انجمن ها > انجمن خراسان > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خراسان (بازدید: 327)
جمعه 19/4/1388 - 15:21 -0 تشکر 131024
جوردیگر باید دید

جان به فدای تو که به گفته خودت مظلومترین فردعالم هستی.چه کرده ایم با توکه دلت خون است ازدست ما؟ دلت خون است.دلت خون است.دلت خون است.کمی فکر کن؟ میری جمکران ودعا میکنی، حاجتت برآورده نمی شود  بعد با امام  زمان قهر میکنی؟ باچه کسی قهر میکنی؟ قطب عالم امکان، گل سرسبد هستی ،سبب نزول برکات آسمانی؟ بعد به دوستت میگویی به جمکران رفتی دعا نکن که من دعا کردم وجواب نگرفتم.باخودم گفتم چقدرآقا غریب وچقدر مظلومه .مگه ما چه گلی به سر آقا زده ایم ؟چه کاری کردیم که قلب مولا ازما شاد بشه؟ اینهمه نغمه یابن الحسن سرداده ایم تا حالا فکرکرده ایم که یابن الحسن از چه  چیز خوشش می آید همانرا انجام دهیم؟ شاید این زبان حال مولاست که :

هرکس به طریقی دل ما میشکند  بیگانه جدا دوست جدا میشکند

 با کوله باری از گناه ،معصیت وشرمساری با خودعهد میبندم که از امروز کاری را انجام دهم که مولا وآقایم صاحب الزمان (عج) شاد شود.یکبار هم که شده کارهایم  را برای خوشحالی قلب او انجام دهم.چشمها را باید شست وجور دیگرباید دید.

      هرکجا سلطان بود دورش سپاه وعسکر است

                        پس چرا سلطان خوبان بی سپاه و لشکر است 

      بـا خـبـر بـاشیـد ای چـشـم انتظـارن  ظهــور      

                        بـهتـرین سلـطـان عـالـم از هـمه تنهـاتـر است

               (( اللهم عجل لولیک الفرج))

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی