انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 452)
شنبه 23/3/1388 - 17:12 -0 تشکر 122136
خبرگزاری فرانسه:احمدی نژاد قاطعانه پیروز شد

به نام خدا

خبرگزاری فرانسه در تحلیل انتخابات روز گذشته ایران به پیروزی رئیس جمهور فعلی ایران با اكثریت قاطع آرا اشاره كرد.

به گزارش فارس، "خبرگزاری فرانسه " در تحلیل انتخابات روز گذشته ایران اعلام كرد كه "محمود احمدی نژاد " امروز با اكثریت قاطع آرا در این انتخابات پیروز می‌شود و "میرحسین موسوی " رقیب خود را شكست داده و امیدهای غرب برای تغییر در ایران را ناامید خواهد كرد.

بر اساس گزارش این خبرگزاری، جامعه جهانی با اشتیاق انتخابات ایران را برای هرگونه نشانه‌هایی از تغییر در سیاست این كشور پس از 4 سال دوره ریاست‌جمهوری محمود احمدی نژاد زیر نظر داشتند.

اظهارات خبرگزاری فرانسه درحالی صورت می گیرد كه رسانه‌ها و مطبوعات سراسر جهان نیز ضمن اشاره به حضور گسترده و چشم‌گیر مردم ایران در انتخابات روز گذشته بر پیروزی قاطع و چشم گیر محمود احمدی نژاد صحه گذاشتند.

طبق آخرین نتایج غیر رسمی آرا شمارش شده در كل كشور هم اكنون محمود احمدی نژاد با كسب حدود 24 میلیون رای 60/61 در صد از آرا را به خود اختصاص داده است و به این ترتیب در راس سه كاندیدای دیگر قرار دارد.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی