فرهنگ پایداری (بازدید: 276)
دوشنبه 5/5/1388 - 12:17 -0 تشکر 136020
عقل سالم در بدن ....است

دفترش رو که پرت کرد توی حیات رفت به اتاقش و درر رو قفل کرد ..بابایی به مقداری جلو رفت ایستاد اینبار سعی کرد مسافت بیشتری رو بره  محسن خودش رو توی اتاقش پشت پرده  قایم کرده بود یاد صبح افتاد وقتی که معلم مجبورش کرد از روی  سرمشق یه صفحه کامل بنویسه ..اون موقع هم چشماش تار شده بود بابایی خم شد و دفتر رو برداشت محسن دستی به چشماش کشید تا بابایی رو بهتر ببینه بابایی شروع کرد به ورق زدن دفتر  صفحه ی آخر چروکیده و خط خطی بود بابایی سعی کرد از بین خط خطیهای دفتر کلماتی رو که باقی مونده بود بخونه ..
« در بدن »...
پدر دقیق تر شد
«سالم»...
زیر لب زمزمه کرد:
سالم است در بدن...؟
در بدن سالم است..؟
سالم در بدن ...؟
یکی دیگه ..باید یه کلمه دیگه پیدا کنم ..
محسن مطمئن نبود که همه ی جمله ها رو خط زده باشه ..پرده رو گاز کرفته بود و تو دلش میگفت: خدا جون غلط کردم ..ببخشید ..تو رو خدا بابایی نبینه ..تورو خدا غلط کردم..
پدر عینکش رو به چشماش زد ..سرفه هاش باز شروع شده بود دفتر با هر سرفه تکون می خورد
بابایی سعی کرد نفسش رو تو سینه اش حبس کنه ..دقیق تر شد بین کلمه هایی که سیاه شده بود بالاخره دید کلمه ای رو که نباید میدید ..
«عقل».......

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی