انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 233)
پنج شنبه 21/3/1388 - 20:17 -0 تشکر 121585
تبلیغات به هر شکل وشیوه

انتخابات نزدیک است، کاندیداها به هر شیوه ای که دلشان بخواهد تبلیغ می کنند.

 یکی وعده‏ی حقیقی می دهد یکی وعده‏ی دروغ، یکی از دین میگوید یکی از نان، یکی از راست میگوید یکی از چپ، یکی از سابقه اش می گوید یکی از رابطه اش، یکی بدنبال این است که مردم چه دوست دارند یکی به دنبال صلاح مردم است، یکی از احزاب خط میگیرد یکی از ولایت فقیه، یکی در عمل پیرو ولایت فقیه است یکی فقط شعار میدهد، یکی خدمت می کند یکی خیانت، یکی بعد از انتخاب شدن مردم را فراموش می کند یکی برای خدمت به مردم خواب هم ندارد، یکی گمان میکند برای تبلیغات هر چه زیادتر پوستر چاپ کند بیشتر رای جمع می کند یکی با پاکی بسیار، روح مردم را مسخر خود می کند، یکی دین را وسیله تبلیغ خود میکند یکی هم دین ستیزی می کند یکی دیگر هم از دین پلی برای خدمت مخلصانه میسازد ...


امّا ...


مهم این است مردم چگونه کاندیدای اصلح را انتخاب می کنند و به آن رای میدهند.


 


راستی! تو به چه کسی رای میدهی؟

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی