انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 253)
يکشنبه 17/3/1388 - 12:31 -0 تشکر 119979
خاتمی:مواضع احمدی‌نژاد مواضع انقلاب است

خاتمی:مواضع احمدی‌نژاد مواضع انقلاب است

نماینده مردم كرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت: مواضع رئیس جمهور كنونی مواضع انقلاب است، اما برخی نمی‌خواهند واقعیت را ببینند، امروز در جهان عرب از سیدحسن نصرالله و احمدی‌نژاد به عنوان دو چهره محبوب یاد می‌كنند.

به گزارش خبرگزاری فارس ، آیت‌الله سیداحمد خاتمی عصر امروز در جمع خانواده‌های سپاه ثارالله اظهار داشت: اصلاح یعنی آباد كردن و مكتب ما نیز برای اصلاح آمده است، اما نه اصلاح آمریكایی كه نتوان زمام امور كشور را به آن سپرد.

وی افزود: فرزندان شما جان ندادند تا این جماعت لودگی كنند، ما انقلاب كردیم تا بگوییم این هرزه‌گری‌ها در شان ملت‌های عقب افتاده است و ما آن را نمی‌خواهیم.

نماینده مردم كرمان در مجلس خبرگان رهبری تصریح كرد: 22 خرداد روز امتحان است و كسانی در این امتحان مردود می‌شوند كه پای صندوق‌های رای نیایند و یا زمینه‌ساز جریان‌های غلط اخلاقی و فكری باشند، این جریان‌ها بویی از انقلاب، مهدویت و انسانیت نبرده‌اند.

خاتمی خاطرنشان كرد: جریان اصولگرا تمام قد وارد میدان شده است و آنها نگران‌اند و اگر جریان اصلاح‌طلب جان گیرد، شاهد انبوه مشكلات هستیم.

وی بیان داشت: جامعه از مجموعه خانواده‌ها تشكیل شده و زیربنای جامعه خانواده‌های سالم و اصلح هستند، بنابراین سفارش قرآن این است كه به فكر خانواده‌های خود باشید.

نماینده مردم كرمان در مجلس خبرگان رهبری اذعان داشت: از نگاه پیامبر اكرم (ص) سه ركن اساسی خانواده هر سه مسئولند، نخست پدر خانواده كه علاوه بر تامین نیازهای مادی فرزندان باید به فكر دین و اخلاق فرزندان نیز باشد، پدر وظیفه دارد، بستر دین‌مداری فرزند را فراهم كند.

خاتمی خاطرنشان كرد: درجه دوم مادر خانواده است، اینكه می‌گویند، بهشت زیر پای مادران است، یعنی مادر بهشتی می‌پروراند و نخستین كلاس تربیت، دامان پاك مادر است، دامنی كه سیدالشهدا (ع) به آن می‌بالد.

نماینده مردم كرمان در مجلس خبرگان رهبری عنوان داشت: انتساب مسئولیت می‌آورد، خانواده پاسداران منتسب به پاسدار هستند و باید افتخار كنند كه همسرشان پاسدار انقلاب هست و بدانید كه در هر ثوابی كه همسرتان انجام می‌دهد، شما نیز شریك هستید.

وی تصریح كرد: دشمن برای خود فتح‌الفتوح می‌داند كه بتواند دختر یك پاسدار را در زمینه اخلاقی و سیاسی منحرف كند، كسانی كه می‌گویند، استفاده ابزاری از مقدسات نكنید، خود در این مدت چقدر از نام امام (ره) استفاده كردند.

خاتمی خطاب به همسران پاسدار تصریح كرد: راز‌دار و امانت‌دار باشید، اسرار زندگی خود را برای دیگران فاش نكنید، همسر شما انتساب به یك نهاد كه سرمایه شهادت است، دارد.

امام جمعه موقت تهران ابراز داشت: دوم اینكه شما باید اهل بصیرت باشید، بصیرت شما به اندازه بصیرت پاسداران مهم است هر سخنی كه شما می‌گویید، انتساب به پاسداران دارد.

خاتمی خاطرنشان كرد: در انتخابات نشان داده شد كه دو جریان اصلاح‌طلب و اصولگرا در مقابل هم قرار دارند و شما باید بدانید كه این انقلاب و خون شهدا را ارزش‌های اصولگرایی حفظ می‌كند.

وی تصریح كرد: آنها از اصل انقلاب احساس خفت می‌كنند و انتظار این بصیرت برای همسران پاسداران یك ضرورت است.

نماینده مردم كرمان در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: كشور به انبوه كارهای عمرانی و سازندگی تبدیل شده است، یك بخش از جریان اصولگرایی رئیس جمهور است و بخش دیگر مدیركل‌ها و استاندارهای اصلح هستند.

خاتمی افزود: ما معتقدیم جریانی كه اصالت‌بخش تداوم انقلاب است، جریان اصولگرایی است و تا كنون طبق نظرسنجی‌های مختلف به عمل آمده، حداقل 64 درصد آرای مردم با اصولگرایی است.

وی بیان داشت: همسر یك پاسدار خود به عنوان یك ستاد است و باید كاندیدای اصلح را به دیگران معرفی كند، انتساب به پاسداران هم اقتضای رفتار و منش و هم اقتضای بینش پاسداری دارد.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی