انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 486)
جمعه 15/3/1388 - 16:24 -0 تشکر 119312
انقلاب مخملین سبز وشالهای سبزی که مانند قرآن به نیزه رفته اند

در سالهای گذشته دربعضی از کشورهای تازه استقلال یافته شوروی سابق شاهد وقوع انقلابهای نرم وبه اصطلاح مخملین بودیم در این انقلابها که با دخالت مستقیم کاخ سفید و مقدمه سازیهای فرهنگی این کشور انجام میگرفت طرفداران غربگرای این کشورها با انتخاب رنگ نارنجی به عنوان رنگ خود وبا در دست داشتن پرچمها ولباسهای نارنجی در اعتراض به عملکرد دولت، مقابل نهادهای حکومتی کشور خود تجمع کرده وعملا کشور را از حالت عادی خارج میکنند نکته اوج استفاده از رنگ نارنجی در این انقلابها در جایی است که انتخاباتی پیش رو باشد وجناح غربگرای این کشورها نیز خواستار سهمی از این انتخابات باشند. اینجاست که اثر این رنگ نارنجی درجلب توجه واثر گزاری بر روی روان وذهن افراد جامعه مشخص میشود

فرض کنید شما روزیاز خانه خارج شویدووقتی به خیابان برسید ببینید فردی از سر تا پا به رنگ نارنجی درامده واز روبروی شما رد میشوددرابتدا فکر میکنید که او دیوانه است ومشکلی دارد اما وقتی دومین سومین وچندمین فرد را به این شکل ببینید دو سوال در ذهن شما ایجاد میشود اولا اینکه این افراد چرا نارنجی شده اندو از این کار چه هدفی دارند.دوما عکس العمل شما نسبت به این افراد چه میتواند باشد

حال مساله ای که اینجا مهم است این که مطلب فوق تا مدتها در روان شما باقی میماند وناخود آگاه شما درگیر آن میشویدیعنی به صورت غیرمستقیم چندین روز تبلیغ رایگان برای طرفداران نارنجی پوشهادر ذهن شما هک میشود

حال این تز غربی که اتفاقا در تغییرات سیاسی کشورهای حوزه آسیای مرکزی وتازه استقلال یافته بدرد خورده، دستمایه تبلیغات انتخاباتی طرفداران میر حسین موسوی شده وآنها این تز را با تغییراتی در نوع آن به اجرا درآورده اند. یک تغییر اینست که دیگرانقلابیون مخملی در مقابل کل نظام نمی ایستندوفقط در برابر شخص دوم نظام که رئیس جمهور است قد علم کرده اند و دیگر اینکه با توجه به احساسات دینی ومحبتی که مردم به مذهب وبزرگان دینی خود دارند وبا توجه به علاقه ای که مردم ایران به امامان شیعه وسادات دارند رنگ این انقلاب از نارنجی به سبز تغییر یافته وبه نام سادات رقم خورده است ودر واقع همان انقلاب مخملی می باشد البته با رنگ سبز نه نارنجی.

خلاصه اینکه اکنون در وضعیتی به سر میبریم که انقلابیون مخملی سبز پوش و غربگرا در مقابل رئیس جمهوری اصولگرا ومقتدر در مقابل غرب، صف آرایی کرده اندواین ماییم که باید انتخاب کنیم راه اصیل علوی را از رنگ انقلاب مخملین سبز.اکنون که همانند 14 قرن پیش وقتی که دشمنان علی قرآن به نیزه کردندبعضی مقدس مابان از ولایت خارج شدند نباید ما این اشتباه را تکرار کنیم . وقتی قرآن بر نیزه میرود اشعریهای سست ایمان زاده میشوند حال که شالهای سبز به نیزه رفته اند چه کسانی مشخص خواهند شد؟

منبع: http://suldoz.ir/post-1022.aspx

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی