انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 371)
دوشنبه 18/3/1388 - 11:30 -0 تشکر 120271
جبهه داخلی جنگ تبلیغاتی علیه احمدی نژاد را چه کسی هدایت می کند

جبهه داخلی جنگ تبلیغاتی علیه احمدی نژاد را چه کسی هدایت می کند
دبیر کل حزب اسلامی رفاه کارگران در یادداشتی از جبهه داخلی جنگ تبلیغاتی علیه احمدی نژاد پرده برداشت.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، "حسن فرجی" نوشت: همان گونه که در 4 سال قبل به احمدی نژاد رای دادیم، معتقدیم کسی جز او توانایی تداوم راه امام و رهبر معظم انقلاب را ندارد.
وی تصریح کرد: آنچه ما را به اعلام موضع واداشت، جنگ تبلیغاتی است که علیه احمدی نژاد به راه افتاده است.
وی خاطرنشان کرد: در یک طرف این جنگ، افراد مسجدی و پیرو رهبر معظم انقلاب قرار دارند و در طرف دیگر، دولت های غربی و حامیان اسرائیل جنایتکار و در داخل کسانی قرار دارند که طی 30 سال گذشته از فرهنگ "امام و رهبر معظم انقلاب" زخم خورده، یا آن را نپذیرفته و اکنون دنبال کسی هستند که زمینه فتنه جویی آنان علیه انقلاب اسلامی را بهتر فراهم کند.
در این یادداشت آمده است: آمریکا که سردمدار جبهه خارجی است، می گوید: "هر کسی به جز احمدی نژاد رییس جمهور شود، قابل تحمل است."
دبیر کل حزب اسلامی رفاه کارگران ادامه داده است: هدایت کننده جبهه داخلی کسی است که سال هاست در کشور به عنوان "نماد قدرت و ثروت" شناخته شده و جبهه متحدی را تشکیل داده است که اکثریت آنان افرادی هستند که یا مخالف ارزش های اسلام خمینی (ره) هستند و یا این ارزش ها نزد آنان کم رنگ شده است. اکثر این افراد خواسته یا ناخواسته به دنبال برچیده شدن ولایت فقیه هستند.
فرجی در یادداشت خود افزوده است: همبستگی احزاب رسوا شده همچون مشارکت، سازمان مجاهدین، نهضت آزادی و ... با میرحسین موسوی، بخش دیگری از جنگ تبلیغاتی یاد شده را تشکیل می دهد.
فرجی ادامه داده است: موسوی و هم بستگان او در تبلیغات انتخاباتی خود، برای کسب رای بیشتر جمعیت ضد انقلاب را نیز زیر پرچم خود راه داده است و در صورت پیروزی، پیشنهاد نوشیدن جام زهر به رهبر معظم انقلاب تکرار خواهد شد، چنانکه این اقدام در کارنامه اصلاح طلبان وجود دارد.
فرجی در یادداشت خود برخی از دلایلی که وی و حزب متبوعش را ترغیب به اعلام موضع کرده است، چنین بر می شمرد.
1- براساس آیه شریفه «وَ ما کنتُ المضِلین عَضُداً ـ گمراهان را یاور خود نمی گیریم»، احمدی نژاد بر خلاف موسوی که با احزاب منحرف از اسلام اعلام همبستگی کرده، دست دوستی به آنان نداد.
2- آنگاه که دولت اصلاحات تلاش هسته ای ایران را منطبق با خواست آمریکا متوقف کرد، هیچ یک از نامزدهای رقیب اعتراضی نکردند و گویی همه راضی بودند که این خیانت به ملت ایران صورت گیرد. این توقف ادامه داشت تا زمانی که رهبر معظم انقلاب دولت اصلاحات را تهدید و اعلام کرد که: "اگر در همین دولت تلاش های هسته ای ایران فعال نشود، خودم وارد کار خواهم شد".
...اما در دولت نهم، احمدی نژاد طی 4 سال، ایران را عضو باشگاه هسته ای جهان کرد و به تازگی دولت آمریکا به ناچار هسته ای بودن ایران (در نتیجه قدرت بازدارندگی حمله نظامی به کشورمان) را پذیرفت.
3- همچنین باید گفت برای ما ننگ است که در تاریخ 5 خرداد 88 در یک روزنامه پرتیراژ کشورمان بخوانیم که "اسراییل از مواضع آقای میرحسین موسوی حمایت کند" و رهبر معظم انقلاب بفرمایند: دشمن را شاد نکنید.
4- پس از آن که احمدی نژاد با حمله به جنایات اسرائیل در غزه، کنفرانس ژنو (دوربان 2) را به لرزه درآورد و مسلمانان جهان را شاد کرد، ننگ است که بشنویم به قول رهبر معظم انقلاب "حمله به اسرائیل عده ای را در کشور شرمنده کرده است."
5- در حالی که رژیم صهیونیستی از نفوذ سیاست خارجی ایران در آمریکای لاتین و فلسطین به هراس افتاده، آقای میرحسین موسوی اعلام می کند که مساله فلسطین و ونزوئلا در دستور کار من نیست.
6- در حالی که در دولت اصلاحات، کسانی مثل شهرام جزایری پیدا شدند که برخی از همین کاندیداها در آن زمان "پول گرفتن از جزایری" را عادی جلوه دادند، در دولت احمدی نژاد دست بسیاری از مفسدان اقتصادی از غارت بیت المال بریده شد.
7- برخلاف دولت اصلاحات که با کسانی همراهی می کرد که در مطبوعات به مراجع تقلید توهین کردند، مقلد میمون نامیدند و به اسم آزادی به امام حسین(ع) توهین کردند و نوشتند که حتی علیه خدا هم باید راهپیمایی شود، احمدی نژاد راه را بر هرگونه فتنه جویی مخالفان انقلاب اسلامی بست.
8- برخلاف برخی وابستگان اصلاح طلبان که برای به اصطلاح صحت روند انتخابات، دست به دامن بیگانگان شدند، احمدی نژاد به طور کامل چشم طمع بیگانگان از دولت اسلامی را کور کرد.

 

منبع:http://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=530889

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی