انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 278)
شنبه 23/3/1388 - 14:35 -0 تشکر 122095
درس عبرت از نتیجه انتخابات

درس عبرت از نتیجه انتخابات

امروز شنبه 23خرداد 88

بعد از مدتها انتخابات هم برگزار شد

عده ای بخاطر پیروزی کاندیدای خود خوشحال ومسرور وعده ای هم بخاطر شکست کاندیدای مورد علاقه شان ناراحت وعصبانی .

اون عده ای که خوشحال هستند که هیچ ،چون آنچه عیان است چه حاجت به بیان است .

اما اون عده ای که ناراحت وعصبانیند باید بدانند که در زندگی شکست مقدمه پیروزیه به شرط آنکه وضعیت اجتماعی وسیاسی اطرافمون رو درست تحلیل وتفسیر کنند وبجای آنکه به شایعات وتوهین وتهمت دست بزنند وبرگزاری کل انتخابات رو زیر سئوال ببرند ببینند چه شد که شکست خودند ونقاط ضعف وقوت خودشون ورقیبشان را بررسی کنند.

موقعی که در سخنرانیها وتجمعات بجای زیر سئوال بردن ونقد برنامه های رقیب جز توهین وتخریب وترور شخصیت کاری نکرده باشند نتیجه ای غیر از این شکست را نبایدداشته باشند واز طرفی بعد از شکست، شایعه پراکنی وبه زیر سئوال بردن انتخابات وبزرگ جلوه دادن کوتاهیها ونواقصی که در برگزاری انتخابات انجام شده (گرچه در تمام انتخابات نواقصی ومعایب وجود دارد)جز توجیه شکست  چیزی نیست امیدوارم این درس عبرتی باشد برای آینده.

واز طرفی هم به آقای رئیس جمهور منتخب باید گفت اولا باید قدردان این مردم باشند که در انتخابات شرکت کردن بویژه مردمی که به ایشان رای ندادن ومخالف ایشان بودن چرا که ایشان رئیس جمهور همه ملت هستند نه قشری که به ایشان رای دادن .

واز طرفی هم آقای احمدی نژاد باید از تخریبها ی رقیبان وتا حدودی نقد آنها برای آینده درس عبرتی گرفته باشند تا هرحرفی وهر عملی وهر نوع تحلیلی را بدون بررسی عواقب آن بیان وعمل نکنند .

به امید آینده بهتر برای اسلام وایران 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی