انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 464)
دوشنبه 18/3/1388 - 10:53 -0 تشکر 120255
حکایت بی‌ادبی ما و چند نکته

 رجا نیوز - جواد درویش

بعد از مناظره دکتر احمدی‌نژاد با مهندس میرحسین موسوی، سایت های حامی موسوی، ضعف وی را در مقابل پاسخگویی به اتهاماتی که پیش از این متوجه دولت کرده بود، "وقار" و "متانت" نامیدند و در عوض سؤالات بی پاسخ احمدی‌نژاد را نشان از بی ادبی و بی اخلاقی او قلمداد کردند. در این زمینه نکاتی به نظر رسیده که عرض می شود:

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

دوشنبه 18/3/1388 - 11:2 - 0 تشکر 120259

آقای میرحسین موسوی 4 ماه است در هرجا سخنرانی می کند، اتهامات بی‌شماری را به دولت وارد می‌کند و نسبت های ناروایی به رئیس جمهور می دهد. اولاً سؤال اینجاست که اگر ایشان معتقدند باید کسانی که به آنها اتهام وارد می شود در جلسه حاضر باشند(چنانچه چند بار در مناظره گفتند)، آیا در سخنرانی های و همایشها و برنامه های رادیویی و تلویزیونی ایشان، رئیس جمهور یا نماینده ای از دولت حاضر است؟ مثلا آنجا که گفتند " 300 میلیارد پول نفت کجا رفته" یا آنجا که اعلام کردند " یک میلیاردی که در دولت گم شده را باید در ستادهای احمدی‌نژاد پیدا کرد"، رئیس جمهور یا نماینده ای از دولت حضور داشتند؟

ثانیاً چطور است که در این همایش ها، وارد کردن اتهامات در غیاب رئیس جمهور، "شجاعت" و "جسارت" و "حرف دل مردم را زدن است"، اما در مناظره رو در رو، سکوت کردن ایشان و ناتوانی از پاسخ گویی به اتهاماتی که قبلا زده اند، می شود "متانت" و "وقار" !؟ گذشته از این، اگر ایشان همه جا داد تظلم می دهد و به قول خودش برای گرفتن حق مردم به میدان آمده، پس در مقابل کسی که معتقد است این حق را ضایع کرده، چه جای سکوت و متانت ورزی است!؟

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

دوشنبه 18/3/1388 - 11:3 - 0 تشکر 120260

در 40 دقیقه ای که آقای موسوی فرصت صحبت کردن داشت، چند بار توهین های مستقیمی به رئیس جمهور کرد. دوران ریاست ایشان را با دوران استبداد صغیر مقایسه کرد، ایشان را به رضاخان تشبیه کرد، سیاستهای عهد قجری را به دولت نسبت داد و روش ایشان را دیکتاتوری نامید. در مقابل، احمدی‌نژاد 3 بار در شروع صحبتهایش گفت "آقای موسوی من شما را دوست دارم". حالا این اظهار علاقه، شد "بی ادبی" ؟ و توهین های آقای موسوی "متانت"؟

آقای موسوی بارها اعلام کردند که معتقد به گردش آزاد اطلاعات هستند و دانستن حقایق را حق مردم می‌دانند و با همین توجیه تا الآن به جای ارائه برنامه فقط به اتهام و تخریب دولت پرداخته اند. ولی وقتی با اعلام اسامی مفسدین اقتصادی، جاعلان مدارک تحصیلی و تناقض گویی های خود مواجه می شوند، این ارائه اطلاعات به مردم را "بی ادبی" می نامند.

بارها و بارها روزنامه های دوم خردادی و حامیان آقای موسوی، اعلام کردند اگر مفسدین اقتصادی وجود دارد، چرا اسامی آنها را اعلام نمی کنید. آقای موسوی هم وجود مافیاهای نفتی را غیرواقعی و خیالی نامید. اما حالا که اجابت درخواست خود ایشان، یعنی اعلام مفاسد اقتصادی، چیزی جز روسیاهی برایشان باقی نگذاشته، کار رئیس جمهور شده "بی ادبی".

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

دوشنبه 18/3/1388 - 11:3 - 0 تشکر 120261

در همین برنامه مناظره، آقای موسوی اتهاماتی را به محصولی، کردان و مسئولین سایت رجانیوز، وارد کرد. اما اسم بردن از فرزندان آقای هاشمی و ناطق نوری را به دلیل اینکه در جلسه حاضر نیستند، کار ناپسندی دانست. سؤال اینجاست که آیا محصولی، کردان و مسئولین رجانیوز، در جلسه حاضر بودند؟ یا اینکه اصولاً ایشان آبروی فرزندان آقای هاشمی و ناطق را مهمتر از دیگران می دانند!؟

آقای موسوی در مناظره از آقایان هاشمی و خاتمی اعلام برائت کرد. البته اگر در گفته خود صادق باشد و بعد از این واقعاً آقای هاشمی و خاتمی به ایشان "ربطی نداشته باشند"، ما این را به فال نیک می گیریم. ولی برایمان سؤال است که چرا در همایشی که به اسم ایشان برگزار می شود و خود ایشان در آن حاضر نیستند، آقای خاتمی و دختر آقای هاشمی را به جای خودشان برای سخنرانی می فرستند؟

ایشان گفتند هرکس می تواند از من حمایت کند و هر ایرانی یک ستاد. سؤال اینجاست که چرا همه غارتگران بیت المال از ایشان حمایت می کنند؟ چرا از احمدی‌نژاد حمایت نمی کنند؟ چرا بهاییان، صهیونیست ها، منتظری ها و طراحان براندازی جمهوری اسلامی، همه از موسوی حمایت می‌کنند؟ اینکه دیگر به خود آقای موسوی مربوط می شود!

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

دوشنبه 18/3/1388 - 11:4 - 0 تشکر 120263

ما بی ادب باشیم یا هرچیز دیگری که شما بگویید، همین که اولاً دل مستضعفان و محرومان، این ولی نعمتان انقلاب خمینی را شاد کنیم و ثانیاً به تکلیف الهی خود عمل کنیم، برایمان کافی است. ما نه دین و مقدسات را برای رسیدن به کرسی قدرت هزینه می کنیم، نه از کیسه سیادت برای خریدن رأی مردم، خرج می کنیم. ولی یک چیز را حضرت علی(ع) خوب به ما آموخت، اینکه با چپاول‌گران و غارت‌گران بیت المال، هیچ جای مدارا و مماشات و عزت و احترام نیست. بهترین نمونه تاریخی آن هم زمانی است که به ایشان خبر می دهند یکی از مامورین بازار اهواز به نام "ابن هرمه" خیانتی در مال مسلمین کرده. ایشان سریعا نامه ای به کارگزار خود در اهواز می نویسند و به او می فرمایند:

«هنگامی كه نامه مرا خواندی، ابن هرمه را... برکنار کرده و به مردم معرفی كن!‌ به زندانش افكن! آبرویش را بریز! به همه بخشهای تابع اهواز بنویس كه من چنین عقوبتی برای او معین كرده‌ام. مبادا در مجازات او غفلت یا كوتاهی كنی كه نزد خدا خوار می‌شوی و من به زشت ترین صورت ممكن، تو را از كار بركنار می كنم و خدا آن روز را نیاورد.

شب‌ها، زندانیان را برای هواخوری به فضای باز بیاور جز ابن هرمه... چون روز جمعه رسید، او را از زندان درآور و 35 تازیانه بزن و در بازار بگردان و دوباره خوار وسرافکنده و بی آبرو به زندان بازگردان...مگذار ملاقاتی داشته باشد تا مبادا راه پاسخگویی را به او یاد دهند و به آزاد شدن از زندان امیدوارش سازند...در ضمن حقوق ابن هرمه خائن را نیز قطع کن.»

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

دوشنبه 18/3/1388 - 13:0 - 0 تشکر 120304

سلام

اینهم یک نمونه از دروغگویی و مظلوم نمایی حامیان سبزپوش.. اگر نشان دادن یک عکس سه درچهار

وسیاه وسفید درتلویزیون اشکال دارد و باید آن را گروکشی ناموسی نام نهاد .. پس این پوسترها و عکسها

چیست که در تمام سطح کشور پخش هستند.

IMAGE633787181717656250

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

دوشنبه 18/3/1388 - 21:15 - 0 تشکر 120460

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

امروز تو مترو حامیان آقای موسوی دکتر رو "بی ناموس" خطاب کردن و گفتن عکس ناموس مردم رو به نامحرم نشون داده و آبروش رو برده، ولی جالب اینجا بود دست ناموس مردم دست خودشون بود و ...
سربلند و پیروز باشین...
التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی