انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 592)
دوشنبه 18/3/1388 - 22:24 -0 تشکر 120495
پاسخ رئیس کل بانک مرکزی به دروغ‌گویی موسوی

پاسخ رئیس کل بانک مرکزی به دروغ‌گویی موسوی
حاضرم مناظره کنم

در حالی که برخی از منتقدان دولت نهم آمارهای ارائه شده از سوی رئیس‌جمهوری در برنامه‌های انتخاباتی را زیر سؤال برده‌اند و گفته‌اند اعداد و ارقام دست‌کاری‌شده است، فعالان بخش حوزه پولی و بانکی این ادعا را دروغ و مضحک دانستند و اعلام داشتند، کسانی نمودارهای فعلی را تهیه کرده‌اند که در دولت‌های سابق و اسبق شاخص‌های اقتصادی را مانند این 4 سال استخراج و به هموطنان عزیز اعلام کرده‌اند. ضمن این‌که روش‌های فعلی با روش‌های گذشته هیچ تفاوتی ندارد.

به گزارش رجانیوز، "محمود بهمنی"، رئیس کل بانک مرکزی در گفتگو با شبکه ایران، در پاسخ به منتقدان دولت نهم مبنی بر این‌که آمارهای ارائه شده از سوی احمدی‌نژاد رئیس جمهور کشورمان کذب و سلیقه‌ای است، گفت: آمارهای بانک‌مرکزی کاملاً درست است و اعداد آن طبق روش‌های سابق که دولت‌های قبل استخراج می‌کردند، تهیه‌شده و به ‌دلیل انتخابات نمی‌توان اعداد کارشناسی را زیر سؤال برد و خدمتگزاران دولت را غافل از آمار صحیح دانست.

وی یادآور شد: با اتفاقات اخیر و کم لطفی برخی از منتقدان بنده حاضرم با تمام کارشناسانی که ادعا می‌کنند آمارهای نرخ تورم و سایر بخش‌ها اشتباه است، مناظره کنم.

بهمنی خاطرنشان‌کرد: هموطنان عزیز می‌توانند با رجوع به سایت بانک مرکزی از جزئیات نرخ تورم و سایر شاخصه‌های اقتصادی که توسط کارشناسان بانک مرکزی و سایر مجموعه‌ها به دست‌ می‌آید، مطلع شوند.

وی تأکید کرد: افرادی که اعداد و ارقام فعلی شاخص‌های اقتصادی را استخراج می‌کنند، همان کسانی هستند که در دولت‌های قبل آمارهای لازم را می‌دادند.

به ‌گفته رئیس کل بانک مرکزی، آمار‌های بانک مرکزی آن‌قدر دقیق است که نمی‌توان ادعا کرد که حتی یک اپسیلون هم اشتباه صورت گیرد، زیرا در بانک مرکزی ده‌ها نفر تنها به کار کارشناسی می‌پردازند و اصلاً تحت تأثیر مسائل سیاسی قرار نمی‌گیرند و تیم‌های کارشناسی بانک مرکزی آمادگی دارند تا با منتقدان آمارها به بحث و گفت‌وگو بپردازند.

بهمنی با بیان اینکه می‌توان تورم را به‌گونه‌های مختلف از جمله دوره‌ای و نقطه‌ای نگاه کرد، میانگین نرخ رشد دوره تورم را در سال‌های 1363- 1360، 18،9 درصد، 1367-1364، 20 درصد، 1371- 1368، 17،6 درصد، 1375-1372، 17 درصد، 1383-1380، 14،5 درصد 87-1384، 16،6 درصد بیان کرد.

وزیر امور اقتصاد و دارایی نیز دراین‌باره گفت: اگر ما روی مفاهیم دقت کنیم، متوجه خواهیم شد که هیچ ایرادی بر ارائه آمار‌ها از سوی رئیس‌جمهوری وارد نیست و من از همه دوستان خواهش می‌کنم به این مفاهیم به صورت اقتصادی و نه با کارکردهای سیاسی توجه کنند.

در عین‌حال، موسوی در مغالطه‌ای آشکار با آن که رئیس‌جمهور آمار تورم چهارسال گذشته را بازگو کرده بود، به آمار تورم یک ساله اشاره می‌کرد و نیز به‌رغم آن‌که رئیس‌جمهور میزان تورم نقطه‌ای در اردیبهشت‌ماه امسال را 15 درصد اعلام کرد، میرحسین کل میزان تورم در سال 87 را 25 درصد اعلام و در اظهار نظری عجیب آن را مغایر با 15 درصد اعلام کرد.

منبع

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
دوشنبه 18/3/1388 - 22:33 - 0 تشکر 120511

با سلام

"دروغ گو" بیاد الان با رئیس کل بانک مرکزی مصاحبه تلوزیونی کنه ببینیم جوابش چیه حالا که خود رئیس کل بانک مرکزی گفته باید باهاش مناظره کنه ببینیم حقیقت امر چیه؟

 با تشکر آنلاکر

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
دوشنبه 18/3/1388 - 23:2 - 0 تشکر 120553

دروغگو کم حافظه می شود.

"نرخ تورم در دوازده ماه منتهی به اردیبهشت ماه سال 1388 نسبت به دوازده ماه منتهی به اردیبهشت  ماه سال 1387 معادل 6/23 درصد می باشد .    
لازم به توضیح است که نرخ تورم در دوازده ماه منتهی به فروردین ماه 1388 نسبت به دوازده ماه منتهی به فروردین ماه 1387 معادل 5/24 درصد بود که نشان دهنده ادامه آهنگ کاهش رشد نرخ تورم در اردیبهشت ماه می باشد."


از سایت بانک مرکزی دولت نهم در مورد تورم ماه گذشته

22 خرداد، غلبه چیز بر دروغگوی ناچیز!

تبیانی ها به خیل مردم بپوندید! کسانی که با تطمیع و برای اضافه کاری به مصلی می آیند، در نهایت می نویسند "میرحسین". شما اگر با دلتان هنوز با احمدی نژادید، بیدار شوید. او دروغ گفته و می گوید. امثال مرا نیز بار قبل فریفت. مرجع عالیقدر شیعیان هم دروغگویی او را امروز تایید کردند. بیدار شوید ... 

--------------------------

ظهور کن که ابرهاي ظلماني فتنه احاطه مان کرده است.

 

دوشنبه 18/3/1388 - 23:43 - 0 تشکر 120560

سلام

وقتی سردمدار جریانی خودش به آنچه که ادعا میکند پایبند نیست.. و درحالیکه نهایت بی اخلاقی

و بی ادبی در کلامش مشهود است.. شعار ادب مرد به ز دولت اوست سر میدهد.. دیگر از طرفدارانش

چه توقعی میرود که پایبند اخلاق اسلامی باشند و اصلاً اسلام به کنار.. حداقل اخلاق مدار باشند

اینجاست که مشخص میشود دروغگوی واقعی کیست.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

دوشنبه 18/3/1388 - 23:47 - 0 تشکر 120563

با سلام

جناب بهروز عزیز لطف میکنید به ما میگید که کی گفته جناب دکتر دروغ گو هست لطف کنید اگه میتونید منبعم بگید و همینطور بگید که چطور میشه با اون فرد ارتباط مستقیم داشت و ازشون در این باره سوال کرد در ضمن برای شونه خالی کردن از این کار طفره نرید شما با رییس کل بانک مرکزی باید بحث کنید همونطور که خودشون اعلام کردند اونوقت همه چیز معلوم میشه اون جناب دروغ گو رو بگید که اردیبهشت 88 رو به حساب نیاورده و  سر سری برای خودش اعداد و ارقام رو کرده ماشالله چی شد بعد از مناظره های دکتر همه به فکر اعداد و ارقام جعلی افتادند خیلی جالبه برامون بدونیم.

در ضمن من چند تا سوال ازتون کردم تو چند تا تاپیک که هنوز جواب منو نداید این نشونگر اینه که شما دروغ گو هستید نه دکتر.

با تشکر آنلاکر

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
دوشنبه 18/3/1388 - 23:49 - 0 تشکر 120564

و نکته دیگه اینکه.. آقای موسوی با شعار صداقت آمده اند.. و خود را صادق بالفطره می دانند و

همراهانشان را و هرکسی را که بر له ایشان بود حتماً راستگو هستند و هرکس که برعلیهشان

بود کذاب و دروغگو است؟ نکند ایشان خود را امام معصوم میداند؟

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

سه شنبه 19/3/1388 - 0:20 - 0 تشکر 120571

کاملا جواب شما ساده و منظقی هست...با توجه به اینکه شما حرف هیچ کس رو قبول ندارید ..من شما رو به سایت بانک مرکزی ایران ارجا میدم...کامل بخونید متوجه میشید که اقای احمدی نژاد اشتباه کرده است

http://www.cbi.ir/

سه شنبه 19/3/1388 - 0:20 - 0 تشکر 120573

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

خب دیگه حقیقت روشن شده، اینطوری دست و پا زدن هم فایده ای نداره، رئیس کل بانک مرکزی میگه بیایین مناظره کنیم، دیگه چی بهتر از این؟

برن مناظره کنن و حقیقت روشن تر بشه و روسیاهان نمایان تر!

یکی دیشب میگفت بهم، امار سایت بانک مرکزی اشتباهه، سایت قلم آمارش درسته!!!

خب شما هم اینطوری بخواهی بگی که، دیگه حرفی برای گفتن نمیمونه...

سربلند و پیروز باشین...
التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
سه شنبه 19/3/1388 - 0:33 - 0 تشکر 120583

آقای بهروز امیدوارم که درمناظره با رضایی جوابتونو گرفته باشید.

حالا من و شما از سیاست چیزی سر در نمی آریم.اما این جمعیت میلیونی که برای حمایت دکتر در مصلای تهران و خیابان های اطراف آن جمع شده بودند چی؟؟؟

آیا آقای موسوی چنین جمعیتی را حتی تو خواب برای حمایت خودش دیده؟؟

                                               .:: بسیج دانشجویی دانشگاهمون ::.

                  

سه شنبه 19/3/1388 - 0:58 - 0 تشکر 120592

دکتر احمدی نژاد هیچ وقت نمیاد مثل بعضی ها دروغ بگه اونم به این واضحی ؟ آخه مگه میشه ؟

مگه میشه آمار رو اشتباه به مردم نشون داد ؟ جرم است / جرم است / جرم

خدمت یه عده عرض کنم ظاهری به قضایا نگاه نکنید . ببینید واقعا بطن کار چی میگه .

یه معلم داریم حسابی امروز کولاک کرده بود . هی میگفت احمدی نژاد دروغگو هست .

امروز هم فقط من پسر بودم و بقیه همه دختر . دخترای کلاس ما هم ماشاالله آزادی و عدم حجاب از سر کولشون پایین میریزه همش حرف دبیر رو تایید میکردن . من حرفی نداشتم اما با این اطلاعیه میرم دهن اون دبیر رو گل میگیرم . دهنش رو میبندم .

حداقل من افتخارم این است که وقتی مردم و به اون دنیا رفتم دیگه در مورد انتخابات مواخذه نمیشم چون میدونم طرف حقم و حق همیشه به ظاهر مورد انتقاد قرار گرفته اما در باطن کارش درسته .

دیگران برن روی رای خودشون فکر کنند که اون دنیا توسط امام خمینی مواخذه نشوند .

کاش میدانستم که کجا دلها به ظهور تو آرام خواهد گرفت  

سه شنبه 19/3/1388 - 1:15 - 0 تشکر 120599

برادر گرامی C_H_E_L_S_E_A

لینک بنده را هم نگاه کنید قبل از اینکه دهن کسی را گل بگیرید. جون ممکن است او هم قبلا مطالب واقعی در مورد تورم را دیده باشد و ساکت ننشیند.

ضمنا امام خمینی قدس الله نفسه مسئولیتی برای مواخده بندگان دیگر خداوند ندارد. اگر چه او انسانی پاک و از سلاله پاکان بود و از بندگان عزیز خداوند است، اما طبق تصریح حق تعالی کسی غیر از خودش به اعمال بندگان رسیدگی نمی کند.

در نمازهایمان هم آیه مربوطه را می خوانیم. آیات دیگری هم هست که نشان می دهد "حساب" با کسی جزو حضرت حق نیست. اما اینکه معلم شما هم مثل خیلی های دیگر تزویر و دروغ را در این دولت فهمیده و مخالف آن است تعجبی ندارد. بنده هم که چهار سال پیش به آقای احمدی نژآد رای دادم، بخاطر ندانم کاری ها و علی الخصوص دروغ های ایشان الان به رقیبشان سید اولاد پیغمبر رای می دهم. دیگر ببینید کسانی که از ابتدا طرفدار ایشان نبودند چه.


--------------------------

ظهور کن که ابرهاي ظلماني فتنه احاطه مان کرده است.

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی