انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 376)
چهارشنبه 20/3/1388 - 15:57 -0 تشکر 120959
احمدی‌نژاد در اجتماع عظیم مردم در خیابان آزادی -2 جعل آمار و نمودارها برای تخریب دولت را افشا خواهم

احمدی‌نژاد در اجتماع عظیم مردم در خیابان آزادی -2
جعل آمار و نمودارها برای تخریب دولت را افشا خواهم كرد

خبرگزاری فارس: رئیس‌جمهور گفت: آنها یك آمار را جعل كرده و برای مردم به نمایش گذاشتند. سالها را در این آمارها عوض كرده و سال 83 كه متعلق به خودشان بود را به حساب این دولت گذاشتند. آنها سالها را یكی پس از دیگری به عقب آوردند تا تناسب بر هم بخورد و نماد پایه را عوض كردند تا اندازه نمودار غیر واقعی بشود


به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور كشورمان در بخشی دیگر از سخنان خود در اجتماع میلیونی مردم تهران كه از میدان انقلاب تا دانشگاه شریف حضور پیدا كرده بودند، با اشاره به یكی از افراد توهین‌كننده به دولت گفت: یكی از همین افراد كه امروز به دولت توهین می‌كند، قرار بود برای یك جلسه به سازمان ملل و بعد از آن به اروپا برود اما به او خبر دادند كه برخی می‌خواهند در برابر محل اجلاس كه شما عازم آن هستید، تظاهرات كنند و شعار بدهند و او با شنیدن این حرف سفرش را به آن كشور برای شركت در آن اجلاس لغو كرد اما بنده از سفر اول تا چهارم، هر بار كه رسانه‌های آمریكایی به صراحت اعلام كردند كه اگر احمدی‌نژاد به سازمان ملل بیاید او را بازداشت و محاكمه می‌كنیم، به نمایندگی از شما ملت پاسخ دادم كه آمریكایی‌ها كه چیزی نیستند، حتی اگر قدرت‌های فاسد، بمب‌ها و سلاح‌ها مهیا شود و بنده را نشانه بگیرد من برای رساندن پیام خود به جهان حتما در این اجلاس شركت خواهم كرد.
وی با ذكر یك خاطره اظهار داشت: حتی در سفر اول به آمریكا، وزیر خارجه دولت قبل پیش من آمد و گفت كه‌ آیا می‌خواهی در نشست سازمان ملل شركت كنی و زمانی كه پاسخ مثبت از من شنید گفت كه ‌آنها گفته‌اند كه تو را زندانی می‌كنند و تظاهرات به راه می‌اندازند، لذا توصیه می‌كنم كه شما در این اجلاس شركت نكنید، اما من به آن شخص به نمایندگی از شما ملت، همان پاسخ بالا را دادم.
رئیس شورای عالی امنیت ملی با اشاره به سخنرانی در دانشگاه كلمبیا گفت: در این دانشگاه یكی از مسئولان آمریكایی در تلویزیون گفت كه رئیس دانشگاه اشتباه كرده و ما احمدی‌نژاد را دستگیر و مجازات می‌كنیم و این امر به حدی بود كه برخی به من گفتند كه این جلسه را لغو كن و من به او پاسخ دادم كه آنها صدها دروغ علیه من را منتشر می‌كنند، لذا باید به آنجا برویم و مطمئن باشید كه پیروزی برای ملت ایران خواهد بود.
رئیس‌جمهور با اشاره به عمل خلاف برخی كاندیداها در مناظره‌ها و صحبت از كاندیدای غائب، گفت: چون آنها خلاف قانون عمل كردند من امشب به مدت 45 دقیقه در مورد توهین‌ها و تهمت‌ها با مردم صحبت خواهم كرد و در موردی صحبت خواهم كرد كه آنها یك نمونه آمار را جعل كرده و برای مردم به نمایش گذاشتند و سالها را در این آمارها عوض كردند و سال 83 كه متعلق به خودشان بود را به حساب این دولت گذاشتند و سالها را یكی پس از دیگری به عقب آوردند تا تناسب بر هم بخورد و این نماد پایه را عوض كردند تا اندازه نمودار غیر واقعی بشود، كه من در صحبت امشب این موضوع را تشریح خواهم كرد.
احمدی‌نژاد در ادامه سخنان خود با اشاره به ارائه پرونده تحصیلی جعلی یكی از توهین‌كنندگان به دولت گفت: من در مناظره یك مدرك تحصیلی را نشان دادم و به آن فرد گفتم كه آیا آن را می شناسی یا نه؟ و حتی از او اجازه گرفتم تا آن پرونده را تشریح كنم و بیش از دو بار سوال خودم را پرسیدم و او جواب مثبت داد، اما زمانی كه فهمید آن پرونده برای خانم اوست، ناراحت شد در حالی كه اگر آن پرونده برای یك خانم دیگری بود او ناراحت و عصبانی نمی‌شد.
وی افزود: تمام حرف من این بود كه مگر می‌شود یك نفر قبل از اینكه فوق لیسانس بگیرد وارد مقطع دكترا شود و همزمان كه كارمند است، در دو رشته فوق لیسانس بگیرد و این امر خلاف قانون است و من این موضوع را امشب به طور كامل تشریح خواهم كرد.
رئیس‌جمهور با اشاره به هیئت علمی بودن خود گفت: من عضو هیئت علمی با پایه 21 سال هستم و می دانم كه عضو هیئت علمی شدن مراحل مختلفی دارد و باید آن فرد چند سال مقاله و كتاب بدهد تا بتواند مربی شود و بعد از آن باید 5 سال زحمت بكشد و كار علمی و پژوهشی انجام بدهد و ارزیابی بشود تا استادیار شود و باید چند سال بعد از آن مقاله علمی و كتاب بنویسد تا بعد از 5 سال بتواند دانشیار شود و قانون این است كه فردی كه می‌خواهد استادیار بشود باید دكترا داشته باشد.
احمدی‌نژاد در ادامه اظهار داشت: چه طور است كه یك خانم در مدت كوتاهی و بعد از دریافت فوق لیسانس، بلافاصله استادیار و كمتر از دو سال رئیس دانشگاه می شود و چه طور است كه خانمی ظرف سه سال فوق لیسانس و دكترا را دریافت می‌كند و هم استادیار و رئیس دانشگاه می‌شود و این امر تماما خلاف قانون،‌ تبعیض و رانت‌خواری است.
وی خطاب به دانشگاه آزاد گفت:‌ در دانشگاه آزاد صدها هزار دانشجو در حال زحمت كشیدن هستند و آنها شب تا صبح تلاش می‌كنند تا لیسانس و دكترا بگیرند و از خواب و خوراك خود می‌زنند و چگونه است كه در یك دانشگاه برای برخی نورچشمی‌ها بدون اینكه در كنكور شركت كنند یا سر كلاس بروند مدرك دكترا داده می‌شود ؟ با دادن این مدارك، به تحصیلات اساتید و دانشجویان زحمت‌كش آسیب می‌زنند و من ده‌ها هزار نامه از دانشجویان و خانواده آنها دارم كه از شهریه سنگین گله كرده‌اند و حرف من این است كه این شهریه برای دانشجو و استاد دانشگاه است و برخی به چه حقی این پول را صرف انتخابات و عرصه‌های سیاسی می‌كنند ؟
رئیس‌جمهور با اشاره به توزیع سی‌دی های تخریبی علیه وی گفت:‌ میلیون‌ها سی دی علیه من به عنوان 90 سیاسی منتشر كرده‌اند كه محل چاپ و تكثیر آنها معلوم است و آنها با بریدن مطالب در این سی دی می‌خواهند مرا خرافاتی جلوه دهند و درحالی كه ما از امام زمان و پیامبران اسم می‌بریم، می‌گویند كه ما خرافی هستیم اما خود آنها به یك تكه پارچه متوسل می‌شوند.
احمدی‌نژاد با اشاره به انتشار برخی بروشورهای تخریبی علیه دولت گفت: آنها نموداری منتشر كردند و من را به هزار فامیل متهم كرده‌اند و پاسخ این است كه ما عجب باجناق‌های جدیدی پیدا كرده‌ایم ! یك زمانی می‌گفتند كه من داماد آیت‌الله یزدی و جنتی هستم اما همه می‌دانند كه آیت‌الله جنتی اصلا دختری ندارد كه من داماد او باشم و پدر همسر من سیدی بود كه در سال 72 در اثر یك سانحه رانندگی دار فانی را وداع گفت و آنها در تهمتی دیگر به من می‌گویند احمدی‌مقدم و زریبافان و چند نفر دیگر باجناق من هستند، اما بنده تنها سه باجناق دارم یكی در كارخانه شیر تهران، دیگری هنرمند نقاش و سومی یك بازنشسته و یك كوهنورد و ورزشكار حرفه‌ای است و آنها اینقدر ناشی بودند كه آقای محرابیان وزیر صنایع را خواهرزاده من معرفی كردند، اما من 4 تا شوهر خواهر بیشتر ندارم و كسانی كه به این كارها متوسل می‌شوند ما را متهم به دروغ‌‌گویی می‌كنند در حالیكه هیچ كدام از ادعاهای آنها حقیقت ندارد.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی