انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 641)
دوشنبه 18/3/1388 - 21:24 -0 تشکر 120464
امتداد حماسه در تهران

امتداد حماسه در تهران/1
سیل جمعیت به سوی مصلای تهران در حرکت است

سیل جمعیت مشتاق برای حضور در دیدار با دکتر احمدی‌نژاد در حال حرکت به سمت مصلای تهران است تا امتداد حماسه‌ی سفرهای استانی و سفرهای اخیر رئیس‌جمهور به مشهد، اصفهان، تبریز و ارومیه این بار در پایتخت تکرار شود.

به گزارش خبرنگار رجانیوز، جمع زیادی از مردم شریف تهران با در دست داشتن تصاویر دکتر احمدی‌نژاد و پرچم‌های سه رنگ جمهوری اسلامی ایران از خیابان‌های منتهی به مصلا به سمت این مکان در حرکت هستند.

خیابان‌های شهید بهشتی و شهید مفتح شاهد حضور پررنگ حامیان مردمی دکتر احمدی‌نژاد است.

پارکینگ مصلا از ساعت 14 پر شده و گنجایش پذیرش اتومبیل ندارد.

هر لحظه بر جمعیت شرکت کننده در این برنامه افزایش می‌یابد.

بیش از 200 خبرنگار، عکاس و تصویربردار داخلی و خارجی این حماسه بزرگ را به قلم تصویر می‌کشند.

منبع

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
دوشنبه 18/3/1388 - 21:25 - 0 تشکر 120465

‌امتداد حماسه در تهران/2
ناکام ماندن انسداد متروی مصلا/ نامه جعلی منتشر شد

کارشکنی برای انسداد 2 ایستگاه متروی منتهی به مصلای بزرگ تهران ناکام ماند.

به گزارش رجانیوز، در حالی که از صبح امروز برخی تلاش‌ها برای انسداد ایستگاه‎های مصلی و شهید بهشتی متروی تهران به بهانه تعمیرات آغاز شده بود، این کارشکنی با هوشیاری برخی اعضای شورای شهر تهران متوقف شد.

بنا بر این گزارش، در حال حاضر این 2 ایستگاه فعال هستند.

حاشیه‌سازی علیه حماسه‌ی بزرگ امروز تهران توسط رسانه‌های این جریان نیز آغاز شده و این طیف برای تحت‌الشعاع قرار دادن سونامی احمدی‌نژاد در تهران اقدام به انتشار شایعات واهی کرده‌اند.

سایت نزدیک به مدیرعامل مترو هم با انتشار یک نامه جعلی درصدد القای حضور دستوری بسیجیان در این همایش بزرگ می‌باشد. این نامه جعلی در حالی منتشر شده است که مهر و امضای نویسنده در پایین آن وجود ندارد. همچنین برخلاف نامه‌های نظامی که همگی با طبقه‌بندی منتشر می‌شود، این نامه هیچ‌گونه طبقه بندی اعم از عادی، محرمانه، فوق محرمانه و سری ندارد.

چندی پیش نیز یکی از رسانه‌های ضدانقلاب نامه‌ای جعلی منتسب به نماینده ولی فقیه در سپاه منتشر و ادعا کرد حجت‌الاسلام سعیدی بر حمایت از احمدی‌نژاد با استناد به نظر رهبری تأکید کرده است.

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
دوشنبه 18/3/1388 - 21:25 - 0 تشکر 120467

امتداد حماسه در تهران/3- مصلا جای سوزن انداختن ندارد
نوای یاد امام و شهدا در مصلا/ حضور حاج منصور ارضی، کریمی، حدادیان، رضازاده، سلحشور، ده‌نمکی، مایلی‌کهن

مصلای تهران ساعت 16 جای سوزن انداختن ندارد.

به گزارش رجانیوز، حاج محمود کریمی مداح اهلبیت دقایقی جمعیت صدها هزار نفری را مستفیض کرد.

در ادامه، حاج سعید حدادیان نوای ملکوتی یاد امام و شهدا را زمزمه کرد که در این میان، حاج منصور ارضی وارد مصلا شد.

همچنین هنگامی که حسین رضازاده بر روی سن قرار گرفت با تشویق‌های مکرر حاضران مواجه شد. جمعیت همچنین با فریاد "یا اباالفضل" از وی استقبال کردند.

گروه تواشیح و همخوانی نیز آیه شریفه‌ی "امن الرسول..." را همخوانی کردند.

فرزاد جمشیدی مجری خوش‌نام تلویزیونی اجرای این برنامه را برعهده دارد. وی به معرفی حامیان دکتر احمدی‌نژاد که بر روی سن حضور داشتند، پرداخت: فرشاد پیوس ورزشکار با اخلاق کشور، محمد مایلی‌کهن مربی سابق و اسبق تیم ملی فوتبال، حاج منصور ارضی، حاج سعید حدادیان، حاج محمود کریمی، حاج محمدرضا طاهری، حاج حسین سازور (با ذکر الله اکبر از این مداحان استقبال شد)

"احمدی پاینده، رئیس‌جمهور آینده" از سوی حضار فریاد شد.

جمشیدی گفت اکنون می‌گویند موج سبزی در خیابان ولی‌عصر راه افتاده، صلواتی بفرستید که صدا تا این خیابان برود.

وی ادامه داد: محمود احمدی‌نژاد ستاد ندارد، تک تک من و تو و هر ایرانی ستادیم.

جمشیدی با اعلام اینکه یک خبر مهم دارد، گفت: از بعضی روستاها خبر رسیده، عده‌ای ازعاشقان محمود احمدی‌نژاد از امروز تا روز جمعه را نذر روزه کردند، به افتخار زبان‌های روزه‌دارشان صلوات بفرست.

فرج‌الله سلحشور کارگردان سریال یوسف پیامبر نیز در این جمع حضور یافت.

جمعیت یک‌صدا فریاد می‌زند: پرونده‌ها رو میزه، هی میگه چیزه چیزه.

جمشیدی با اشاره به سخنان حاج محمود کریمی که انشاءالله کاری کنیم، دشمن از ما خسته شود، گفت: ما همه‌ی آن‌هایی را که به محمود احمدی‌نژاد توهین کردند، تشویق می‌کنیم.

مسعود ده‌نمکی کارگردان اخراجی‌ها هم در این برنامه حاضر شد.

حاج محمود کریمی با نوای دلنشین خود فضای همایش بزرگ حامیان دکتر احمدی‌نژاد را با ذکر امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام عطرآگین کرد.

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
دوشنبه 18/3/1388 - 21:28 - 0 تشکر 120468

امتداد حماسه در تهران/4
الغرض با غیرت احمدی‌نژاد، پرده از روی منافق اوفتاد/ انتقام امام و رهبری با سیلی مناظره گرفته شد/ فریاد "موسوی دروغ‌گو" در مصلا

در ادامه‌ی حماسه‎ی مردم شریف تهران در مصلای تهران که با حضور صدها هزار نفر برگزار شد، حاج محمود کریمی به قرائت سروده‌ای انتخاباتی پرداخت:

در زمانی که نه چندان دور بود
بار غم بر مردم رنجور بود
نور چشم فاطمه تنهاترین
نورچشمی‌ها همه بالاترین
بر زبان مردمانی بی‌خیال
رفت آل مصطفی زیر سؤال
عده‌ای بی‌عار کردند، آن زمان
قصد استیضاح از صاحب زمان
ما مریدان امام امتیم
ما همه دلدادگان خدمتیم
آن نگاه آشنا یادش بخیر
ذکر آن روح خدا یادش بخیر
عزت اسلام در کل جهان
سرفرازی همه ایرانیان
تا که آن حق مسلم داشتند
در جهان بذر محبت کاشتند
محو اسرائیل از روی زمین
احترام مردم و مستضعفین
علم، آرامش، رفاه و توسعه
رفع تبعیض و حقارت، توطئه
ملتی با شور و عشق و شادمان
ضد ظلم و امتیاز این و آن
عدل و انصاف و شکوفایی و شور
قطع از اموال مردم دست زور
در حمایت از امام و رهبری
حیدریم، حیدریم، حیدری
الغرض با غیرت احمدی‌نژاد
پرده از روی منافق اوفتاد

مادر شهید صیاد شیرازی در دعایی که با صدای لرزان خود اشک‌های حاضران را درآورد، گفت: خدایا تو را به حق آیه‌های قرآن قسم می‌دهم که انشاءالله احمدی‌نژاد پیروز شود برای پیروزی حکومت اسلامی.

کریمی سپس گفت: در جمع ما کارگردان محبوب، آقای ده‌نمکی کارگردان اخراجی‌های یک و دو حضور دارند، انشاءالله اخراجی‌های 3 را هم می‌سازند.

جمشیدی مجری برنامه گفت اجازه دهید می‌خواهم لیستی از خیانت‌های دکتر را بخوانم:

سهام عدالت برای مستضعفان، زمین رایگان مسکن مهر، دو برابر کردن حقوق بازنشستگانف کاهش نرخ سود بانک از 18 به 12 درصد، پرتاب اولین ماهواره ایران به فضاف ورود ایران به جمع 10 کشور هسته‌ای، صادرات محصولات کشاورزی با رشد 34 درصدف رشد سالانه بیش از 6 برابر صنعت و معدن، 4400 مورد، 20 هزار اختراغع ثبت شده،

وی ادامه داد: حسین رضازاده گفته عضو افتخاری ستاد احمدی‌نژاد می‌شوم تا بگویم این آدم قدرتش خیلی زیاده. رضازاده که بالا آمد حتی غیرآذری‌ها بگویند آذربایجان اویاخدی، احمدی‌نژاد دایاخدی

رضازاده در این برنامه گفت: عرض ادب و سلام خدمت مردم عزیز کشورم، گفتم دکتر، قوی‌ترین مرد عرصه سیاست است و در مقابل قوی‌ترین مرد عرصه سیاست، هیچ کس نه امریکا، نه اسرائیل، نه هیچ کس دیگر قادر به مقابله نیست.

انشاءالله به کمک خداوند و لطف مردم ایران، 22 خرداد با یک یا ابالفضل کار را تمام می‌کنیم.

فریاد قهرمان دوستت داریم در مصلای تهران برخاست.

فرزاد جمشیدی: ورزشکار دیگری در جمع ما حضور دارد که گلی که به امریکا زد، به اندازه یک مرگ بر امریکا ارزش دارد، همه با هم مرگ بر امریکا.

استیلی گفت: سلام می‌کنم خدمت همه. من قدرت آقای احمدی‌نژاد را در مناظره‌هایش دیدم، کاملاً مسلط بود، امیدواریم امشب هم قدرت‌نمایی کند. خیلی صحبت نمی‌کنم تشکر می‌کنم از اینکه شرکت کردید.

فرزاد جمشیدی ادامه داد: روحانیت معظم اینجا نشسته‌اند، حضرت آیت‌الله قرهی، مسئول حوزه علمیه امام مهدی(عج)، وزیر محترم کشاورزی جناب آقای اسکندری و وزیر راه آقای دکتر بهبهانی هم هستند. در مناظره گفته بودند این قدر بگویید احمدی‌نژاد دروغ‌گو است که اگر گفت ماست سفید است هم کسی باور نکند یک خبر اعلام کنم. ما گفتیم دکتر ستاد ندارد. ستاد دکتر در قلب تک تک مردم است. یک دختر دانش آموزی دفترچه پس اندازش را به دکتر داده.

رئیس امریکایی، نمی‌خوایم، نمی‌خوایم

مسعود ده‌نمکی در این همایش گفت: خیلی دوست داشتم اخراجی‌ها 3 را قبل از انتخابات می‌ساختم اما همه بدانند اخارجی واقعای غارتگران بیت المال هستند. بعد از انتخابات مردم همه‌اشان را اخارج می‌کنند.

در ادامه برنامه حاج منصور ارضی ذاکر با اخلاص اهلبیت گفت: همایش بزرگ که قطره‌ای از دریاست، به راستی دشمن را کور کرده و امام زمان را خوشحال کرده ولی دو نکته مهم هست.

وی ادامه داد: ما حرفمان با دیگران گفته شده، امروز که اینجا جمع شدیم، فقط می‌خواهیم به آقای احمدی‌نژاد بگوییم راستش را بگوید که دزد کیست؟ من از اول انقلاب به سنم که نگاه می‌کنم، اعمال اینها را زیر نظر داشتم، تفکر اینها اسلام ناب محمدی نبوده و امروز که برملا شده فقط خوشحالم که انتقام امام و رهبری از اینها با سیلی مناظره یک جا گرفته شده.

ارضا خاطرنشان کرد: نکته دوم اینکه، حزب الله و همه اقشار مجلس و دیگران که نتوانستند بیایند، معتقدند انشاءالله این 4 سال که ایشان رئیس‌جمهور می‌شوند، خواهشم این است که در فکر یک نیروی حقیقی برای 4 سال بعد باشیم، حزب الله نباید خواب باشد.

جمشیدی مجری برنامه سپس گفت: خبرنگاران خارجی آمده‌اند، پرچم ها را بالا بگیرید، تا دنیا بداند، دکتر چه کسانی را دارد؟ از دکتر سؤال کردند، این همه سفر که می‌روی، برای قلبت ناراحتی ایجاد نمی‌کند، گفت ذره ذره قلب من فدای مردم ایران. چند روز بیشتر به خدمت دکتر و وزرای خدمتگزارش باقی نمانده، این چند روز فقط 4 سال و 4 ماهه

فریاد ابالفضل علمدار، احمدی را نگه دار، در مصلای تهران جاری شد.

همچنین فرج‌الله سلحشور کارگردان متعهد سینما و تلویزیون نیز گفت: سخن گفتن در محضر این همه انسان فرهیخته و عاشق ساده نیست. افتخار می‌کنم به عنوان هنرمند قرآنی به من اجازه داده شد. انتخاب تکلیف شرعی است اما ای انسان‌های خداشناس و مؤمنین، قلب‌های شما به کدام سمت هدایت می‌شود؟ مؤمنین طرفدار کدام کاندیدا هستند؟ فرهیختگان، علما، حوزه علمیه قم، امت حزب‌الله طرفدار کدام کاندیدا هستند؟ برای اینکه ببینید حق با کیست، ببینید طرفداران حق با چه کسی هستند؟

فریاد "موسوی دروغ‌گو" در مصلای تهران بلند شد.

سلحشور اظهار داشت: برای انتخاب کاندیدای اصلح ببینید، باطل، سرمایه‎سالارها، زالوها طرفدار چه کسی هستند؟

جمعیت یکصدا فریاد زدند: سلحشور دوستت داریم

این کارگردان متعهد ادامه داد: من به عنوان یک هنرمند قرآنی، از اول انقلاب همه شاهد بودند خدا به من توفیق داده غیر کار ارزشی، جبهه‌ای و قرآنی انجام ندادم و آمدم اعلام کنم من به مالک اشتر علی زمان رأی می‌دهم و بسیاری از هنرمندان سریال حضرت یوسف و هنرمندان متعهد از دکتر حمایت می‌کنند.

جمعیت فریاد زد: موسوی یادت باشه، دکتر سرورته

سلحشور در پایان گفت: 30 سال از جمهوری اسلامی گذشته ولی همیشه بین دولتمردان و مردم دیوار حایل بوده، دولت نهم، این دیوار را برداشت، با همه وزرا و مدیران کل به تمام روستاها و شهرهای ایران سفر می کند که فاصله بین مردم و دولت را بردارد، شما با حمایت از دکتر در حقیقت دارید به خط امریکا نه می‌گویید و به دولت علی‌وار آری می‌گویید.

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
دوشنبه 18/3/1388 - 21:31 - 0 تشکر 120469

امتداد حماسه در تهران/5
دکتر برای جلوگیری از آسیب جانی به حتی یک نفر از حامیانش وارد مصلا نشد/ الهام: این، ملت ایران است، دریای توفنده عدالت و امید

ازدحام بی‌سابقه جمعیت در مصلای تهران آنچنان زیاد بود که دکتر احمدی‌نژاد بیش از 90 دقیقه را در محوطه‌ی مصلای تهران ماند اما در نهایت نتوانست وارد سالن شود. 4 سال قبل، مسجد سید اصفهان بود که یکی از حامیان دکتر در اثر ازدحام شدید جمعیت، زیر دست و پا جان داد؛ شاید دکتر این بار نیز نگران تکرار آن حادثه بود که حاضر نشد، به جمع 200 هزار نفر از حامیان پرشورش که ساعت‌ها به انتظار ورودش فریاد زده و یا حسین گفته بودند، بیاید.

«همه با هم می‌گوییم "دکتر بیای عشقه، دکتر نیای عشقه"»، این جمله‌ای بود که حاج محمود کریمی گفت و سپس دکتر الهام سخنگوی دولت به روی سن آمد تا پیام رئیس‌جمهور را به این جمعیت عظیم اعلام کند.

فرزاد جمشیدی پیش از سخنان وزیر دادگستری گفت: بیرون سالن ممکن است کسانی ایستاده باشند که بخواهند با ما درگیر شوند، اما اجازه نمی‌دهیم. به آقای دکتر الهام سخنگوی محترم دولت خیرمقدم می‌گوییم. آقای دکتر الهام از قول ما به دکتر احمدی‌نژاد بگویید ما دارایی‌اشان را جلوی این مردم افشا کردیم؛ دارایی که چیزی جز ملت ایران نیست.

در ادامه مراسم، دکتر الهام با قرائت دعای فرج گفت: "فاستقم کما امرت و من تاب معک"، ببینید، این ملت ایرانند. این دریای توفنده عشق و عدالت و امیدند. این میهن خمینی کبیر است. این پیروان خامنه‌ای بزرگ و شریفند. این، فریاد عدالت است. این دریای توفنده‌ای است که از موج خون شهیدان عبور کرده و تا به ساحل عدل مهدوی، پرشور و پرشتاب در حرکت است.

این ملتی است که به فرماندهی امامش تا آخر ایستاده‌اند. امروز، روز جنگ فقر و غنا است. جنگ حق و باطل. جنگ عدالت و بیداد. ملت ما در طول 30 سال انقلاب شکوهمندش، با اراده و ایمان، ایستاده و در میان همه فتنه‌ها و توطئه‌ها، زیاده‌خواهی‌ها، فشارها، تهدیدها، به نام وحدت اسلامی و ایرانی در سایه رهبری، امواج فتنه ها را شکافته و امروز فرزند این ملت، محمود احمدی‌نژاد با پشتوانه ملت مأمور است تا قطع دست همه زیاده‌خواهان همدوش ملت و پشت سر رهبری به حرکت خود ادامه دهد. همانگونه که به پیامبر(ص) در قرآن فرموده، تو مأمور به استقامت هستی و ملت نیز مأمور به استقامت هستند، ملت نیز مأمور به استقامتند.

احمدی‌نژادی که ملت می‌شناسند، در مقابل موج تهدیها و توهین‌ها عقب نمی‌نشیند، سینه خود را برای همه نیزه‌های دروغ و تهدید آماده کرده است اما اندیشه خود را برای تسلیم هرگز.

امروز احمدی‌نژاد میان موج این جمعیت هنوز نتوانسته به جایگاه برسد و در میان امواج ملت حرکت می کند تا برای اعتلای ملت عزیز بکوشد و تا پای جان برای اعتلای کلمه حق زندگی کند.

جمعیت در میان سخنان دکتر الهام شعار می‌دادند موسوی کم آورده، فائزه رو آورده

الهام ادامه داد: رئیس جمهور میان موج جمعیت نتوانسته به جایگاه برسد، راه را باز کنید، بر مردان، زنان و کودکان فشار نیاید، البته ملت ما مقابل هیچ فشاری کوتاه نمی آید، پیش به سوی ایرانی عزیز و بزرگ.

فرزاد جمشیدی مجری برنامه سپس پشت تریبون قرار گرفت و گفت: یکی شعار خوبی نوشته، بگذارید، بخوانم، تیتر رسانه‌های خارجی این باشد: "22 خرداد، 22 بهمن"

حال حدود 20 تن از هموطنان در این سالن بد شده است، دکتر در اثر ازدحام جمعیت نتوانستند، بیایند، دوربین‌ها اینجا هستند، بگذارید، بگوییم اگر دکتر هم نتوانست بیاید، چقدر دوستش داریم.

ما طرفداران دکتر برنامه را با این شعر تمام می‌کنیم:

مولا و امیر و مقتدا خامنه‌ای است، فرماندهی کل قوا خامنه‎ای است، دیروز عزیز مصر اگر یوسف بود، امروز عزیز دل ما خامنه‌ای است

دکتر الهام بار دیگر در پایان برنامه گفت: عزیزانم فشردگی جمعیت واقعاً بی سابقه است، فشار جمعیت جان عده ای را تهدید می کند. دکتر به خاطر جلوگیری از ازدحام و فشار به مردم مسیر را عوض کردند، گفتند برای جان شما خطر دارد، رئیس جمهور شما شرمنده است که نتوانسته به جایگاه برسد. استدعا دارد فضا را آرام تخلیه کنید، انشاءالله امشب از شبکه 3 سیما با شما صحبت خواهد کرد. تنها به خاطر آسایش و سلامت شما نتوانست به جایگاه برسد، با توسل به امام عصر(عج)، محیط را ترک کنید. عزیز باشید، پایدار باشید.

جمعیت در پایان شعار دادند: "احمدی بیایی، نیایی، رئیس‌جمهور مایی"

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
دوشنبه 18/3/1388 - 21:37 - 0 تشکر 120472

بله قطعا ملت ایران هستند، اما خیلی ها هم متاسفانه با اتوبوس از مراکز نظامی و آموزشی حتی خارج ازتهران آورده شدند که این افراد نهایتا هم به احمدی نژاد رای نخواهند داد.می ماند جوان های پاکی که هنوز باور نکردندآقای احمدی نژاد شیفته قدرت است و حاضر است هر کاری بکند که بماند (و دیدیم که کرد).

به فضل خداوند امیدوارم که پاکان زودتر متوجه مسیر اشتباه شوند، همانطور که بنده شدم.

--------------------------

ظهور کن که ابرهاي ظلماني فتنه احاطه مان کرده است.

 

دوشنبه 18/3/1388 - 21:59 - 0 تشکر 120482

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

شما که نبودین چجوری دارین قضاوت میکنین؟

بازم تهمت؟

اینقدر تهمت نزنین، اینقدر توهین نکنین، خدا جای حق نشسته، چوب خدا صدا نداره، ولی بزنه بدجور میزنه که هیچ جور نتونی جبرانش کنین.

تو همایش آقای موسوی، جمعیت دختر و پسر مختلف، توهین به رئیس جمهور، تخریب های پی در پی، گوش ندادن به سخنان رهبری در مورد تخریب، شعارهای توهینی، و رقصیدن با پرچم مزین به اسم ائمه!!!

تو همایش احمدی نژاد، زن و مرد جدا، تمام شعارها، در همایت از ولایت فقیه، شعار مردم مرگ بر ضد ولایت فقیه و مرگ بر اسرائیل بود، شعار توهینی ندادن، با شور و اشتیاق پرچم ایران عزیز رو تکون میدادن!!!

شما بگین کدومشون پیرو ولایت فقیه هستن؟

تو همایش موسوی قلب امام زمان (عج) به درد اومد، با اسم جد ایشون رقصیدن، توهین های بسیار...

اینجا ذکر مردم صلوات بود، شعارشون یاد امام و شهدا بود، پرچمشون پرچم ایران بود...

خدایا خودت حق این ملت رو از نا اهلان بگیر و ...

سربلند و پیروز باشین...
التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
دوشنبه 18/3/1388 - 22:28 - 0 تشکر 120496

هو العزیز

سلام

ممنون از اطلاع رسانی جناب ممل 92 عزیز

خوب مردم تهران هم نشان دادند مثل بقیه ایرانی ها همچون چهار سال قبل با انتخابی آگاهانه به اصلح ترین فرد رای می دهند.

وقتی خیل جمعیت در مصلی تهران را در بیست و سی دیدم خیلی خوشحال شدم چون شایعاتی به گوش می رسید که رای موسوی در تهران زیادتر از احمدی نژاد است که این موضوع با توجه به بعضی کارشکنی های ناموفق ثابت کرد که اینجور نیست و آقای احمدی نژاد به حمد الهی بالاترین رای را آورده و رییس جمهور ایران خواهد شد.

به امید پیروزی

««« تبیان »»»

 

دوشنبه 18/3/1388 - 22:53 - 0 تشکر 120552

بنام خدا

صم بکم عمی فهم لا یرجعون

آنها کر و لال و کورند و ضلالت خود برنمیگردند

                                                       قرآن کریم سوره بقره   آیه 18

من بنا نداشتم در مورد مسائل سیاسی حرف بزنم،اما امروز سیل میلیونی مردم مشتاق را با چشمهای خودم دیدم،این جمعیت اکثرا ایثارگران و جانبازان جنگ  و بسیجی هاو همه اقشار مردم بودند ،همه اومده بودن تا حضور حداکثری خودشون رو نشون بدهند و چشم دشمنان نظام و انقلاب را کور کنند،خب وقتی به مطلبی برخوردم که این مردم رو افراد نظامی و  وکارمند  و با اجبار آوردند،میدونید یاد چی اقتادم،یاد اراجیفی که منافقین و گروهکها در اوایل انقلاب بکار می بردند افتادم،راستی چه شباهت های مشترکی و میمونی دارند.

راستی دارم به نتیجه میرسم که عده ای خواسته و ناخواسته دارند به جنگ نظام و انقلاب میایند،بچه های جنگ همیشه طلایه داران انقلاب و نظام بودند و این جان برکفان و فدائیان ولایت رو چه جوری و با چه لحنی خطاب میکنند.

فردا که نتیجه انتخابات معلوم میشه چی میخواید بگید،یکنفر از طرفداران جناح مخالف تو بهشت زهرا در حضور جناب وممل و آقا مهدی بمن گفت که طرفداران دکتر همه حقوق بگیر  هستند و حتی میگفت بسیجی ها همه حقوق می گیرند و طرفداری می کنند،من گفتم چه بودجه  دولت داره  که اینهمه حقوق میده ،اونم به بسیج بیست میلیونی حقوق میده و بعد طفره رفت و گفت به فعالاشون میدن و من گفتم بقیه چی؟ دیگه مونده بود.

 در جواب گفت من رای نمیدم،گفتم که تا حالا داشتی طرفداری میکردید!؟

با خواندن ارا همه چی انشالله روشن میشه،البته روشنه که شما بازم بهونه دارید،ما سی ساله که این بهونه ها رو از معارضین انقلاب دیدیم و شنیدم و حالا از دشمنان دوست نما میشنویم.

فقط خدا بخیر کنه!!!!

افضل العبادة انتظار الفرج‏

یاران همه رفتند جامانده ام من           ازکاروان عشق وامانده ام من

دوشنبه 18/3/1388 - 23:13 - 0 تشکر 120554

آقای ممل برادر من. من کلی عرض کردم.

اخبار ماشین های نظامی و آموزشی هم در سایت ها موجود است. لینک ارائه نمی دهم و مطلبش را در اینجا نمی گذارم که باعث مکدر شدن خاطر شما نشود. والله چیزی جز بهتر شدن شرایط نمی خواهم و خودم را به خاطر رای دادن در دوره قبل به آقای احمدی نژاد گناهکار می دانم. و الا دلیلی برای نوشتن ندارم.

--------------------------

ظهور کن که ابرهاي ظلماني فتنه احاطه مان کرده است.

 

دوشنبه 18/3/1388 - 23:34 - 0 تشکر 120557

سلام

بنده هم امروز به همراه خانواده در آنجا حضور داشتم..خیلی بی انصافیه که اینجوری قضاوت کنیم.

مگر نه اینکه امام فرمودند بسیج ارتش بیست میلیونی است؟ پس آیا این بسیجیان در هیچ جا حق شرکت ندارند؟

مگر ماهمه ایرانی نیستیم؟ من یک بسیجی هستم که اعضای خانواده ام هم همه بسیجی هستند

وبه این مسئله هم افتخار میکنم.. و هرجا که نیاز بوده از انقلاب و اسلام و امام پشتیبانی کنم..

حتماً حضور پیداکرده ام ؛آنهم به همراه خانواده.. چرا شما فکر میکنید که همه را به زور آورده اند؟

چطور در همایشهای مربوط به آقای موسوی.. همه باپای خودشان می آیند و هرایرانی یک ستاد است؟

ولی در اینجا به هر وسیله ای متوسل می شوید که بگویید کسانی که باپای خودشان آمده اند خیلی کم هستند.

سیل خروشان جمعیتی که امروز در مصلی بود.. اعم از زن و مرد و جوان و پیر.. همه همان اقشار

مستضعف و ایثارگر و پابرهنگانی بودند که همیشه در خط امام حرکت کرده اند.

اینهمه وارد کردن تهمت و اتهام به دیگران اصلاً خوب نیست.. و بدتر از آن این است که مدعی باشیم

که هرکاری ما میکنیم درست است و هرچه ما میگوییم راست است و هرکه برعلیه مابود حتماً دروغگو

است. ای کاش بدون کینه توزی و کدورت به مسائل نگاه کنیم و به جای اینکه درصدد تغییر مسائل

برآئیم؛ واقعیات را بپذیریم.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی