور داشته باشند، اطلاع داده تا آمادگی لازم را داشته باشند و برادر عزیزم آقای صفارهرندی نیز جزو آن دسته از وزرایی بود كه به وی اطلاع داده شده بود كه در دولت دهم حضور ندارد.

وی افزود: بارها به آقای صفارهرندی، عرض کردم كه تعدادی از معاونانش را تغییر دهد چون در جهت اهداف دولت و مطالبات مردم و متدینین از دولت حركت نمی‌كردند، اما این‏گونه نشد و می‌بینید كه عملكرد ایشان را کمتر كسی قبول دارد و نمی‌ گویند كه او باید در وزارتخانه باقی بماند.

به گزارش خبرنگار ثانیه‏نیوز، رئیس‌جمهور در خصوص عزل محسنی‏اژه‌ای نیز گفت: موضوع عزل جناب آقای اژه‌ای یك فرآیند دو ساله داشته و ربطی به مسئله جاری ندارد... به ایشان در این دو سال، با شواهد مشخص توصیه کردم دو نفر از معاونان خود را تغییر دهد اما به این كار مبادرت نورزیده است... ضمن اینكه در موضوع هاله اسفندیاری هم خوب عمل نكرد و من به او گفتم كه چرا رفتاری می‏کنید که مورد تمسخر واقع شوید؟، یك پیرزن 70 ساله را گرفته‌اید می ‌گویید می  خواهد انقلاب مخملی راه بیندازد در حالی‏كه عاملان انقلاب مخملی كسان دیگری هستند و باید آنها به مردم معرفی شوند.

وی ادامه داد: در موضوع پرتقال‌های اسرائیلی نیز با وجود اینكه عاملان اصلی این اقدام مشخص بودند، به آقای اژه‌ای گفتم كه باید با اینها برخورد شود ولی وی گفت كه نمی توانیم با آنها برخورد كنیم.

جمعه 9/5/1388 - 21:27 - 0 تشکر 137530

به نام خدا

سلام

احمدی‌نژاد یادآور شد: از دو هفته پیش از اغتشاشات، وزارت خارجه اطلاع داد كه افراد زیادی از انگلیس به ایران می ‌آیند و این کاملا مشكوك است اما وزارت محترم اطلاعات این موضوع را پیگیری نكرد و در اغتشاشات ضعیف عمل كرد که در برخی موارد اهمال مشهود بود.

رئیس‌جمهور، فعالیت برخی جریان‏های سیاسی در انتخابات دهم و بعد از آن را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: در زمینه تحركات آن‌ها در ایام پیش از انتخابات، وزارت اطلاعات حتی یك برگ گزارش به من نداد، حتی از برخی بزرگان هم پرسیدم كه آیا وزارت به شما در این زمینه گزارشی داده است؟‌ كه گفتند گزارشی دریافت نكرده بودند. در حالی‏كه مخالفین، یك برنامه‌ریزی چندین ساله برای این انتخابات كرده بودند.

دکتر احمدی‌نژاد سناریوی مدیریت مجلس هشتم را مورد واکاوی قرار داد و گفت: برخی اعضای مجلس می‌خواهند بین ارکان نظام و دولت،اختلاف بیندازند و همچنین چهره برخی روسای دولت‏های گذشته را در افكار عمومی بازسازی كنند.

جمعه 9/5/1388 - 21:31 - 0 تشکر 137533

به نام خدا

سلام

حالا برخی متوجه شدند که دلایل این برکناری ها چه بود؟

جمعه 9/5/1388 - 22:24 - 0 تشکر 137561

به نام خدا

سلام بر اهل سلام

واقعا ازتون تشکر می کنم.

جواب خیلی از سوالام رو گرفتم.

خیلی مممنون .

پایدار باشید...

خدایا هرگز نگویمت دستم بگیر،

 

                          سال‌هاست گرفته‌ای، 

                                                        مبادا رها كنی...

 

جمعه 9/5/1388 - 23:49 - 0 تشکر 137585

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

خیلی خوب و به موقع بود بوفون عزیز.

نمیدونم چرا دوستان منتقد دولت اینجور جاها نیستن!!!

ولی تا یه اتفاقی میشه، خلاف دستوری که رهبری دادن در مورد ادما زود قضاوت نکنین، سریع شروع به تخریب میکنن!!!

امیدوارم مخالفین و موافقین دولت به این نتیجه رسیده باشن که دیگه الان وقت اتحاد هست، تا دست به دست هم بدیم و بزنیم تو دهن اون کسانی که میخواستن کشور عزیز ما رو بیارن زیر یوغ استعماری خودشون.

برای این انقلاب خون های بسیاری ریخته شده، برای حفظش هم جوانان زیادی جون دادن، پس نزاریم به این سادگی خون شهدامون پایمال بشه...

سربلند و پیروز باشین...
التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
شنبه 10/5/1388 - 0:46 - 0 تشکر 137588

سلام

دستتون درد نکنه خیلی سوال تو ذهنم بود جواب همه شون رو گرفتم

می دونستم دکتر درسته !!!

می دونستم مطیع امر رهبره....

ممنون

شنبه 10/5/1388 - 2:28 - 0 تشکر 137598

به نام حضرت دوست که هر چه داریم از اوست 
با سلام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی. و سلام ویژه به دوست بسیار خوب جناب بوفون . از لطف شما بسیار ممنونم. می بینم که شما اکنون در این انجمن فعالیت خوبی دارید. البته واقعا در این شرایط مطلب نوشتن بسیار سخت است. اینکه جواب بهانه های بنی اسرائیلی گروه معترض را دادن بسیار سخت است. به خصوص که این روزها حتی مجلس هم به جزو گروه بهانه گیران پیوسته است. 
مطلب بالای شما بسیار خوب و به موقع بود. من حتی این چند روزه از برخی از آشنایان خودم که طرفدار احمدی نژاد بودند می شنیدم که سر قضیه مشایی حسابی گرد و خاک کرده و حتی این قدر اعتراض داشتند که می گفتند این چهار سال رو چطوری با این آدم سر کنیم. من تعجب کردم. گفتم که آدمی که به او رای دادید چگونه به همین سادگی رد می کنید که هیچ غصه چهار سال مانده او را می خورید. 
دلیل ایشان استعفای محسن اژه ای و صفار هرندی بود. جالب اینکه استعفای صفار هرندی را احمدی نژاد قبول نکرده . چون تعداد وزیران کابینه کم می شده و کابینه از اعتبار می افتاد. این جوری که می گفت خیلی ها از دور و بر احمدی نژاد کنار رفتند. اما حالا می بینیم که تنها همین دو نفر بودند. 
خیلی عجیب است. چه جویّی راه انداخته اند این روزنامه های نامرد و برخی رجل سیاسی . انگار هم با هم ، قسم خوردند هر روز برای رییس جمهور یک بحران راه بیاندازند. فقط دو تا وزیر کنار رفتند. اینها گفتند کل کابینه پاشیده و این چند روز مانده از ریاست جمهوری را دیگر کابینه احمدی نژاد اعتبار ندارد. 
این شایعات دیگر دارد حسابی من را خراب می کند. حتی در متدین ترین افراد و ولایی ترین افراد تاثیر گذار است. واقعا که چه جفایی می کنند این نمایندگان مجلس. 
همیشه شاد و پیروز باشید. 

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است
با دوستان مروت با دشمنان مدارا 
وبلاگهای من : 
شنبه 10/5/1388 - 7:10 - 0 تشکر 137606

 با سلام

خیلی از مطالبتون ممنونم اما من هنور جواب این سوال رو پیدا نکردم که چرا احمدی نژاد یک هفته بعداز نامه ی رهبر اقدام کردند اون هم بعداز اینکه خود آقای مشایی انصراف خودشون رو اعلام کردند و ایشون هم لطف کردند قبول کردند بعد هم کردند رییس دفتر خودشون . برنامه ی دیشب تلویزیون شبکه دو درباره ی مشایی رو دیدید؟همچین آدمی لیاقت معاون اولی یا رییس دفتری رو داره ؟ من که گمان نکنم . خواهی نخواهی باید این انتفاد رو پذیرا بود که احمدی نژاد همیشه روی حرف خودشون وایستادن .  

شنبه 10/5/1388 - 9:39 - 0 تشکر 137628

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

با سلام و تشکر از دوست عزیزم بوفون خان دامت تأییداته

پس از خوندن این مطالب آدم واقعاً دلش برای رئیس جمهور مملکتش می سوزه ، که چقدر دارن در مقابل اقداماتش کارشکنی می کنن. ازون طرف ایشون می خواد طبق وعده هایش انقلابی عمل کند اما برخی ها که هیچ ارتباطی با آنها ندارد در پی مصلحت اندیشی هستن.

آدم باید کارهای خودش رو طبق وظیفه اش انجام بده ، پای مصالح که به میون اومد ، اونجا دیگه جای رهبریه نظام است که وارد شود ، و فکر می کنم این مسائل هیچ دخلی به وزرا و یا رئیس مجلس نداشته باشد.

همچنین در این میان هم نباید از آتش بیار های معرکه یعنی صدا و سیما و مجلس محترم شورای اسلامی غافل بود که هرازچند گاهی موجبات التهاب  جامعه را فراهم می آورند ، مخملی ها که سر جای خودشون کار های تخریبی را انجام می دهند اما از این دو نهاد( مجلس و صدا و سیما) انتظار همراهی با انقلاب را داریم.

خدا به داد همه برسه هر کسی از هر جایی می رسه به دنبال سهم خواهی و... است ، مثل اینکه دولت ارث پدرشونه که احمدی نژاد قاپونده و برده!!!!!!!

شنبه 10/5/1388 - 10:55 - 0 تشکر 137637

بسم الله الرحمن الرحیم

و جالب اینجاست که هیچکس اقدام ابوترابی و توکلی در افشای نامه خصوصی رهبری به رئیس جمهور را تقبیح نکرد!!!

این آقایان افشای نامۀ رهبری را صرفا ابزاری برای فشار بر رئیس جمهور قرار دادند تا او را مجبور به اطاعت از خود (و نه تابعیت از رهبر عزیر) کنند... رجا نیوز، فارس نیوز، جهان نیوز همگی نشان دادند که احمدی نژادی را میخواهند که برای آنها سهمی در کابینه قائل باشد و نه احمدی نژاد مستقل را... ادعای ولایتمداری هم صرفا دستاویزشان بود وگرنه اگر اعتقادی به ولایت داشتند نامه خصوصی رهبر را افشا نمی کردند.

رهبر معظم انقلاب سالها پیش مواضع به ظاهر ولایتمدارانه این گونه جریانات را مردود دانسته بودند:

تعبیر «ذوب در ولایت» را غالباً مخالفان شماها - کسانی که می‏خواهند نکته‏گیری کنند و مضمونی بگویند - به کار می‏برند؛ والّا بنده این حرف را از آدمهای حسابی کمتر شنیده‏ام. بنده نمی‏فهمم معنای ذوب در ولایت را. ذوب در ولایت یعنی چه؟ باید ذوب در اسلام شد. خود ولایت هم ذوب در اسلام است. روزی که شهید صدر گفت «در امام خمینی ذوب شوید؛ همچنان‏که او در اسلام ذوب شده است»، تنها شاخص صحت راه، شخص امام بود؛ نه قانون اساسی بود، نه جمهوری اسلامی بود، نه نظامی بود، نه دستگاهی بود. در صحنه‏ی آشفته‏ی هویها و جریانها و خطوط مختلف، یک قامتِ برافراشته و یک علمِ سرافراز وجود داشت و او امام بود؛ شهید صدر می‏گفت در او ذوب شوید. راست هم می‏گفت؛ ذوب در امام، ذوب در اسلام بود. امروز این‏طوری نیست. ذوب در رهبری، ذوب در شخص است؛ این اصلاً معنا ندارد. رهبری مگر کیست؟ رهبری هم باید ذوب در اسلام باشد تا احترام داشته باشد. احترام رهبری در سایه‏ی این است که او ذوب در اسلام و ذوب در همین هدفها بشود؛ پایش را یک قدم کج بگذارد، ساقط می‏شود. هیچ‏کس در شخص و در جهت ذوب نمی‏شود؛ در آن هدفها باید ذوب شد؛ در اسلام باید ذوب شد؛ در اهداف والای اسلامی - که خدای متعال برای ما معین کرده - باید ذوب شد؛ در واقع در ملت باید ذوب شد. به این هدفها و به آن نقطه‏ی اوج و والا چشم بدوزید. اسلام، عزت ملی، استقلال، عدالت اجتماعی و کم کردن فاصله‏ها بین طبقات جامعه؛ امروز ما به اینها خیلی نیاز داریم...لینک منبع

والعاقبة للمتقین

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی