انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 1082)
جمعه 15/3/1388 - 18:11 -0 تشکر 119351
احمدی نژاد 63%!!!!!!!!!!

 سَلَامٌ قَوْلًا مِن رَّبٍّ رَّحِیمٍ
 
 
 
 
 
براساس نتایج چهار مركز نظرسنجی
آرای احمدی‌نژاد از مرز 63 درصد گذشت

خبرگزاری فارس: نتایج آمارهای استخراج شده توسط چهار مركز معتبر نظرسنجی در پی مناظره احمدی نژاد وموسوی حكایت از رشد 12 درصدی آرای محمود احمدی‌نژاد دارد.


به گزارش خبرنگار سیاسی فارس، پس از برگزاری مناظره محمود احمدی‌نژاد و میرحسین موسوی، چهار مركز معتبر نظرسنجی با بسیج نیروهای خود در 30 استان كشور، اقدام به سنجش تغییرات آرای كاندیداها كردند كه نتایج حاصله حكایت از جهش 12 درصدی آرای احمدی‌نژاد دارد. 
مناظره دو كاندیدای مطرح ریاست جمهوری كه 50 میلیون نفر را به پای تلویزیون‌‌ها كشاند، تأثیر قابل ملاحظه‌ای در تغییر آرای احمدی‌نژاد و موسوی داشت به گونه‌ای كه سبد رأی احمدی‌نژاد را از 51 به 63 درصد رساند. 
براساس این گزارش، بیشترین افزایش آرای احمدی‌نژاد مربوط به مراكز استان‌ها به ویژه شهرهای تهران، اصفهان، مشهد، اهواز، تبریز، ارومیه، ساری، كرمان، زاهدان، بندرعباس، بوشهر، زنجان، همدان و سنندج بوده است. 
بر اساس یافته های نظرسنجی 14 خرداد، علاوه بر تغییرات چشمگیری كه در آرای احمدی نژاد به وجود آمده، در میزان مشاركت مردم هم رشد 5 درصدی را شاهد هستیم و میزان مشاركت ملی از مرز 65 درصد گذشته است. 

طرفداران احمدی نژاد كه پیش از این بیشترین تمركز و فعالیت انتخاباتی خود را معطوف شهرهای متوسط، كوچك و روستاها نموده بودند با افزایش میزان آرای احمدی نژاد در تهران و مراكز استانها، از هم اكنون در تدارك برپایی جشن پیروزی در مرحله اول انتخابات هستند. 
 
 

 

باید بروم در خلوت سرخ

تا بتوانم  ترانه ی آگاهی بخوانم

و خدا است تنها پناهم

خلوت، تولد حقیقتم خواهد شد

 

جمعه 15/3/1388 - 18:14 - 0 تشکر 119353

سَلَامٌ قَوْلًا مِن رَّبٍّ رَّحِیمٍ
البته نظر سنجی تبیان هم ..موید این مطلب هست...
پیروزی حق و حقیقت رو تبریک میگم 

 

باید بروم در خلوت سرخ

تا بتوانم  ترانه ی آگاهی بخوانم

و خدا است تنها پناهم

خلوت، تولد حقیقتم خواهد شد

 

جمعه 15/3/1388 - 18:15 - 0 تشکر 119354

گاف بزرگ فارس حامیان احمدی‌نژاد را رسواتر از دیروز کرد

یاری: محافظه‌کاران که از پیروزی مهندس میرحسین موسوی به هراس افتاده‌اند همانگونه‌ای که سیدمحمد خاتمی پیش‌بینی کرده بود در تلاش هستند با نظرسنجی‌های جعلی زمینه را برای اعلام آرای مورد نظر خود فراهم کنند، خبرگزاری فارس دقایقی پیش با انتشار نظرسنجی‌ای این نقشه را ناخواسته  بر ملا کرد.

به گزارش پایگاه خبری یاری، در روزهای اخیر خبرگزاری فارس و روزنامه کیهان ارگان‌های مجازی و مکتوب جریان محافظه‌کاران و نومحافظه‌کاران به صورت پیاپی اقدام به انتشار نظرسنجی‌های یکسانی می‌کنند.

بر اساس این نظرسنجی‌ها احمدی‌نژاد 55 تا 71 درصد آرا را به خود اختصاص می‌دهد.

در همین ارتباط یک عضو جهاد دانشگاهی به یاری خبر داد که یکی از مراکز معتبر نظرسنجی در  هفته آخر نظر سنجی انجام نخواهد داد.

به گفته این منبع آگاه قرار است برگه‌های نظرسنجی این مرکز در اختیار نیروهای سپاه و بسیج قرار بگیرد تا نتایج مورد نظر خود را در پنج روز آخر از طریق این مرکز نظرسنجی به طور مرتب اعلام کنند تا زمینه‌های لازم برای اعلام نتایج دلخواه آنها فراهم شود.

گفتنی است بر اساس نتایج نظرسنجی‌های مراکز معتبر از جمله برخی نهادهای امنیتی میرحسین نزدیک به 50درصد و احمدی‌نژاد زیر 40درصد از آرا را تا به دو روز پیش از مناظره را به خود اختصاص داده است.

این در حالی است که رشد آرای میرحسین موسوی به حدی چشمگیر بوده است که حتی خبرگزاری فارس نیز به این مسئله اذعان کرده است.

در حالی‌که بی‌ادبی احمدی‌نژاد و رفتار ضداسلامی و اخلاقی خود و نیز نشان دادن عکس زهرا رهنورد  از دقایقی بعد از مناظره با میرحسین موسوی موجب واکنش تند بسیاری از اقشار مذهبی و ستنی جامعه شده است و آرای زیادی را از سبد محمود احمدی‌نژاد کم کرده است که نمونه آن را می توان در بیش از 5هزار کامنت ثبت شده در یاری ظرف مدت کمتر از 8ساعت در خصوص این مناظره و نیز سکوت چهره‌های شاخص محافظه‌کار در برابر این اقدام احمدی‌نژاد و همچنین شکست پروژه کارناوال احمدی‌نژاد بعد از مناظره و سکوت نسنی رسانه‌های حامی احمدی‌نژاد بعد از این مناظره را به وضوح دید.

خبرگزاری فارس دقایقی پیش خبری با این مضمون مخابره کرد«نتایج آمارهای استخراج شده توسط چهار مركز معتبر نظرسنجی در پی مناظره احمدی نژاد وموسوی حكایت از رشد 12 درصدی آرای محمود احمدی‌نژاد دارد.»

این خبرگزاری ادامه داده است:«مناظره دو كاندیدای مطرح ریاست جمهوری كه 50 میلیون نفر را به پای تلویزیون‌‌ها كشاند، تأثیر قابل ملاحظه‌ای در تغییر آرای احمدی‌نژاد و موسوی داشت به گونه‌ای كه سبد رأی احمدی‌نژاد را از 51 به 63 درصد رساند.»

به گزارش یاری، این نظرسنجی به دودلیل نقشه محافظه‌کاران را بر ملا کرد.

اول آنکه این نظرسنجی‌ها در روزهای تعطیل که مردم کمتر در خیابان‌ها حضور دارند و ادارات و مغازه‌ها تعطیل است انجام شده بنابراین جامعه آماری این نظرسنجی به شدت محل تردید است.

دوم آنکه این خبرگزاری در تمامی نظرنسجی‌هایی که ظرف مدت یک هفته گذشته منتشر کرده است رای احمدی‌نژاد را 55 تا 71درصد اعلام کرده است اما در این خبر سبد رای احمدی‌نژاد51درصد اعلام شده است که میانگین  نظرسنجی‌های قبلی 63درصد و نه 51درصد را نشان می‌دهد که همین اختلاف اعداد به خوبی دروغ بودن این نظرنسجی‌ها را نشان می‌دهد، ضمن آنکه در دو هفته اخیر سه نظرسنجی از مراکز معتبر با جابجا کردن آرای موسوی و احمدی‌نژاد از سوی حامیان احمدی‌نژاد اعلام شده است.

به نظر می‌رسد نتیجه مناظره موسوی و احمدی‌نژاد، چیزی جز «نفرت عمومی» از رفتار ضداخلاقی برخی افراد و نیز اضافه شدن بر تعداد کسانی که قصد شرکت در انتخابات به قصد رای نیاوردن احمدی‌نژاد را دارند نداشته است.

 

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خـاک سپارند تـا اجزای بدنم خـاک ایـران را تشکیل دهد.

((کوروش بزرگ))


جمعه 15/3/1388 - 18:26 - 0 تشکر 119363

بسم الله الرحمن الرحیم
*****************
سلام علیكم
************
حق را با گوش شنیدن سخت است ...
حق را با چشم دیدن سخت است ...
حق را با عقل سنجیدن سخت است ...
حق را در دل داشتن سخت است ...
ختم الله علی قلوبهم و علی سمعهم و علی ابصارهم غشاوه و لهم عذاب عظیم . آیه  7 سوره بقره
و آیه آخر سوره مجادله
معنی این دو آیه رو دوستان خواستید بنویسید .
موفق و موید  

http://rahpoyvesal.blogfa.com
جمعه 15/3/1388 - 19:5 - 0 تشکر 119375

سلام

و مکروا و مکرالله والله خیر الماکرین

روز انتخابات نشون میدیم که این نظرسنجی ها هم کاملا درست هست و پاسخ فرافکنی های خیلی ها رو خواهیم داد انشاءالله

روز به روز شاهد اقبال بیش تر مردم به آقای دکتر احمدی نژاد هستیم و مطمئنم که این روند ادامه خواهد داشت به خصوص بعد از اتفاقات اخیر ... واقعا این چیزها رو دارم احساس می کنم

با تشکر

جمعه 15/3/1388 - 19:43 - 0 تشکر 119395

سلام سلام سلام

چه جالب پس معلومه نتایج نظر سنجی بر خلاف نظر سایر دوستان که ایراد می گیرند درسته

چون نظرسنجی تبیان هم همین امار را نشان می دهد

با تکر از زحمات شما

در وفای تو چنانم که اگر خاک شوم / آید از تربت من بوی وفاداری تو . . .

منتظر شما در وبلاگ دل شکسته
جمعه 15/3/1388 - 22:39 - 0 تشکر 119456

به نام خدا

انهایی که مدعی تغییر هستند چرا از خود شروع نمیکنند؟

چرا از دروغ بستن به دولت و "نظام" دست نمیکشند؟؟؟؟

اگر مدعی صداقت و خدمتگزاری هستیند به دنبال تحکیم روابط باشند و نه اغتشاش!!!

دوستان طرفدار آقای موسوی لطفا آمار و منبع دقیق برای گفته هاتون ارائه بدید!!!!

انجمن برق و روباتیکانجمن برق و روباتیک
منتظر حضور گرم شما در انجمن برق و روباتیک هستیم
شنبه 16/3/1388 - 7:8 - 0 تشکر 119569

آماری که دوست عزیرمون حس غریب گذاشتند از نظرسنجی تبیان معتبر تره چون کاربران اینترنت اقشار خاصی از جانعه هستند

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی