انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 258)
سه شنبه 19/3/1388 - 9:0 -0 تشکر 120686
مناظره با خانواده هاشمی رفسنجانی

مناظره با خانواده هاشمی رفسنجانی 

خوبمناظره موسوی واحمدی نژاد  رو هم دیدیم

ولی اگر کسانی که اسمهایشان توسط احمدی نژاد خوانده شد برای دفاع از خودشان هم شده با ایشان یک مناظره زنده تلویزیونی می گذاشتند بد نبود

خانواده هاشمی سالهای سال مورد اتهام است ولی هیچ دلیلی برای ارائه رفع اتهام نبود اما با نام بردن این خانواده بهترین فرصت است تا ببینیم  چه خبر است .

ولی در مناظره (بهتره بگوییم مصاحبه)کروبی با رضایی وموسوی ورضایی  مناظره ای رخ نداد وفقط باهم تعارف می کردند ووبعضی وقتها برای آنکه رنگ مناظره بگیرد از هم اشکالاتی می گرفتند که بیشتر به بحث خیابانی می ماند تامناظره .

فقط این را می گویم خدا رو صدها هزار مرتبه شکر در مملکتی زندگی می کنیم که که رهبری جامعه با ولایت فقیه است وگرنه معلوم نبود چه بر سر دین وکشورمان میامد.

جمله امام را هرگز فراموشمان نشود که فرمود:

پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد .

واقعا چقدر همه ما پشتیبان ولایت فقیه هستیم ؟؟؟

کمی بیشتر فکر کنیم اما بقول استاد مطهری منطقی.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی