انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 393)
سه شنبه 19/3/1388 - 16:18 -0 تشکر 120794
احمدی‌نژاد در جمع مردم ساری

كشور در خطر نیست بلكه منافع عده‌ای در خطر است‌

خبرگزاری فارس: رئیس جمهور گفت: می‌گویند كشور در خطر است، این آقایان بدانند كه كشور در خطر نیست بلكه منافع یك عده پرخور و زورگو در خطر افتاده است.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، محمود احمدی‌نژاد لحظاتی قبل در جمع مردم استان مازندران با اشاره به اینكه مردمی كه در طول تاریخ همواره مومن، وفادار، پایبند به فرهنگ و آرما‌ن‌های بلند الهی هستند، اظهار داشت: مردم ایران از شجاعت، امانت، ایثارگری، استقلال، عزت، شرف و ناموس ملت ایران دفاع خواهند كرد.
وی با تاكید بر اینكه ولایت‌مداری مردم مازندران همواره با ایمان ناب، عدالت‌خواهی، شجاعت و ایستادگی همراه بوده است، بیان داشت: ولایت‌مداری ملت ایران سبب شد كه در مقابل همه مستكبران و زورگویان قاطع باشیم.

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
سه شنبه 19/3/1388 - 16:18 - 0 تشکر 120795

رئیس جمهور اضافه كرد: مردم مازندران همواره مفید به حال ایران و اسلامی ناب محمدی بوده‌اند.
احمدی‌نژاد از مازندران به عنوان دیار تلاشگران، عالمان، فقیهان، عارفان و مجاهدان نستوه یاد كرد.
وی با بیان اینكه به خاطر تاخیر در برگزاری این مراسم از همه مردم مازندران عذرخواهی می‌كنم، گفت: خداوند را سپاسگزارم كه خادم این ملت هستم.
رئیس جمهور با برشمردن برخی مسائل مربوط به امور داخلی و بین‌المللی اظهار داشت: در این مدت در حد توان و امكانات كشور را اداره كردیم و برای خدمت‌رسانی حاضرم به تمام شهرهای مازندران سفر كنم.
رئیس جمهور كشورمان اظهار داشت: مازندران در سرزمین دل من جای دارد.
وی از انقلاب اسلامی به عنوان بزرگ‌ترین حركت و حادثه در تاریخ ملت یاد كرد و افزود: این انقلاب بزرگ‌ترین واقعه بعد از پذیرش اسلام بوده است.
احمدی‌نژاد ادامه داد: این انقلاب ادامه راه اسلام، سید‌الشهدا و سكوی پرتاب ملت ایران به قله حكومت جهانی عدل و عدالت حضرت جهانی است.
وی با تاكید بر اینكه این انقلاب به راحتی به دست نیامده است، اظهار داشت: بیش از همه تاریخ اسلام، ملت ما برای این انقلاب فداكاری و ایثار كرده است.
احمدی‌نژاد با اشاره به اینكه ملت ایران در طول چهار سال گذشته به دستاورد‌های عظیم و بی‌نظیری در عرصه ملی و بین‌المللی رسیده است، اضافه كرد: این مسئله افتخار ایران و همه آزادگان و عدالت‌خواهان جهان است.

رئیس جمهور افزود: امروز ایران با 30 سال قبل قابل مقایسه نیست اما ظرفیت‌های ملت ایران بسیار بیشتر از آن چیزی است كه تاكنون كشف شده است.
احمدی‌نژاد یادآور شد: ملت ایران صدها سال پرچم‌دار فرهنگ، تمدن، سیاست و علم جهان بوده است و از دل این ملت دانشمندان، عارفان، سیاستمداران و مجاهدان به پا خواسته‌اند و بشریت را با نور اندیشه‌های خود هدایت كرده‌اند.
رئیس جمهور بیان داشت: انقلاب آمده است تا به سرعت خود را بسازد و به جایگاه شایسته در جهان برساند، همه از حقوق مساوی برخوردار شود، عدالت برپا‌ و امكانات ملت نیز عادلانه توزیع شود.
وی با اشاره به اینكه همه در برابر قانون یكسان هستند، تصریح كرد: این حكومت و این مملكت ممكن است با بی‌ایمانی و با كفر برپا بماند اما با بی‌عدالتی و ظلم همه داشته‌های یك ملت بر باد خواهد رفت.
وی افزود: انقلاب آمد تا پاكی، عدالت و خداپرستی را حاكم كند.
احمدی‌نژاد یادآور شد: به فضل الهی ملت ایران یك ملت موحد، پاك و عدالت‌خواه است.
رئیس جمهور با ابراز تاسف از كسانی كه با استفاده از فرصت‌ها خود را تافته جدابافته از ملت می‌شناسند، گفت: آنها برای خود حقوق، امتیاز و جایگاه برتری را باور دارند.
این افراد خودشان را مالك مملكت، ملت و انقلاب می‌دانند، در حالی كه این انقلاب متعلق به توده‌های مردم است. 

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
سه شنبه 19/3/1388 - 16:19 - 0 تشکر 120796

احمدی‌نژاد اضافه كرد: این مردم بوده‌اند كه فداكاری كردند و در تبعیت از امام(ره)، ولایت و رهبری سختی‌هایی را تحمل كردند تا استقلال حفظ شود.
وی با اشاره به اینكه امام بزرگوارمان فرمودند؛ همه ما مرهون ملت هستیم و مردم ما ولی‌نعمت‌های ما هستند، یادآور شد: شما دیدید مدت سه ماه است در یك برنامه پیچیده و جنگ حساب شده علیه ملت به فرهنگ و خادم ملت بدترین تهمت‌ها را زدند و توهین‌ها كردند.
احمدی‌نژاد گفت: ملت ایران دروغگویان را به تاریخ روانه می‌كند.
وی تلاش دولت نهم و اعضای هیئت دولت را برای خدمتگزاری ستود و اظهار داشت: این كارها برای این است كه در كشور مشكل وجود دارد و این مشكلات باید برطرف شود.
احمدی‌نژاد اظهار داشت: مسئله این نیست كه در یك گوشه‌ای از كشور نقصی یا مشكلی وجود ندارد، مسئله این است كه می‌خواهند با جنگ روانی صفوف یكپارچه ملت را بشكنند اما دوباره اشتباه كردند.
وی بیان داشت: مسئله روشن است، عده‌ای ذلیل كه خود را بالاتر از ملت می‌پندارند، می‌خواهند بیشتر از منافع عمومی برای خود سهمی قائل شوند.
احمدی‌نژاد اضافه كرد: ما به پیروی از بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به مردم اعلام می‌كنیم كه اگر به ما خدمتگزار و خادم بگویید، بهتر از این است كه به ما مسئول بگویید.
وی سیاست‌های خارجی دولت نهم را قابل ستایش خواند و افزود: این دولت در سیاست خارجی موفق بوده است.
رئیس جمهور اضافه كرد: مسئله این است كه عده‌ای قلیل باور كرده‌اند كه اگر یك بار دیگر این خادمان با رای ملت ادامه خدمتگزاری داشته باشند، بساط چپاولگری از كشور برچیده خواهد شد.
وی وظایف دولت اسلامی را برپایی عدالت دانست و اظهار داشت: افرادی بودند كه در صدر اسلام مجاهدت كردند و در كنار پیامبر (ص) جانفشانی كرده‌اند تا عدالت در جامعه گسترش یابد.
احمدی‌نژاد با اشاره به اینكه احمدی‌نژاد كاره‌ای نیست، یادآور شد: رئیس جمهور كشورتان افتخار می‌كند كه خاك پای ملت ایران باشد.
وی افزود: این افراد فكر كرده‌اند با یك افترا‌ و سیاه‌نمایی می‌توانند ملت و خادمان ملت را به زانو درآورند و این در حالی است كه این افراد اشتباه كرده‌اند.
رئیس جمهور با تاكید بر اینكه خودمان را برای نیزه‌های تهمت و بی‌ادبی آماده كرده‌ایم، تصریح كرد: به این افراد باید اعلام كرد كه محال است احمدی‌نژاد قدم و قلمی به نفع زیاده‌خواهان بردارد.

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
سه شنبه 19/3/1388 - 16:19 - 0 تشکر 120797

وی اضافه كرد: می‌گویند كشور در خطر است، كشور همین مردم هستند كه میهن را حفظ كرده‌اند، كشور در خطر نیست بلكه منافع یك عده پرخور و زورگو در خطر افتاده است.
احمدی‌نژاد اضافه كرد: به من می‌گویند چرا از بعضی‌ها اسم بردید كه نظام به خطر افتاد و من پاسخ داده‌ام كه آیا وقتی كه حقوق ملت پایمال می‌‌شود، وقتی بی‌عدالتی می‌شود و وقتی برای خود و خانواده خود حقوق بی‌پایان و نامحدود قایل می‌شوند، این نظام به خطر نمی‌افتد.
رئیس جمهور كشورمان سفرهای استانی اعضای هیئت دولت را یكی از پرخاطره‌ترین دوران‌های خدمتگزاری نامید و اظهار داشت: در دو سال گذشته وقتی به جنوب كرمان سفر كردیم، مشاهده شده كه 60 هزار خانواده در كپر زندگی می‌كنند و آیا این وضعیت حیثیت نظام را به خطر نخواهد انداخت.
رئیس جمهور كشورمان بیان داشت: حیثیت نظام در اجرای عدالت، احترام به مردم و برگرفتن حقوق ملت حفظ خواهد شد.
احمدی‌نژاد اضافه كرد: ما پیرو آن شهید عزیزی هستیم كه همه وجودش در این نهاد ریاست جمهوری سوخت، اما به پای این ملت و حقوق ملت ایستاد.
رئیس جمهور با اشاره به اینكه برخی‌ها گفته‌اند دوره احمدی‌نژاد تمام شده است و باید اسباب‌كشی كند، اضافه كرد: می‌خواهم بگویم احمدی‌نژاد باشد یا نباشد و قطعه قطعه هم شود، آن كسانی كه باید از این كشور اسباب‌كشی كنند، باندهای قدرت و ثروت هستند.
وی درباره سیاست خارجی دولت نهم افزود: در حدود چهار یا پنج سال گذشته حداكثر همكاری با دولت بوش انجام شد و بعد از آن همكاری، بوش زبانش را دراز كرد و گفت: ملت ایران محور شرارت است و این افراد بدانند كه اگر ایستادگی و پافشاری ملت پشت سر رهبری عزیز نبود، امروز روسای آمریكا نه تنها جرئت تهدید ایران را ندارد، بلكه می‌گویند برای ادامه كار و حل مشكل منطقه تنها راه همكاری ملت عزیز ایران است.
وی ملت ایران را اهل منطق و گفتگو دانست و تصریح كرد: ملت ایران از فضای عادلانه و احترام استقبال می‌كند اما دنیا بداند اگر ملت ایران این خادم كوچك احمدی‌نژاد را انتخاب كند، وی در عرصه‌های جهانی با اقتدار ملت جلو خواهد رفت و سر سوزنی از حقوق ملت عقب‌نشینی نخواهد كرد.
وی سیاست ملت ایران را سیاست منطق، عدالت، صلح و برابری دانست.
رئیس جمهور‌ اضافه كرد: دنیا بداند كسانی كه شكم خود را صابون زده بودند برای بعد از انتخابات و دولت‌هایی كه رسانه‌هایشان تا 80 درصد در این انتخابات علیه ملت به كار گرفتند، با حمایت شما كاری خواهیم كرد كه شرمنده، عذرخواه و در مقابل ملت ایران ذلیل شوند.
رئیس جمهور كشورمان پس از پایان سفری نیمروزی به مركز استان مازندران قصد دارد ساری را ترك كند.

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی