انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 1114)
سه شنبه 30/4/1388 - 18:48 -0 تشکر 134294
بیعت با رهبر فرزانه انقلاب

 بســــــــم الله الرحمن الرحیم

اللّهم صلّ علی محمّد و آل محمّد و عجل فرجهم

سلام بر رهبر فرزانه ، پیر و مقتدای صاحب دلان ، سلام بر ذریه رسول خاتم ، سلام بر پرچمدار کشتی انقلاب ، انقلابی که در ساحل ظهور منجی یگانه عالم آرام می گیرد، سلام بر تو ای که با دیدن چهره ات صدای ترکیدن بغض گلویمان عالم را فرا می گیرد .
رهبرا ، در دوران فشار خواص جامعه، در دوران سهم خواهی انقلابیون گذشته ، در دوران ظهور ناکثین و مارقین و قاسطین  به کمین نشسته ، در دوران زخم زبانهای زخم خورده های دیروز ، در دوران به انزوا کشیدن حق خواهان امروز ، در زمان هجوم شبهه ، در زمان شیپور نوازی استعمار پیر ، در دوران نامه های سرگشاده بی ادبانه ، و بیانیه های فتنه انگیز، در زمان تریبون های تردید ، سلامت می کنم سلامی به وسعت آسمان بیکران خدا و بر تو درود می فرستم درودی به مانند قامت ایستاده و افراشته ی چون کوهت در برابر تمامی ستم ها ، قامتی که مایه آرامش و آسایش انقلاب سرخ خمینی شده است.

الم نجعل الارض مهادا ، و الجبال اوتادا.

رهبرا ، این بار تاریخ در عصر تو تکرار می شود ، آنانی که در زمان امام راحل ساکت و پنهان بودند و یا آنانی که خود را یار غار می نامیدند ، حال در عصر تو سر برآورده اند ، طلحه و زبیر را می گویم که انگشت اشاره به سوی بیت المال نشانه رفته اند ، اما تو همچنان مقاومت می کنی و صبر . مقدسینی را می گویم که با شعار اسلام ، با شمشیر سکوت بر هنجره ی نهال انقلاب تمرین ساز و ویالون می کنند ، اما تو همچنان مقاومت می کنی و صبر . از همه بدتر فرزندان طلقاء و آزادشدگان را می گویم که روزگاری به دست خمینی کبیر از یوغ بردگی و حقارت آزاد شده اما امروز از به بند کشیدن و انحصار افکار خمینی و خروش و جوشش آتشفشانهای احزاب دم می زنند، اما تو همچنان مقاومت می کنی و صبر ، که

تبت یدا ابی لهب و تب

 و این ندایی همیشگیست که بریده باد دو دست ابو لهب و یارانش .
شاید گمان برده اند که تو را تنها مانند علی مرتضی (ع) خانه نشین می کنند ، و یا چونان حسن مجتبی(ع) به پای صلحی اجباری می کشانند ، و یا مانند حسین سید شهدا(ع) با یارانی اندک تنها در صحرایی سوزان به زندگی ات پایان می دهند .

هیهات ، هیهات، که این بار تاریخ مظلومیت علی (ع) و سلاله پاکش در مورد تو تکرار نمی شود . امروز نه تنها یارانت 72 تن نیستند که بیش از 72 میلیون تنند،زن و مرد ، بزرگ و کوچک . امروز نه تنها صلحی در کار نیست بلکه نبردی با شکست اهریمن در راه است و علی زمانه ما نه تنها خانه نشین نمی شود بلکه رهبر و مقتدای دلسپردگان جان برکف ، پرچم به دست فاتحانه نوید انقلاب مهدی ارواحنا فداه را مژده می دهد .

رهبرا ، بر کدام مظلومیتت باید گریست ؟ و بر کدامیک باید ناله و فغان سر داد؟  باید بر غمی که در عید مبعث رسول خدا به جای لبخند بر چهره ات نقش بسته گریست ؟ یا از عدم همراهی خواص با فرامینت ناله سر داد؟ با صدایی به گستره کهکشان از خشنودیت و رضایت ولی عصر (عج) در انتخاباتی مردمی سخن می گویی و دیگران ، آنان که مرد روزگار بحرانند از عدم رضایتشان از حماسه مردم.

رهبرا در روزگاری که تمام اصول و ارزش ها را از بستر جامعه می رهانند و اخلاق و عقلانیت را به امید سلاخی به باد یاوه گویی های گزاف گرفته اند ، در هر شب و روز در دعای نمازمان با چشمانی اشک بار و دستانی به آسمان بالا رفته که از خدایشان طول عمر و سلامتی را برای ولی امرشان مسئلت دارند با تو تجدید بیعت می نماییم ، بیعتی که بهای آن چیزی جز جان عاشقان اسلام نیست، و مطمئن هستیم که:

ان الذین قالوا ربنا الله ثم استقاموا تتنزل علیهم الملائکه ، الا تخافوا و لا تحزنوا و ابشروا بالجنة التی کنتم توعدون

وعده ی حقیست که در پایان نصیب تو و یارانت می شود.

خدایا اعمال ما را آنگونه قرار ده که باعث خشنودی رسولت شوند.

سه شنبه 30/4/1388 - 23:42 - 0 تشکر 134375

با سلام 

این جمله رو که شاید خیلی ها بذارن به حساب شعار  

از اعماق وجودم میگم که

جانم به فدای این رهبر فرزانه و آگاه  و صبور  و شجاع  و آینده نگر

چهارشنبه 31/4/1388 - 0:7 - 0 تشکر 134382

سلام

فقط اینو میتونم بگم

آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت

اشک آن مرد بزرگ آرام ریخت

بشکنم من نا کسی را که شکست قلب ولی

گر که فرمان جهادم را دهد سید علی

   

  شهری به آتش می کشیم گر تو لبت را تر کنی

 ما چون گلی در دست تو ، کاش ما را پرپر کنی

 بر رشته های معجر زهرا (س) قسم سید علی

 خنجر به حنجر می زنیم گر تو هوای سر کنی..

چهارشنبه 31/4/1388 - 0:15 - 0 تشکر 134385

بسم الله الرحمن الرحیم
یا لثارات الحسین
****************
سلام بر شما
************
یك شب من بی معرفت یاد امام زمان (عج) افتادم اینقدر گله كردم كه دیگه  هیچی نموند امام زمان (عج) را قسم دادم كه اگه میشه حداقل خوابشون رو ببینم
خوابم برد و در خواب رهبر رو دیدم و ...
اما نتیجه ای كه گرفتم
منی كه رهبرم رو یاری نكردم حرفشو گوش نمیدم بهش بی احترامی می كنم چگونه حرف امام زمان (عج) رو گوش بدم .
به خودم گفتم اگه حرف رهبر رو گوش دادم بعد بگم امام زمان (عج)
پس میگم لبیك یا خامنه ای
تا چشم تا دست تا فكر تا اعضاء بدن كار میكند را تحت فرمان سید علی قرار میدم شاید آقا صاحب الزمان (عج) از اون دور دورا نگاهم كنه 
زیاد حرف زدم
موفق و موید
التماس دعا  

http://rahpoyvesal.blogfa.com
چهارشنبه 31/4/1388 - 2:48 - 0 تشکر 134405

سلام! هر جوری حساب كنم میبینم وافعا كاربرای تبیان واقعا با معرفت ترین آدما هستن! چند دقیقه پیش توی یه سایتی دیدم كه خیلی خیلی بی شرمانه به آقا توهین كرده بودن!خیلی عصبانی و ناراحت شدم!دوست داشتم كسی كه اون مطلب رو نوشته بود با دستای خودم خفه كنم!هر چند حتی ارزش خفه كردن هم نداشت! بعد اومدم اینجا عنوان ای بحث رو كه دیدم بی اختیار اشكم جاری شد!واقعا چی فكر كردن پیش خودشون؟!فك كردن رهبر عزیزمون رو تنها میذاریم؟!از من كه كاری بر نمی آد كه براشون انجام بدم جز این كه برای سلامتیشون دعا كنم ! نمیدونم چی بگم!فقط میتونم بگم خونی كه در رگ ماست هدیه به رهبر ماست! آقا جون قربونت برم كه زیر این همه سختی ها و مشكلات هنوزم بلا تشبیه مثه یه سد نمیذارین مملكت امام زمان(عج) آسیبی ببینه!

چهارشنبه 31/4/1388 - 11:49 - 0 تشکر 134451

به نام خدا

سلام و درود

بله 100بر سر بیعتمان هستیم و برای همین در انتخابات راهی که به بیعت ما قوت میبخشد انتخاب کردیم

چهارشنبه 31/4/1388 - 13:32 - 0 تشکر 134499

بســــــــم الله الرحمن الرحیم

اللّهم صلّ علی محمّد و آل محمّد و عجل فرجهم

با علــی در بــدر بودن شــــرط نیست

ای بــرادر نـهــــروان در پیـش روســت

لبیک یا خامنه ای عزیز

چهارشنبه 31/4/1388 - 17:27 - 0 تشکر 134563

سلام , لبیک یاسیدعلی خامنه ای من دانشجوهستم وعاشق راه شهیدان ورهبرم وامام خمینی (ره)هستم, همه حرفهای امام خمینی راازتلویزیون وکتابهاشون دنبال میکنم وواقعابه این رسیده ام که مردی بودنددرعین سادگی بسیاربزرگ وبهشون افتخارمیکنم وقتی که سخنرانیهاشونو گوش میکنم اشک ازچشمام جاری میشه وباوجوداینکه ازنزدیک ندیدمشون ولی خیلی دوسشون دارم وخیلی وقتا باخودم باخدای خودم گله میکنم که چرا اون زمان من نبودم تاچشمام منوربشه به حضورش. امروزکه امام خمینی نیست ,نه ببخشین امام هست مگه میشه نباشه واین همه جوون عاشق اش باشن پس امام هست,امروزدوامام داریم: امام خمینی وآیت الله خامنه ای به حقانیت خداوندیکتاقسم که ازقلم ام ,چشمهایم ,مال ام وجان ام ازدانش اندکم وازهمه چیزکه دارم درراه امام دریغ نخواهم کردتاآخرین لحظه ها

«اگربراي ايران آبرويي نماندخودنيزآبرونخواهيم داشت»...ازدکترپرويزخانلري

يکشنبه 4/5/1388 - 6:31 - 0 تشکر 135598

رهبرا جانم فدایت

نمی دونم چرا طرفدارای هاشمی توی این تایپیک چیزی ننوشتند اونا که ولایت مطلقه ی فقیه رو قبول دارند 

يکشنبه 4/5/1388 - 14:36 - 0 تشکر 135684

ما ذوالفقار حیدریم

بسیجیان رهبریم

سید علی سید علی سید علی مولا مولا

جانم فدای رهبر جانبازم 

همچون زهرا به رهبرم می نازم

روح الهي
دوشنبه 5/5/1388 - 16:49 - 0 تشکر 136110

بســــــــم الله الرحمن الرحیم

اللّهم صلّ علی محمّد و آل محمّد و عجل فرجهم

با سلام و تشکر از تمامی عزیزانی که ابراز وفاداری به رهبر فرزانه انقلاب را با مطالبشون ابراز داشتند.

از جناب هاشمی با مطلب دلنوازشون « از اعماق وجودم میگم که جانم به فدای این رهبر فرزانه و آگاه  و صبور  و شجاع  و آینده نگر »

 از فیلسوف گرانقدر ( که امیدواریم در انجمن معارف ملاقاتشون کنیم) با دو بیت زیبا

آن سبــــو بشـــکســت و آن پیــــمانه ریـخــت اشــــــــک آن مــــــــرد بــــزرگ آرام ریــــخـــت

بشکنم من نا کسی را که شکست قلب ولی    گـــر کــه فرمان جــهادم را دهد سید علــــــی

از برادر عزیز جناب یونس خان صاحی

از دوست جدید و گرامی  Happy-go-lucky  که مطالب دل انگیزشان علاوه بر اشکانی که از چشم ها جاری می کرد موجی از اطمینان و پشت گرمی هم به همراه داشت. امیدوارم پاینده و موفق باشند.

از جناب دبش که ورودشون را خیر مقدم عرض می کنیم

از مسلمان عزیز که هم کیش و هم مسلک ما هستند هم در جبهه دانشگاه و هم جهاد و شهادت و از قسم جانانه ای که ایراد فرمودند «  به حقانیت خداوندیکتاقسم که ازقلم ام ,چشمهایم ,مال ام وجان ام ازدانش اندکم وازهمه چیزکه دارم درراه امام دریغ نخواهم کردتاآخرین لحظه ها »

از بوفون دوست داشتنی که همراه سایرین در دفاع از ارزش های انقلاب همت می کنند. و با بصیرت خط امام و رهبری را در دفاع از حقانیت دنبال می کنند.

از سرکار خانم زهرا که گویا سیده هستند و از این جهت آشنایی نسبی و از جهت دیگر نسبتی دیگر با هم داریم و از مطلب زیبای و حماسیشان

ما ذوالفــــــــــقار حیــــــــــــــدریم       بـــــسیجـــیان رهــــــــــبــــــــــریم

سید علی سید علی سید علی مولا مولا

جانـــــــم فــدای رهــبر جانبــــازم  همچون زهــرا به رهبرم می نازم

و سایرینی که می خواستند اما نشد . از همه ممنون و سپاسگذاریم

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی