انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 408)
دوشنبه 18/3/1388 - 18:9 -0 تشکر 120421
دفتر رییس جمهوری خواستار پاسخگویی تلویزیونی به اتهامات علیه دولت شد

دفتر رییس جمهوری خواستار پاسخگویی تلویزیونی به اتهامات علیه دولت شد
رییس دفتر رییس جمهوری در نامه‌ای به رییس سازمان صدا و سیما برای پاسخگویی به اتهامات و تخریب های وارد شده علیه دولت در مناظره های تلویزیونی که رییس جمهوری در آن ها حضور نداشت، خواستار تعیین وقت برای برگزاری جلسه ای مستقل شد.

به گزارش گروه سیاسی ایرنا، در نامه عبدالرضا شیخ الاسلامی آمده است: با توجه به مناظره های انجام شده نامزدهای ریاست جمهوری در ایام انتخابات دهم و نظر به قانون موضوعه ناظر بر نحوه انجام مناظره ها، از آنجا که در سه نوبت از مناظره های انجام شده حملات تخریبی شدیدی نسبت به رییس جمهوری، دکتر احمدی نژاد که غایب جلسه بودند، صورت گرفت، شایسته است وفق مقررات مربوطه نسبت به برگزاری جلسه ای مستقل برای پاسخگویی به اتهامات و تخریب های وارده اقدام مقتضی به عمل آید.
رییس دفتر رییس جمهوری همچنین در جدولی به پیوست این نامه، مدت زمان اظهار نظرهای علیه دولت و دکتر محمود احمدی نژاد را در مناظره های مهندس میر حسین موسوی، حجت الاسلام مهدی کروبی و دکتر محسن رضایی اعلام کرد.
در این جدول قید شده است در مناظره کروبی - رضایی، طرفین مناظره به ترتیب 4 دقیقه و 56 ثانیه و 5 دقیقه و 38 ثانیه و در مناظره موسوی - رضایی، طرفین به ترتیب 10 دقیقه و 25 ثانیه و 2 دقیقه و همچنین درمناظره موسوی - کروبی، طرفین مناظره به ترتیب 28 دقیقه و 36 ثانیه و 9 دقیقه و 40 ثانیه و در مجموع 60 دقیقه و 35 ثانیه علیه دولت و دکتر احمدی نژاد سخنانی ایراد کرده اند.
در مناظره هایی که به مناسبت دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شبکه سه سیمای جمهوری اسلامی برگزار شد، طرفین مناظره ها به جای پاسخگویی حول محور برنامه های خود و سوال از طرف مقابل، به نقد و بررسی جهت دار عملکرد دولت پرداختند.
این وضعیت تا آنجا ادامه یافت که مجری مناظره موسوی و کروبی که شب گذشته برگزار شد به روند انتقادی نامزدهای حاضر علیه احمدی نژاد اعتراض کرد.

 

منبع:http://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=533594

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی