ارتباطات و فن آوری اطلاعات (بازدید: 442)
دوشنبه 15/4/1388 - 10:27 -0 تشکر 129550
ارتباطات و وسایل ارتباط جمعی

وسایل ارتباط جمعی ازعوامل اصلی تاثیر گذاری و شكل دادن به افكار عمومی در جهان امروز هستند .به این جهت امكانات و محدویت های هركدام را در شكل دادن به افكار عمومی بررسی می كنیم :

مطبوعات روزنامه ها با نفوذترین وسیله انتقال خبر و نظرات و عقایدند . روزنامه هم ارزان است و هم حداقل در شهرها در قابل دسترسی . مهمترین نقش روزنامه دادن خبر و تفسیر وقایع روزمره است . ویژگی روزنامه از جهت تاثیر بر افكار عمومی آن است كه به علت تنوع هر گروه خاصی را مخاطب قرار می دهد و با زبان خود آنها با آنها ارتباط بر قرار كند و مطالب مورد علاقه آنها را منتشر كند و این چیزی است كه در رادیو تلویزیون به آن اندازه امكان ندارد .

ادامه مطلب انشاءالله  روز آینده

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی