انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 476)
دوشنبه 18/3/1388 - 11:28 -0 تشکر 120270
رسایی: دروغگو کسی است که به اسم مناظره می‌آید اما مناظره نمی‌کند

رسایی: دروغگو کسی است که به اسم مناظره می‌آید اما مناظره نمی‌کند
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که میرحسین موسوی در مناظره شب گذشته خود با مهدی کروبی دولت نهم را به دروغ گویی و فریب کاری متهم کرد، گفت:‌ دروغگو کسی است که به اسم مناظره می آید اما مناظره نمی کند.

حمید رسایی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا، مناظره دیشب را "برنامه تلویزیونی" ارزیابی کرد و اظهار داشت: کروبی بیشتر رعایت کرد اما بخش های مختلف این برنامه به ویژه از سوی موسوی صحنه حملات و اهانت به احمدی نژاد بود و حملات و اهانت در 5 دقیقه پایانی برنامه اوج گرفت.
وی گفت:‌ کسانی که دولت را به دروغ گویی و فریب کاری متهم می کنند به این پرسش پاسخ دهند که آیا این دروغ نیست به اسم مناظره در یک برنامه تلویزیونی شرکت کنند اما مناظره نکنند؟
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افزود:‌ کسی که برخلاف قانون به جای مناظره، رقیب غایب را تخریب می کند و مورد تهاجم قرار می دهد دروغ گفته است.
وی با بیان اینکه بانک مرکزی در سایت رسمی خود متوسط نرخ تورم در چهار سال اخیر را 15 درصد اعلام کرده است، گفت:‌ دروغ گو کسی است که کاغذی را به عنوان جدول می چسابند و تورم را 25 درصد اعلام می کند که مربوط به یک مقطع خاص است.
رسایی اظهار داشت:‌ کسی که در برابر رقیب می ماند و واژه ها را فراموش می کند اگر حرفی داشت در مناظره با رقیب خود بیان می کرد نه در برنامه ای که وی حضور نداشته است، بگوید و برود.
وی گفت: برنامه شب گذشته مناظره موسوی و کروبی ثابت کرد، بسیاری از مطالبی که گفته می شود، صحت دارد و "آفتاب آمد دلیل آفتاب".
این نماینده مجلس تصریح کرد:‌ این برنامه ثابت کرد که وقتی احمدی نژاد می گوید "چند نامزد در برابر یک نامزد" درست است.

منبع: http://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=532370

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
دوشنبه 18/3/1388 - 12:41 - 0 تشکر 120290

دیگه برای همه مردم ثابت شده که هر چی احمدی نژاد در روز اول مناظره اش گفته حقیقت محض است. سه کاندید دیگر بدون هیچ برنامه ای جهت تخریب شخصیت احمدی نژاد آمده اند.

این واقعا بی سابقه است. آقای احمدی نژاد هنوز رییس جمهور ایران است.

چطور می شود جلوی دوربین تلویزیونی در غیاب ایشان اینگونه وقیحانه به او دروغگو گفت.

 دیگه هیچ شکی برای من باقی نمانده است که احمدی نژاد بواسطه پاکی اش و کوتاه کردن دست مفسدان باید اینگونه تهمت های ناروا و دروغ های زشت را تحمل کند! هر چه اینها بد و بیراه می گویند بیشتر پرده دروغ دریده می شود و حقیقت نزد مردم آشکار می گردد.

در تاریخ پر افتخار ایران، پیشه آهنگری ما را به یاد مبارزه کاوه با ضحاک می اندازد به نظر می رسد که احمدی نژاد این آهنگر زاده همان وظیفه را امروز بر عهده دارد.

پیروز باد احمدی نژاد.

ز روز گذر کردن انديشه کن

پرستيدن دادگر پيشه کن

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی