انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 686)
دوشنبه 18/3/1388 - 0:31 -0 تشکر 120216
تبدیل مناظره موسوی و كروبی به محاكمه غیابی احمدی‌نژاد

خبرگزاری فارس: سایت‌های اینترنتی نوشتند؛ در پی پیروزی‌های احمدی‌نژاد در مناظره‌های جداگانه تلویزیونی با میرحسین موسوی و مهدی كروبی نامبردگان تصمیم‌گرفته‌اند جلسه مناظره امشب را تبدیل به محاكمه و تخریب غیابی احمدی‌نژاد نمایند.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

دوشنبه 18/3/1388 - 0:32 - 0 تشکر 120217

به گزارش خبرنگار سرویس "فضای مجازی " خبرگزاری فارس، بسیاری از سایت‌های خبری از جمله جهان، برنا، دیدگاه، مردمیار، مهر ورزش، گرانیوز، رهوا، ثانیه نیوز، حدا‌نیوز، روایت، خبرنویس، بچه‌های قلم، خدمت ، قلم‌‌پرس و ... نوشتند؛ مهدی هاشمی رفسنجانی و غلامحسین كرباسچی و تعداد دیگری از اعضای ستادهای میرحسین موسوی و كروبی تصمیم‌ گرفتند در جلسه‌ای فضای مناظره به صحنه محاكمه احمدی‌نژاد مبدل شود.
در پی پیروزی‌های احمدی‌نژاد در مناظره‌های جداگانه تلویزیونی با میرحسین موسوی و مهدی كروبی نامبردگان تصمیم‌گرفته‌اند جلسه مناظره امشب را تبدیل به محاكمه و تخریب احمدی‌نژاد نمایند.
این افراد همچنین تاكید كردند: با توجه به اینكه احمدی‌نژاد در جلسه امشب حضور ندارد و نمی‌‌تواند مثل شب‌های قبل از خود دفاع كند، بهترین فرصت برای طرح ادعاهای تخریبی و ارائه اسناد مجعول از جمله سند‌سازی درباره شهرداری تهران و مواردی از قبیل وجود دارد.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

دوشنبه 18/3/1388 - 0:33 - 0 تشکر 120220

افراد فوق در این جلسه تاكید كردند: ما باید از فضای یكطرفه مناظره علیه احمدی‌نژاد حداكثر بهره را برای بازسازی چهره هاشمی رفسنجانی و خانواده و بستگان وی بدست آوریم.
این افراد معتقدند ما باید با بهره‌گیری از مناظره امشب چهره احمدی‌نژاد را كه در نظر سنجی‌های اخیر و پس از برگزاری دو مناظره افزایش یافته، تخریب كنیم.
قرائت بیانیه دفتر آقای هاشمی رفسنجانی از سوی یكی از دو نفر (موسوی و كروبی) از دیگر تصمیمات این جلسه است كه با هدف بازسازی و احیای چهره هاشمی قرار است، انجام شود.
بخش زیادی از عناصر افراطی كه در شب‌های گذشته هم تلاشهای نافرجامی برای ایجاد تنش و درگیری در خیابان‌ها داشتند، قرار است امشب بعد از مناظره به برخی خیابان‌ها و مناطق پرتردد هجوم برده و با حركت‌های فیزیكی و اهانت به مقدسات و فحاشی به رهگذران زمینه تحریك مردم و حامیان احمدی‌نژاد را فراهم كنند. در همین ارتباط تحریك دانشجویان كوی دانشگاه تهران در دستور كار قرار گرفته و تلاش می‌شود شبیه حادثه 18 تیر بازسازی شود.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

دوشنبه 18/3/1388 - 0:38 - 0 تشکر 120224

با حضور عبدی و بهشتی برگزار شد
جلسه مشترک برای هماهنگی در تقسیم کار برای حمله به احمدی‌نژاد

جلسه مشترک میان نمایندگان مهدی کروبی و میرحسین موسوی به منظور هماهنگی درخصوص مناظره امشب میان این دو کاندیدا برگزار شد.

به گزارش رجانیوز، در این جلسه که با حضور عباس عبدی (نماینده کروبی) و علیرضا بهشتی (نماینده موسوی) تشکیل شد، طرفین توافق کردند، سطح بحث از مناظره جدی درباره سوابق این دو کاندیدا و برنامه‌های آنان به نقد وضع موجود و حمله به احمدی‌نژاد اختصاص داده شود.

عبدی در این جلسه با اشاره به بازخورد بسیار منفی مناظره شب گذشته برای کروبی در افکار عمومی و متهم شدن وی به زد و بند با افراد بدنام اقتصادی، تأکید کرده است که همان‌طور که کروبی در پایان مناظره شب گذشته‌اش با احمدی‌نژاد گفت، قصد دارد بخش دیگری از انتقاداتش به احمدی‌نژاد را امشب بیان کند.

بهشتی هم با تأکید بر اینکه نتیجه مناظره با موسوی هم تا حد زیادی به نفع احمدی‌نژاد بود و تنها شانس مهندس این بود که تمام کننده بحث بود، تأکید کرده است که از فرصت امشب باید به طور کامل برای نقد وضع موجود استفاده کرد و ضمن تکرار اینکه ادامه این وضع، مساوی با سقوط است، مناظره را از فاز تقابل درخصوص سوابق یا اطرافیان، به برنامه‌ها برای تغییر وضع جهت‌دهی کرد.

این هماهنگی در حالی صورت می‌گیرد که گفته می‌شد پیش از مناظره موسوی و رضایی هم جلسه هماهنگی مشابهی در منزل رضایی تشکیل شده بود.

موسوی در مناظره با رضایی با نقض صریح دستورالعمل تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، اقدام به قرائت سخنرانی و اظهار مطالبی علیه احمدی‌نژاد (کاندیدای غایب) کرده بود.

منبع

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی