انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 235)
يکشنبه 17/3/1388 - 11:40 -0 تشکر 119948
غلبه صداقت وشفافیت بر دروغ وعصبانیت

به نام خدا

احمدی نژاد: 300 میلیون تومان را شما گرفتید دردستگاه قضایی اثبات شده حکم هم صادر شده شما هم نفوذت اگر در دستگاه قضایی صد برابر من نباشد کمتر نیست، بنده اگر یک مورد کسی را سفارش کرده باشم اعلام کنند همین جا می گویم فردا اعلام کنند.

شما بدترین توهین ها را به من کردید حتی همسر من را که نقشی دراین قضایا ندارد، عکسش را در روزنامه تان انداختید و توهین کردید شما اگر یک برگ سند علیه من داشتید حتما چاپ می کردید.

جناب آقای کروبی همه چاپ می کردند در موضوع شهرداری آقای لاری می خواست پرونده سازی کند آمدند به من گفتند برو کنار گفتم هرچه از من دارید بزنید در روزنامه. الان هم به جنابعالی می گویم هرچه از من و خانواده ام دارید بزنید در روزنامه تان و پایش هم بایستید مرد ومردانه هرچه دارید هر پرونده ای از من هست بزنید مردم باید بدانند رییس جمهوری که هست، من می گویم همه اموالمان، ستادهایمان و وزرایمان را اعلام کنیم هرچه تقلبی بود قوه قضاییه بگیرد بالاخره شما نگفتید 300 میلیون چه شد شما اسم بردید گفتید آقای محصولی من گفتم یک تومان ایشان از هر بانکی وام گرفته بود برای شما، تمام شد این جواب ادعاهای جنابعالی، اما راجع به اسراییل، رژیم صهیونیستی که من ننگم می آید، اسم اسراییل رابه کار ببرم، امام یک جمله قشنگی فرمود، گفت اینها آنقدر نجس اند که اگر خودشان را به بحر محیط هم بزنند، نجس می کنند.

در زمان جنگ آمدند همچنین ادعایی که الآن آقای کروبی خواندند، کردند برای اینکه بگویند ملت ایران با اسراییل ارتباط دارد؛ آمدند و گفتند ایران از اسراییلی ها سلاح خریده همان موقع امام این جواب را دادند، من جواب امام را به آقای کروبی می دهم، من دو تا سوال کردم راجع به رژیم صهیونیستی شما چرا ناراحتی، من گفتم هولوکاست کجا واقع شده چرا جوابش در فلسطین است اگر واقع شده چرا اجازه نمی دهید پدر اروپایی ها درامده شما چه حرفی می زنید شما رفتی ایتالیا تحویلتان گرفتند نوش جانتان ازنظر من دنیا فقط چند تا کشور اروپایی و آمریکا نیست، جناب آقای کروبی برگردید به مواضع امام اینقدر انحراف از مواضع امام از شما بعید است چهار تا کشور اروپایی تحویل نگرفتند اولا من گفتم به 60 کشور رفتم وزارت خارجه فردا منتشر می کند 60 رییس جمهوری امده اینجا اصلا بنده انشاءالله دور بعد هم اگر مردم رای دادند هرگز از سیاست خارجی جنابعالی وآقای خاتمی پیروی نخواهم کرد من اینجا بصراحت بگویم چون آنها را به ضرر کشور می دانم نتیجه اش هم معلوم شد هسته ای را دادند محور شرارت هم شدند، تعهد هم دادند الآن همه چیز برگشته ضمن اینکه اگر جنابعالی می گویید من اماده ام یک جلسه تشریف بیاورید من برایتان توضیح می دهم شما می گویید اموزش بدهید نه بنده شاگرد شما هستم که توضیح دهم اما یک جمله می گویم امروز دیپلماسی عمومی حرف اول را می زند این را من خواهش می کنم جنابعالی هم بروید مطالعه بفرمایید به دوستانتان که تهیه می کنند، اینها را تذکر بدهید دیپلماسی عمومی یعنی شما افکار عمومی دنیا را باید در دست بگیرید، خطاب می کنی خوب الان آقای اوباما چه گفت اینها آثار چیست، دلش برای ما سوخته یا اینکه دیپلماسی کشور باعث شد، 4 سال قبل آقای بوش می گفت ما ایران را باید براندازیم الآن آقای اوباما می گوید ما بدون ایران هیچ کاری نمی توانیم بکنیم.

همراهی ایران را می خواهند چطور شما انکار می کنید پیروزی ملت را که امروز جایگاه ایران در دنیا رفته بالا، ایتالیا ناراحت است خوب باشد مگر ایتالیا ملاک ماست یک سری کشور اروپایی یا آمریکایی شما اینها را همه... می خوانید آنها هم همین حرف را می زنند.

آقای بوش هم عین حرف های شما رامی زد و می گفت ایران چرا مقاومت می کند چرا هسته ای می خواهید بشوید، شما بروید به کارهای دیگر برسید هسته ای به ضررتان است.

چرا مقاومت می کنید چرا علیه رژیم صهیونیستی حرف می زنید شما هم دارید همان حرف را می زنید می گویید رابطه با همه جا به هم خورده با کجا بهم خورده بفرمایید یادتان رفته در دولت های قبلی چه اتفاقی می افتاد، می گویید خلیج عربی است من پاسخ شما را نمی دهم من ارجاع می دهم به اساتید زبان عرب، دول الخلیج العربی که دول به العربی بر می گردد نه به خلیج، هیچ وقت نمی گویند خیلج عربیه می گویند خلیج عربی.

من متاسفم واقعا چند جا گفتید دوستانتان هم گفتند اجازه بدهید اساتید عرب و زبان عربی این را تشریح کنند. ضمن اینکه خود رییس همان کشوری که ما رفتیم بلافاصله مصاحبه کرد و گفت کشورهای عربی این را می گویند ایران این را می گوید و حق با ایران است.

ما قوی‌ترین دیپلماسی را به‌کار گرفتیم جناب آقای کروبی؛ از آن هم حمایت می کنیم.

من راجع به خانم رهنورد من واقعاً احترام می گذارم به ایشان، من دوبار از آقای موسوی پرسیدم، ایشان فکر کرد یک کس دیگری است، من آنجا گفتم دیگر نمی خواهم واردبشوم بحث ما نحوه استاد یا دانشیار شدن است قانون برای همه یکی است آقای کروبی نمی شود بگوییم یک کسی انقلابی بوده پس حق بالاتری دارد، همه محترم و عزیزند.

آقای کروبی جنابعالی در سال 65 رییس حج بودید آنجا سخنرانی می کنید و اعلام می کنید راه نجات فلسطین بسیج عمومی برای جنگ مسلحانه با اسراییل است و جمهوری اسلامی با همه امکانات خود حاضر است در این مبارزه بصورت جدی وفعال شرکت کند، اضافه کردید دراین رابطه 300 هزارنفر در گردانهای قدس سازماندهی شده اند.

گفتید برای نجات فلسطین باید برویم و جنگ مسلحانه کنیم شما چه کاره نظام بودید، این را اعلام کردید الان مواضع سیاست خارجی ما هم مورد تایید ملت است و هم مورد تایید مجلس است وهم مورد تایید رهبری است.
بقیه چکاره اند یک شخصی هستند که اظهار نظر می کنند خیلی ممنون ما تشکر می کنیم ولی نظام نیستند چرا خودشان را می گذارند جای نظام اگر بنا بود رژیم صهیونیستی جایزه بدهد باید به این سخنان شما می داد جناب آقای کروبی شما از ان موضع رسیدید به این موضع که وقتی من راجع به هولوکاست دو تا سوال منطقی مطرح می کنم من را محکوم می کنید، به جای اینکه رژیم صهیونیستی را محکوم کنیدبنظرم مواضع تغییر پیدا کرده من دوستتان دارم،‌ چرا وقتی آمریکایی ها ناراحت شدند اروپایی ها ناراحت شدند، شما هم ناراحت شدید و دارید اعتراض می کنید.

یک شاخص دیگر دراقتصاد نسبت صادرات به واردات است نسبت به درآمدها من خواهش می کنم نمودار را نشان بدهید. ما از سال 60 تا 63 دولت به دولت گرفتیم نسبت واردات به صادرات نفت و گاز آبی است، نسبت واردات به صادرات نفت وگاز یعنی چقدر درامد نفتی داشتیم چقدر واردات کردیم.

خواهش می کنم نگاه کنید از دولت دوم 64 تا 67 بیشتر از درآمد ارزی واردات شده یعنی از خارج قرض گرفتند یا از بانک مرکزی، در دولت‌های قبل هم این‌طور بوده، بالای صددرصد، در این دولت نسبت واردات به صادرات نفت و گاز شده 83 درصد ونسبت واردات به درامدهای ارزی شده 63درصد. یعنی صادرات غیر نفتی ما رشد جهشی کرده یعنی درامد ارزی ما ذخیره شده و امروز ذخایر ارزی بانک مرکزی ما بالاترین و مطمئن ترین درطول تاریخ کشور است که من عدد این را نمی گویم مراکز اقتصادی جهانی تا 120 میلیارد دلار این را براورد کردند.

من فکر می کنم با هیاهو و ردیف کردن اتهامات واهی، کشور را نمی شود اداره کرد، کشور را بر اساس منطق وعالمانه می شود اداره کرد، آقا کارشناسان این را می گویند، رییس جمهوری خودش باید کارشناس ارشد باشد.

برادر عزیز آقای کروبی من نمی دانم، کارشناس ها می گویند خوب دو تا کارشناس دو حرف متناقض می زنند شما از کجا متوجه می شوید کدام درست می گوید چطور متوجه می شوید، صد تا کارشناس می بیند حرف می زنند شما چطور جمع بندی می کنید، رییس جمهوری خودش باید صاحبنظر باشد. کارشناس ارشد باشد یک کارشناس حرف زد بتواند حرفش را رد کند یا تایید کند. والا من می نشینم ببینم کارشناس ها چه می گویند. ضمنا ماجرای آقای شهرام جزایری فراموش نشود.

منبع

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی