انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 372)
دوشنبه 18/3/1388 - 12:51 -0 تشکر 120298
موسوی با هتاکی کار را تمام کرد

به نام خدا

۞اللهم عجل لولیك الفرج و العافیه والنصر و اجعلنامن خیرانصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه۞

ملت کار را تمام کرد

شاید این یکی از بهترین تیترهایی بود که سردبیر وقت روزنامه کیهان در عمر روزنامه نگاری خود زد. این نه تنها اعتقاد مردم که عقیده خود او نیز بود. آن زمان که علی رغم تمامی "دروغ"ها، تخریب ها و هیاهوها، احمدی‌نژاد در مقابل هاشمی پیروز شد، زیباترین تیتر همین بود: ملت کار را تمام کرد!

اشتباه میرحسین در «دروغ»گو خطاب کردن احمدی نژاد

شب گذشته موسوی مرتکب اشتباهی شد که پیروزی احمدی‌نژاد را تضمین کرد. موسوی که شعار قانون‌گرایی و اخلاق می داد، همراه با کروبی یک طرفه به احمدی‌نژاد حمله کردند. همان‌گونه که سایت‌های خبری از قبل خبر داده بودند، دو کاندیدا با کمک یکدیگر به جای مناظره به رئیس جمهور حمله کردند.

شاید میرحسین ارضای طرفداران سرخورده خود در یک هفته گذشته را هدف قرار داده بود و فکر می کند به آن رسیده است.

شاید میرحسین تخریب احمدی نژاد و جلوگیری از سونامی رئیس جمهور در هفته گذشته را هدف قرار داده بود و فکر می کند به آن رسیده است.

اما اشتباه محاساباتی این مرد «اخلاق» و «قانون مدار»، در آنجاست که در آخرین مناظره، یعنی امشب، احمدی نژاد حاضر است.

میرحسین کار را تمام کرد

امشب، در آخرین مناظره، احمدی نژاد حاضر است و به راحتی می تواند توضیح دهد که تورم نقطه ای به معنای مقایسه ماه اردیبهشت 88 با اردیبهشت 87 است که طبق آمار بانک مرکزی، 15 درصد است. و تورم سال 87 به معنای مقایسه «کل» سال 87 با سال گذشته آن است که 24 درصد است. معلوم است که نرخ تورم سالیانه یک شبه کم نمی شود! آنچه احمدی نزاد بارها بر آن تأکید کرد و امشب نیز «دروغ»گویان را رسوا خواهد کرد، همان است که بانک مرکز اعلام کرده است: «نرخ تورم در دوازده ماه منتهی به اردیبهشت ماه سال 1388 نسبت به دوازده ماه منتهی به اردیبهشت ماه سال 1387 معادل 6/23 درصد است و نرخ تورم نقطه ای در کشور در پایان اردیبهشت امسال با کاهش 14.5 درصدی نسبت به مهر ماه سال 87 معادل 15 درصد می باشد».

صبح نزدیک است...

آری! این بار پیش از آنکه ملت را کار را تمام کند، میرحسین خودش، کار خودش را تمام کرد.

«دروغ»های بی شرمانه میرحسین تنها کار را برایش سخت کرد. تنها ماحصل مناظره برای میرحسین، یک «شب» شادی برای حامیانش بود، که با آمدن «صبح» تمام می شود. برخلاف همه دروغها و تهمت ها، صبح نزدیک است. انشاءالله

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی