انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 369)
چهارشنبه 20/3/1388 - 22:30 -0 تشکر 121233
پاسخ به دروغ‌پردازی در مورد خانه شخصی مهندس موسوی

با سلام

این خبر كذب برای تخریب میرحسین تو انجمن هم قرار داده شده بود.

ایلنا: متاسفانه در یكی از سایت‌های حامی دولت نهم در اقدامی غیراخلاقی بار دیگر مبادرت به انتشار اخبار خلاف واقع كرده و این بار در خصوص ساده‌زیستی مهندس موسوی اظهارنظر كرده است.
به گزارش ایلنا، در خبر این سایت به دروغ آمده است كه مهندس موسوی زمینی به مساحت 517 متر مربع با ساختمانی احداثی در آن به مساحت 1011 متر مربع به قیمت یك هفتادم ارزش واقعی آن یعنی یك میلیون و دویست هزار تومان از نهاد ریاست جمهوری خریداری كرده است.
هر چند رویه این سایت در انتشار اخبار غیرواقعی و نقض حریم و كرامت انسان‌ها برای پخش وسیعی از افكار عمومی كاملا روشن و واضح است اما كمیته حقوق ستاد مركزی مهندس موسوی جهت تنویر افكار عمومی توضیحات زیر به استحضار همگان می‌رساند.
1- ملك مذكور قبل از انتقال به آقای موسوی، در اجاره نخست‌وزیری و در مالكیت شخص حقیقی بوده است كه در آن زمان محل سكونت نخست وزیر وقت قرارداده شده بود.
2- در سال 1363 مالكین ملك موصوف، پیشنهاد فروش ملك شخصی ایشان را به نخست‌وزیری اعلام می‌نمایند. (این سند موجود است).
3- متعاقبا مبایعه‌نامه‌ای فی‌مابین مالكین مذكور و نخست‌وزیری تنظیم می‌گردد و ملك موصوف از طریق تنظیم سند وكالت‌نامه رسمی در اختیار نخست‌وزیر قرار می‌گیرد (این سند موجود است).
4- پیرو انعقاد مبایعه‌نامه اولیه (مذكور در فوق) فی‌مابین مالكین اولیه و نخست‌وزیری سند قطعی ملك مزبور در تاریخ 2/4/72 فی‌مابین فروشندگان مبایعه‌نامه اولیه (اشخاص حقیقی) از یك طرف و مهندس موسوی از طرف دیگر در دفترخانه اسناد رسمی شماره 284 تهران تنظیم می‌شود.
5- مبلغ مندرج در این سند قیمت منطقه‌ای ملك مورد معامله است كه طبق مقررات و در اجرای رویه متداول و معمول ثبتی احتساب شده است. هر شخصی كه فقط یك بار معامله‌ای در دفاتر اسناد رسمی انجام داده است با این رویه و قیمت منطقه‌ای كه توسط وزارت اقتصاد و دارایی تعیین می‌گردد، آشنا است.
6- با توجه به مستندات موجود قیمت واقعی تعیین شده برای ملك مذكور در زمان نقل و انتقال 25 میلیون و 900 هزار تومان بوده است كه این مبلغ اعلامی با مبلغ اعلامی از سوی برخی از سایت‌ها و روزنامه‌های حامی احمدی‌نژاد كاملا تفاوت دارد (در این سایت اعلام داشته یك میلیون و 200 هزار تومان است).
7- در هنگام تسویه‌حساب، جناب آقای مهندس موسوی در جهت جلب رضایت هرچه كامل‌تر فروشندگان و بنا به تقاضای نامبردگان مبلغی معادل یك میلیون تومان علاوه بر قیمت مورد توافق به فروشندگان می‌پردازد.

زنده باد موسوی زنده باد خاتمی زنده با اصلا حات

 

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خـاک سپارند تـا اجزای بدنم خـاک ایـران را تشکیل دهد.

((کوروش بزرگ))


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی