انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 311)
شنبه 16/3/1388 - 19:9 -0 تشکر 119743
بردن آبروی متجاوز به بیت المال دستور مولا است

بسم الله الرحمن الرحیم

۞اللهم عجل لولیك الفرج و العافیه والنصر و اجعلنامن خیرانصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه۞

دکتر احمدی‌نژاد در حالی که پس از استقبال 4 ساعته مردم اصفهان، تنها حدود 15 دقیقه در میدان امام(ره) اصفهان و در جمع صدها هزار نفر از مردم این شهر سخنرانی کرد تا برای گفت‌وگو با ملت ایران خود را به برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری برساند، ابتدا توضیح داد که چرا اسامی برخی مفسدان اقتصادی را در مناظره قبلی خود اعلام کرده و سپس با مقایسه تطبیقی آمارهای دولت نهم با دولت‌های قبل نشان داد، این دولت از همه موفق‌تر بوده است.

به گزارش رجانیوز، احمدی‌نژاد در پایان این گفت‌وگو نیز با اشاره به جوسازی‌های زیاد علیه گشت ارشاد و تأکید بر اینکه موضعش در قبال این مسئله روشن است و موافق برخورد نظامی در مسائل فرهنگی نیست، گریزی به سابقه دولت موسوی در برخوردهای فیزیکی با جوانان در دهه‌ی 60 زد.

بخش اول متن کامل این گفت‌وگو در ادامه آمده است:

دکتر احمدی نژاد در گفتگوی ویژه خبری گفت: تا روزی كه شما ملت غیرتمند، شجاع و با اقتدار بخواهید من هستم و همه فشارها را تحمل می‌كنم اما محال است كه یك سند را علیه این ملت و حقوق ملت امضا كنم.

به گزارش فارس، رئیس جمهور كشورمان در گفت‌وگوی ویژه خبری امشب كه از شبكه 2 سیما پخش شد در ابتدای سخنان خود با اشاره به قیام 15 خرداد گفت: امروز سالگرد قیام 15 خرداد است و یاد این قیام شهدای این قیام و امام شهدا را گرامی‌ می‌داریم و از خداوند می‌خواهم كه یاد و نام آنها همیشه در ملت ما و در جهان زنده باشد.

وی افزود: من از همه ملت ایران به خاطر همه خوبی‌ها، بزرگواری‌ها، تحمل‌ها و همراهی‌هایشان صمیمانه تشكر و سپاسگزاری می‌كنم و باید تشكری از مردم عزیز و غیرتمند اصفهان داشته باشم كه از فرودگاه تا میدان امام اصفهان از خادم خودشان استقبال كردند و مورد لطف خود قرار دادند.

رئیس جمهور با طرح این سؤال كه آیا ما پیرو آن امام نیستیم كه وقتی ناظر بر بازار اهواز دچار انحراف مالی شد به حاكم اهواز نامه نوشت و گفت كه به محض دریافت این نامه باید آن فرد را بركنار كنی و آبروی او را بریزی و مبادا در مجازات او غفلت كنی كه نزد خدا خوار می‌شوی؟ اظهار داشت: امام علی (ع) به حاكم اهواز گفت كه اگر این كار را نكنی من تو را به زشت‌ترین شكلی بركنار خواهم كرد و سؤال اینجاست كه چرا اینگونه است؟ دلیل آن این است كه بیت‌المال اموال عمومی، آبرو و عزت عمومی و حیثت یك ملت مهمترین سرمایه یك ملت است و در نزد خداوند متعال بسیار مهم و ارزشمند است.

احمدی‌نژاد با طرح سؤالی از مردم گفت: آیا یادتان هست كه 4 سال قبل در همین نشست تلویزیونی من چه چیزی را بیان كردم و یك هفته در میان دو مرحله انتخابات سنگین‌ترین هجمه‌ها به بنده كه یك معلم ساده بودم و برای خدمت حاضر شده بودم وارد شد و تهمت‌های بسیاری به بنده نسبت دادند و من در آن زمان اعلام كردم كه ظاهراً وارد منطقه ممنوعه شده‌ام یعنی اینجا اختصاص به عده‌ای خاص دارد و من خارج از یك یك حلقه‌ای هستم و ظاهرا بیش از حد مردم كه من هم جزو آن بودم پایم را دراز كردم.

وی افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران یك نظام الهی است و از متن فطرت مردم برآمده است و بدنبال ارزش‌های الهی و انسانی است و عدالت، مهرورزی، مردم‌گرایی و پاكی جزو ذات این نظام است و همه این نظام برای مردم و در خدمت به مردم و همراه مردم و برای كرامت و عزت مردم است و جایگاه مردم در این نظام برجسته‌ترین جایگاه است و امام راحل نیز فرموده‌اند كه مردم ولی نعمت ما هستند و معنی آن این است كه همه چیز مردم هستند و امروز هم مشاهده می‌كنید كه مقام معظم رهبری و همه دلسوزان و مردم انقلاب را برای خودشان می‌دانند و اتفاقاً سرمایه‌گذاری اصلی را مردم كردند و این همه شهید این مردم داده‌اند و این همه مقاومت را انجام دادند.

*برخی مصرند با دروغ‌های بزرگ دستاوردهای چشمگیر

 

شنبه 16/3/1388 - 19:11 - 0 تشکر 119745

به نام خدا

۞اللهم عجل لولیك الفرج و العافیه والنصر و اجعلنامن خیرانصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه۞

رئیس جمهور ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی ایران برپا شد و خدمات بسیار زیادی صورت گرفت اما معلوم شد كه ظرفیت‌های این ملت بسیار بیشتر از این حد است و این یعنی توانمندی‌های ملت ایران فوق آن چیزی بود كه محقق شد و یك ملتی كه تمدن‌ساز است و باید در دنیا حرف اول را بزند، در همه عرصه‌ها دچار مشكلات عدیده شده بود و ما یادمان هست كه پیش از انقلاب در چه فضایی زندگی می‌كردیم.

احمدی‌نژاد با بیان اینكه ضعف در مدیریت باعث فاصله گرفتن از ارزش‌ها و جایگاه واقعی ملت ایران شد، گفت: به دلیل ضعف مدیریتی كه در گذشته وجود داشت یك اخلاق اشرافی‌گری در سیستم مدیریتی ما شكل گرفت یعنی یك عده‌ای پیدا شدند كه آرام آرام خود را برتر از مردم دانست و ارتباطاتی بین خودشان برقرار كردند و بعد از مدتی خود را مالك كشور و ملت دانستند و برای خودشان حقوقی بیش از حق مردم و جایگاهی بالاتر از جایگاه مردم قائل شدند.

وی افزود: این افراد بعد از مدتی خودشان را معادل كل نظام تلقی كردند و می‌خواستند كه قدرت به طور انحصاری در اختیار خودشان، دوستانشان و احزابشان باشد و كسانی كه با آنها همراهی می‌كنند و این سیستم اشرافی‌گری را به رسمیت می‌شناسند، نظام اموال عمومی و منافع ملت را برای خانواده و نزدیكان خودشان می‌دانستند و افراد و نزدیكان خود را در وزارتخانه‌ها قرار می‌دادند و به آنها می‌گفتند كه ناظر ما باش و در بسیاری از وزارتخانه‌ها وزیر شخص دوم آن وزارتخانه بود و آن نماینده و آن فردی كه حتی به عنوان معاون بود حرف اول را می‌زد كه یكی از این وزارتخانه‌ها وزارت نفت بود كه افرادی از خانواده همین حلقه آنجا حضور داشتند و در بحث نفت حكمرانی می‌كردند.

رئیس جمهور در ادامه اظهار داشت: این افراد در گلوگاه‌های مختلف مستقر شدند و سهم خودشان را بر سهم ملت ترجیح دادند و اگر می‌خواست كاری در كشور شكل بگیرد حتماً می‌بایست از مسیر آنها عبور می‌كرد و برای دیگران حقی قائل نبودند و این افراد بتدریج به یك طبقه ممتاز در كشور تبدیل شدند و یك حلقه بسته مدیریتی شكل گرفت كه تنها آدم‌ها جابجا می‌شدند اما اساس كار مانند هم بود و یك عده‌ خاص را به بازی می‌گرفتند و دراین حلقه دارای منافع مشترك بودند.

احمدی‌نژاد با بیان اینكه 4 سال گذشته من وارد منطقه ممنوع همین افراد شدم گفت: زمانی كه من وارد منطقه این افراد شدم یك جو سنگین علیه من شكل گرفت و بدترین تهمت‌ها به من زده شد و این سؤال مطرح است كه جرم من چه چیزی بود؟ و پاسخ این است كه جرم من این بود كه من خارج از این حلقه بودم و به ضوابط حاكم بر این حلقه معتقد نبودم و به آن اعتقادی نداشتم؛ لذا سنگین‌ترین تخریب‌ها علیه من اتفاق افتاد.

وی با اشاره به عدم توقف تخریب‌ها پس از انتخابات سوم تیر 84 گفت: در طول این 4 سال با استفاده از قدرت مالی بدست آمده در آن زمان تخریب‌ها علیه من و دولت ادامه پیدا كرد و رسانه‌های متعدد داخلی همراه با رسانه‌های خارجی شروع به تخریب كردند و اگر به آن 2 رسانه‌ تصویری مهم دو استعمارگر نگاه كنید مشاهده می‌كنید 80 درصد برنامه‌های فارسی آنها علیه بنده است و آنها برای خود و خانواده‌شان حریمی درست كرده بودند كه هیچ‌یك از احاد ملت و حتی قوه قضاییه و ناظران كشور حق ورود و سؤال از آنها را نداشت اما ملت در انتخابات نهم این حلقه را شكست و یك نه‌ی بزرگ به آن سیستم مدیریتی گذشته گفتند.

رئیس جمهور با بیان اینكه ما در این 4 سال به هرجایی كه رفتیم انگار حریم آنها بود گفت: ما هرجایی را كه می‌خواستیم در این 4 سال اصلاح كنیم آنها فریاد می‌زدند و هرجایی كه پا می‌گذاشتیم مشاهده می‌كردیم كه دم یكی از همین افراد در آنجا است و آنها از هر وسیله‌ای برای شكست این دولت استفاده می‌كردند.

احمدی‌نژاد در ادامه اظهار داشت: با وجود همه این تخریب‌ها اما ما با ملت یك عهد بسته بودیم تا كشور را بسازیم تا بتوانیم در عرصه‌های گوناگون به پیش برویم لذا باید سكوت می‌كردیم و باید تحمل می‌كردیم تا امور كشور جلو برود تا این دست‌ها بتدریج از عرصه‌ها قطع بشود و همه تلاش ما این بود كه این فشارها به مردم منتقل نشود و من تا به امروز هیچگونه گله و شكایتی نكرده‌ام و هیچ موضوعی را با مردم در میان نگذاشته‌ام مگر در موارد خاص كه این مشی دولت موفق بود و 4 سال خدمات بسیار گسترده‌ای در كشور انجام شد.

وی افزود: آنها نگران بودند كه این حلقه بسته به طور كامل منهدم بشود و راه برای حضور نیروهای مردمی و نیروهای انقلاب و مستقل خادم مردم در عرصه‌های گوناگون باز شود و آنها همواره به دنبال مجازات كردن ملت بودند و ملت را به منحرف شدن و اشتباه كردن متهم كردند و هدفشان پشیمان كردن ملت بود.

رئیس جمهور با بیان اینكه برخی افراد برای پشیمان كردن ملت به كاری از جمله كارشكنی‌های گسترده و اخلال دست زدند گفت: ماجرای مسكن یك ماجرای عادی نبود و آنها هم در فضای رسانه‌های تورم انتظاری را دامن می‌زدند و هم در بازار مسكن دائماً به طور كاذب نرخ‌ها را افزایش می‌دادند و در تبلیغات نیز فحش آن را به دولت می‌دادند و دولت را خطاب قرار می‌دادند و در این 4 سال چقدر به این دولت اتهامات واهی زدند و گفتند كه این دولت كار كارشناسی بلد نیست و روش‌های آن درست نیست و در این راستا اخبار جعلی و دروغ‌های بزرگ را منتشر كردند.

احمدی‌نژاد با بیان اینكه ما در این 4 سال به این دورغ‌ها و اخبار جعلی پاسخ ندادیم گفت: هدف ما ادامه روش آنها نبود و تئوری‌های ما با آنها متفاوت بود چرا كه آنها برای اكثریت مردم اهمیتی قائل نبودند و معتقد بودند این افرادی كه محروم و ضعیف هستند باید از بین بروند و كسی كه مسئول تهران بود صریحاً گفت كه ما برای كسانی كار می‌كنیم كه توانایی مالی برای زندگی كردن دارند و در برنامه‌های توسعه خود می‌گفتند كه قشرهایی كه ناتوان هستند و نمی‌توانند خود را بالا بكشند باید از بین بروند و بسیاری از برنامه‌ریزی‌ها در همین جهت بود و بسیاری از روستاها ویران شد و مهاجرت‌های گسترده در كشور انجام شد و فاصله طبقاتی در كشور گسترش پیدا كرد و مشكلات فراوانی برای كشور ایجاد شد.

وی افزود: برخلاف فشارهایی كه آنها وارد كردند نه تنها دولت شكست نخورد بلكه به لطف خداوند و عنایات حضرت ولی عصر (عج) و حمایت‌‌های مردم دستاوردهای چشمگیری در این دولت حاصل شد و ما امروز در جبهه‌های گوناگون دارای دستاوردهای مهمی هستیم اما برخی اصرار دارند كه این دستاوردها را با دروغ‌های بزرگ پنهان كنند و در این 4 سال هر عرصه‌ای را كه انتخاب كنید وضعیت ما بهتر از 4 سال مشابه این دولت است.

رئیس جمهور با اشاره به مانور رقبای این دولت بر روی مسئله تورم گفت: امروز كه تورم 15 درصد است آنها اصرار می‌كنند كه تورم 25 درصد است اما متوسط تورم 4 ساله این دولت از 4 سال اول سایر دولتها پایین‌تر است و تورم كه در دولت اول 22، در دولت دوم 24 و در دولت سوم 17.5 درصد است در این دولت 16.5 درصد است و امروز هم با تدابیری كه دولت به كار گرفته است این تورم در حال كاهش است ضمن اینكه رشد اقتصادی ما در جای خود قرار دارد.

احمدی‌نژاد با اشاره به عرصه كاهش نرخ بیكاری گفت: بیش از 2 درصد علی‌رغم سنگین‌ترین فشارها كه بر ما وارد شد نرخ بیكاری ما در حال كاهش است در حالی كه در تمام دنیا نرخ بیكاری در حال افزایش است و در آمریكا از 6.5 به 9.5 درصد افزایش یافته و در كل منطقه نرخ بیكاری در حال افزایش است و در حالی در ایران تورم در حال كاهش است كه در منطقه ما یعنی خاورمیانه درصد تورم كشورها 60 درصد رشد كرده است یعنی اگر 10 درصد بوده است به 16 درصد و اگر 16 درصد بوده است به 23 درصد رسیده اما عدد تورم ما در حال كاهش است.

وی با اشاره به كاهش فاصله طبقاتی در این دولت گفت: مسئله‌ای به نام ضریب جینی وجود دارد كه در واقع فاصله بین دهك‌های درآمدی را نشان می‌دهد كه كمترین آن برای اولین‌بار به 0.3897 درصد در سال 87 رسیدیم و روشن است كه دولت با توزیع سهام عدالت و افزایش درآمد كارمندان و شروع طرح‌های زودبازده از دورترین نقاط كشور تلاش كرد تا ثروت را در میان مردم توزیع كند تا فاصله طبقاتی در كشور كاهش پیدا كند.

رئیس جمهور افزود: ما امروز كمترین فاصله طبقاتی را در طول بعد از انقلاب در حال تجربه هستیم و در سرمایه‌گذاری‌ها و در كارهای عمرانی كار به همین ترتیب است.

احمدی‌نژاد با بیان اینكه اگر مسائل مختلف گفته نشود ممكن است تصویری كه مردم از تاریخ دارند تصویری روشن نباشد گفت: برخی گفته‌اند كه دولت بانكها را حیاط خلوت خود قرار داده است اما طی 24 سال قبل از این دولت همه بانكها بدون كنترل از بانك مركزی پول برداشت می‌كردند و زمانی كه به این دولت رسید 11هزار میلیارد تومان پول از بانك مركزی برداشته بودند و دولت بدهكار بود و این یعنی در سال 60 تا 64 كه 320 میلیارد تومان آن در آن زمان از بانك مركزی برداشته شده بود و ما آن را همان 320 میلیارد تومان حساب كردیم در حالی كه مردم می‌دانند خانه‌ای كه در آن زمان 250 هزار تومان بود، امروز 100 میلیون تومان است.

وی افزود: در آن زمان 320 میلیارد تومان پول از بانك مركزی در 4 سال اول جنگ برداشته شده و این امر ادامه پیدا كرد و به 11 هزار میلیارد تومان رسید و برای اولین‌بار این دولت هزار میلیارد الی هزار و 300 میلیارد آن را كاهش داد چرا كه این امر ریشه‌ بسیاری از تورم‌ها است.

منبع

شنبه 16/3/1388 - 19:22 - 0 تشکر 119748

به نام خدا

۞اللهم عجل لولیك الفرج و العافیه والنصر و اجعلنامن خیرانصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه۞

روح الله حسینیان نماینده مردم تهران و رئیس سیاست داخلی و شوراها در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار امور مجلس خبرگزاری فارس درباره طرح نام‌ها توسط احمدی نژاد تاكید كرد: باید بگویم گاه ما بین دو مصلحت قرار می‌گیریم .باید مصلحت برتر را در نظر بگیریم.امروز انقلاب اسلامی بین دو واقعیت حفظ شخصیت بزرگان انقلاب و حفظ خود انقلاب قرار گرفته است. قطعا هیچ چیز مانند حفظ انقلاب برتری ندارد و ما باید همه چیز را فدای اصل انقلاب اسلامی كه نتیجه 1400 سال مبارزه جهاد مهارت اسلام علوی است كنیم.
وی همچنین با اشاره به برخی واكنش‌ها مبنی بر عدم اشاره به نام افراد اظهار داشت:ما باید به این موضوع عمیق تر از این نگاه كنیم مقام معظم رهبری بارها خواص و انحرافاتی را مطرح كرده اند كه موجب به وجود آمدن عاشورا و كربلا شده از جمله این عوامل دنیا گرایی خواص است.
این یك واقعیت تلخ است كه باید اعتراف كنیم عامل اصلی انحراف صدر اسلام و تبدیل خلافت اسلامی به سلطنت اموی همان دنیای گرایی و ثروت اندونزی بزرگان انقلاب محمدی (ص) در مروج الذهب مسعودی كه مورد قبول همه فرقه‌های اسلامی است بابی را باز كرده بنام (من افتتا من الصحابه الدور و الضیاع) كسانی كه از صحابه درصدر اسلام صاحب خانه‌ها و زمین و مال و اموال شدند یك فهرست سر سام آوری می آورد از جمله از كسانی كه در مقابل امام علی (ع) قرار گرفتند و با آن مظهر عدالت جنگیدن آنها در طول 25 سال صاحب هزاران راس اسب و شتر و گوسفند و هزاران درهم و دینار و املاك و كاخ ها شدند.
در مورد بعضی نوشته است هنگام مرگ شمش‌های طلای آنها با تبر شكسته و تقسیم شد. آنها با علی جنگیدند، از معاویه حمایت كردند و نقش اساسی در تغییر حكومت اسلامی به سلطنت اموی و مروانی شدند. آنها این اموال را جز از راه نزدیكی با حكومت بدست نیاورند. تنها یك نفر زبان به اعتراض گشود و آن اباذر بود. و اگر اصحاب دیگر از ابوذر حمایت می‌كردند قطعا ریشه‌ی انحراف خشكیده می شد. مردم نیز بی تفاوت شده بودند. اباذر به تبعید رفت و تنها علی و حسین او را بدرقه كردند. امام حسین هم در تحلیلی در چند روز قبل از عاشورا در خطبه ای سخن از تغییر ارزش ها گفت و فرمود ان الناس عبید الدنیا مردم بنده دنیا شده اند و دین تنها بعضی بر زبان شده یعنی امام حسین (ع) هم ریشه‌‌ی هم فسادها را كه منجر به كربلا شد همان دنیا گرایی داشتند.
رئیس فراكسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سؤالی مبنی بر حفظ حرمت افراد گفت: من این را قبول ندارم. حرمت انقلاب بیش از همه افراد است. شما نگاه كنید عثمان بن حنیف شخصیت والای جهان اسلام است مجاهدی بزرگ زاهدی تمام عیار صحابه‌ای علوی و هر چه از عظمت او گفته شود كم است. وی یك اشتباه كرد بر سر سفره‌ی رنگین سرمایه داری بدون حضور فقرا نشست علی (ع) می‌توانست او را احضار كند و توبیخ كند بدون اینكه هیچ كس مطلع شود .امام علی این كار را نكرد به او نامه ای نوشت او را توبیخ كرد . نامه منتشر شد در تاریخ ضبط شد برای چه برای اینكه عثمان بن حنیف كارگزار حكومت اسلامی بود باید دیگران عبرت می‌گرفتند، باید این بدعت علی شكسته می شد جلو انحراف حكومت اسلامی گرفته می شد. باید در طول تاریخ سنت‌ علوی نشان داده می شد امام علی (ع) با كارگزاران دیگرش نیز اینگونه رفتار می كرد با اسم و موضوع انحراف.
وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر پیامدهای اقدام احمدی نژاد افزود: كار احمدی نژاد یك كار علوی و اباذری بود درد مردم مستضعف بود عقده ی فرو ریخته حزب الله و مردم انقلابی ایران بود به همین جهت موج ایجاد كرد توازن را بهم زد مهم ترین نتیجه این اقدام علوی لرزاندن ساختار انحراف در انقلاب اسلامی بود كه توسط اسلام اشرافیت به وجود آمده بود. ما نباید چشم را روی واقعیت‌هایی كه موجود است بگذاریم اگر احمدی نژاد نمی گفت، تاریخ می‌نوشت و نسل های بعدی بر سكوت همگان نفرین می كردند اینكه از میان اصحاب انقلاب جوانمردی شجاع این تابو را شكست به نسل های دردمند انقلاب و آیندگان نشان خواهد داد كه انقلاب آنچنان پاك بود و آنقدر پایبند و كمال پیما كه از درون خود انقلاب نسل خود انقلابیون جلو این بدعت خطرناك ایستاد و آن را فریاد كشید.
وی یادآور شد:اثر دیگر این اقدام به حاشیه رفتن كسانی بود كه چشم طمع به ردای رهبری در آینده دوخته بودند. احمدی نژاد لااقل برای بیست سال دیگر این چشم را كور كرد و این امید را به یاس تبدیل كرد. به نظر من همان طوری كه امام خمینی تسخیر لانه جاسوسی را انقلاب دوم نامید این اقدام احمدی نژاد هم یك انقلاب درونی را در پی خواهد داشت.
حسینیان در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر احتمال تشتت و تفرقه در نیروهای خودی و انقلابی اظهار داشت: البته هر جراحی تب هم دارد نقاهت هم خواهد داشت ولی این انقلاب انقلاب خمینی است . این انقلاب بر آمده از ارواح پاكی است هیچ واژه‌ای جز خلوص الهی تفسیر كننده آن نیست این انقلاب به گفته خمینی بزرگ مقدمه حكومت واحد جهانی به رهبری حضرت حجت ارواحنا فداه است و باید هر چه بیشتر پیش رود خالص تر و پاك تر شود. و من مطمئن هستم در این مقطع زمانی باید تصفیه شویم آزمایش شویم و مردان و زنان پاك به حركت ادامه دهند و نسل پاك تر انقلاب این امانت را تحویل بگیرند و ناخالص ها بمانند.
وی گفت: البته من قبول ندارم جدال امروز جدال بین دو یا چند فرد است. جدال امروز بین دو اندیشه و دو جریان فكری است افراد نماد و نماینده این جریانات هستند. امروز شما نگاه كنید در یك طرف اسلام آمریكایی اسلام لیبرال اسلام اشرافیت اسلام سرمایه داری و اسلام متفرقین تجمع كرده اند كسانی چندین سال به خود و خانواده پرداختند ارزش هایی را تضعیف كردند و در مقابل آنها اسلام مستضعف و اسلام دردمندان و معتقدان به آماده سازی حكومت مهدی قرار گرفته اند با نماد و نمایندگی احمدی نژاد كه مقام معظم رهبری وی را احیا كننده گفتمان انقلاب اسلامی خواند.
این نماینده مجلس شورای اسلامی تاكید كرد: من تذكری به هم لباسان خود و مردم متدین دارم. روحانیون بزرگواری كه همواره پیشرو بوده اند مردم متدینی كه نقش اساسی در پیروزی انقلاب داشته‌اند در این مقطع حساس و سرنوشت ساز باید بدانند كه تعصب لباس را باید كنار بگذاریم ساده انگاری را باید دور بریزیم. از تاریخ باید عبرت بگیریم .دو سید بزرگوار بهبهانی و طباطبایی در انقلاب مشروطه نیت خبر داشتند اما تحلیل درستی از وقایع نداشتند پشت سر آنها فرنگی مابآن و غرب زده هایی مثل تقی زاده بودند. شیخ فضل الله نوری تحلیل عمیقی داشت به آنها تذكر دادند كه اینهایی كه پشت سر شما قرار گرفته اند نه اعتقاد به اسلام دارند نه روحانیت، اگر به قدرت برسند اول مرا خواهند كشت بعد شما را همین كه مدعیان آزادی خواهی به پیروزی رسیدند شیخ فضل الله نوری بی هیچ گناهی فقط به جرم درك صحیح به چوبه دار فرستادند و به شهادت رساندند درست یك سال بعد بهبهانی را همان ها به قتل رساند و طباطبایی را چنان منزوی كردند كه در خانه مرد و چند روز بعد متوجه مرگ او شدند. امروز نگاه كنید تاكید می‌كنم امروز جدال بین افراد نیست. جدال بین دو جریان است جریانی كه هشت سال به ارزش های دینی حمله كردند امام حسین را هم مصون از بی احترامی نگذاشتند مبادا خدای نخواسته یا ساده انگاری و یا داشتن ایرادهای جزئی وسطحی و بی تفاوتی اجازه دهیم بار دیگر همان وقایع تلخ تكرار شود كه قطعا پاسخی نزد خداوند نخواهیم داشت.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی