• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 549)
چهارشنبه 20/3/1388 - 15:44 -0 تشکر 120925
هاله نور از نگاه یک طلبه

 سلام

منبع- رجانیوز

«90 سیاسی» سی دی تخریبی علیه رییس جمهوری است که این روزها به ناجوانمردانه ترین صورت نوازش می شود. بنده نیز این سی دی را پیش از این به گونه ای مختصر دیده بودم و هم اینک در طراحی جدید و از رهگذر ستاد کاندیدایی که منادی اخلاق ! است ،دریافت کردم .

حجت الاسلام والمسلمین احمد غلامعلی در یادداشت خود آورده است:

آنچه در این سی دی مشاهده می شود ، گزارشی از نخستین سفر دکتر احمدی نژاد است که برای عالم دینی حضرت آیت الله جوادی آملی "دامت توفیقاته " ارائه می شود . دکتر احمدی نژاد در این سی دی از عنایت الهی در سفر سخن می گوید و آنگاه سخن شخصی را نقل می کند که در هنگام سخنرانی وی « هاله ای از نور» را بر گرد چهره دکتر دیده است و...، و سپس عالم فرزانه با خواندن روایاتی ، تلویحا دکتر را از نقل چنین خاطراتی باز می دارد. این همه آنچیزی است که 3 سال پیش اتفاق افتاده است.

حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود 

 خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود

 ای که شال سبز را کردی به دستت مسخره

 گردنت را می شکست اینجا اگر عباس بود

 

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

چهارشنبه 20/3/1388 - 15:50 - 0 تشکر 120935

و اما امروز ماجرای پیش گفته در کنار تکذیب دکتر برای برخی افراد مسأله شده است ، بنده فارغ از موضعگیری دکتر احمدی نژاد ، حتا بر فرض ساختگی نبودن سی دی فوق الذکر ، به این مسأله از جهتی دیگر نگاه می کنم . باید پذیرفت که پانهادن بر خواهش های نفسانی ، راهی به معنویات است و رهیابی به معنویت در انحصار صنف و لباس خاصی نیست ، از این رو دیدن کرامت و تنفس در معنویات دست یافتنی است.

اما این مسیر همواره شفاف نیست و احتمال انحراف رهروان نیز دور از ذهن نیست. از دیرباز رهروان حقیقت، یافتنی های خود را به عالمان دین عرضه می کردند و عالمان نیز برداشت های ایشان را تأیید و یا اصلاح می کردند. این روش عالمان برگرفته از منش امامان بزرگوار ماست که یاران خود را به شنیدن و سپس عرضه حدیث ترغیب می کردند.

من بر این گمانم که رییس جمهور مکتبی ما نیز با تمسک به این روش زیبا ، ماجرای «هاله نور» را پیش از اینکه با دیگران در میان گذارد بر عالم بزرگوار آیت الله جوادی آملی"زید توفیقاته" عرضه کرد و پس از آن که بر نادرستی آن آگاه شد ، لب فرو بست و هرگز سخنی از آن پدیده بر زبان نیاورد. رفتار دکتر ،پای بندی کامل او به شرع و احترام وافر او به روحانیت را نشان می دهد؛ زیرا اگر هدف دکتر ،عوام فریبی بود می توانست از این واقعه در جمع عمومی و میان هوادارانش بهره برداری کند اما نه تنها این کار را نکرد بلکه با بزرگواری خاموشی گزید و برای آن که مردم اعتماد خود را به روحانیت بزرگوار را از دست ندهند حتا از انتشار دهندگان دیدار خصوصی اش سخنی نگفت و تنها به ساختگی بودن « 90 سیاسی» بسنده کرد.

اکنون دردمندانه به عنوان یک طلبه کوچک از کسانی که سی دی را پخش کرده اند می پرسم: که ما طلاب همواره مخزن اسرار بسیاری از دانشجویان و مردم کوچه و بازار بوده ایم و چه بسیار اشتباهات کسانی را که خداوند توفیق اصلاح آن را به دست ما مقدر فرمود و هیچ کس پس از خدا، جز من و آن کسی که خطایش را بر من بازگو کرد از آن آگاه نیست ، آیا درست است که این باب گشوده شود و هر که رازی را برای ما گفت ، در پیش دید همگان قرار دهیم . با خداست که دستمان را بگیرد.

اللهم وفقنا لما تحب و ترضی و جنبنا عما لا تحب و لا ترضی

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

پنج شنبه 21/3/1388 - 12:14 - 0 تشکر 121355

خبرها از آخرین تلاشهای باند ثروت و قدرت حاکیست که کمیته ایکس تبلیغات ستاد میرحسین موسوی طرح توزیع دومیلیون خودکار پاک شونده را تصویب کرده است . این خودکارها که مانند خودکارهای معمولی است پس از گذشت مدت زمان کوتاهی خودبخود پاک می شوند و چنانچه کسی با این خودکار رای خود را بنویسد رای وی پس از ساعتی پاک شده و رای سفید بحساب خواهد آمد ! کمیته ایکس در تلاش است این خودکارها را در بین هواداران دکتر احمدی نژاد توزیع کند . لذا به کلیه دوستان و هواداران و حامیان دکتر محمود احمدی نژاد توصیه می کنیم ضمن اطلاع رسانی سریع و بموقع به مردم برای نوشتن رای فقط از خودکار شخصی خود استفاده کنند .

                                               .:: بسیج دانشجویی دانشگاهمون ::.

                  

دوشنبه 23/1/1389 - 12:10 - 0 تشکر 194244

eeskandary گفته است :
[quote=eeskandary;390422;121355]خبرها از آخرین تلاشهای باند ثروت و قدرت حاکیست که کمیته ایکس تبلیغات ستاد میرحسین موسوی طرح توزیع دومیلیون خودکار پاک شونده را تصویب کرده است . این خودکارها که مانند خودکارهای معمولی است پس از گذشت مدت زمان کوتاهی خودبخود پاک می شوند و چنانچه کسی با این خودکار رای خود را بنویسد رای وی پس از ساعتی پاک شده و رای سفید بحساب خواهد آمد ! کمیته ایکس در تلاش است این خودکارها را در بین هواداران دکتر احمدی نژاد توزیع کند . لذا به کلیه دوستان و هواداران و حامیان دکتر محمود احمدی نژاد توصیه می کنیم ضمن اطلاع رسانی سریع و بموقع به مردم برای نوشتن رای فقط از خودکار شخصی خود استفاده کنند .

خیلی با نمک بود!

 

 


بني الاسلام علي الکلمتين,کلمة التوحيد و توحيد الکلمة

دوشنبه 23/1/1389 - 22:11 - 0 تشکر 194351

مردم بدانند نباید به پدربزرگ کسی رأی دهند

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی