انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 462)
جمعه 15/3/1388 - 14:24 -0 تشکر 119284
آقای هاشمی به پادشاه عربستان پیغام داد دولت 6 ماهه ساقط می‌شود

آقای هاشمی به پادشاه عربستان پیغام داد دولت 6 ماهه ساقط می‌شود
برای اینکه متوجه شوید در کشور اعتیاد هست، نیاز نیست بازیگر بیاورید

مناظره مهم دكتر احمدی‌نژاد و مهندس موسوی چهارشنبه شب به صورت زنده از شبكه سوم سیما پخش شد.

بخش اول متن کامل این مناظره كه به قضاوت مردم با پیروزی مطلق دكتر احمدی‌ن‍ژاد به پایان رسید، به شرح زیر است:

مجری: آقای احمدی‌نژاد قاعدتاً هر کسی دارای دغدغه هایی است و شما هم دغدغه های ذهنی فردی و اجتماعی دارید و می خواهید در صحنه باشید، به عنوان کاندیدا در این رقابت، به عنوان ریاست جمهوری احتمالی مهمترین دغدغه های شما که باعث شده شما در صحنه باشید چه هست؟

ج- بسم الله - اللهم عجل لولیك الفرج و العافیة و والنصر واجعلنا من خبر اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه
من ابتدا خدای بزرگ را شاکرم که فرصت داد یک دوره در خدمت ملت عزیز ایران باشم و ازمردم خوبمان بخاطر همه حمایت ها و بزرگواری‌ها و همراهی‌هایشان تشکر می کنم و آرزو می کنم که ملت ایران همواره سربلند باشد.

یاد امام عزیز، شهدای بزرگوار، ایثارگران، جانبازان و آزادگان را گرامی می داریم که راه سربلندی را در برابر ما قراردادند و امروز هرچه داریم از آنهاست.

انتخابات عرصه بسیار مهم سرنوشت است، انتخابات در کشور ما فقط انتخاب یک فرد نیست بلکه انرژی گرفتن ملت برای پرش‌های بلند به سمت قله های عزت و پیشرفت است.

فضای انتخابات باید فضایی پرشور و نشاط باشد، فضای انتخابات باید سرشار از منطق و دوستی ها و هم افزاییها و برادری ها باشد.

من می خواهم در ابتدای عرایضم گله بکنم از برخوردهای بسیار غیرمنصفانه و ظالمانه بلکه دروغ پردازی های بزرگ و تخریب بی سابقه ای که علیه یک دولت انجام شده است درطول تاریخ بعد ازانقلاب ما نداشتیم چه در طول دوران یک دولت چه در ایام انتخابات این قدر هجمه سنگین علیه دولت، بنظرم علتش این است دوستانی که تصمیم گرفتند وارد عرصه بشوند احساس کردند که در هیچ یک از عرصه های مثبت و سازنده قدرت رقابت با این دولت را ندارند بخصوص درعرصه خدمات گسترده دولت که بی نظیر بود در هربخشی که ما وارد می شویم در مقایسه با دولت های قبل گرچه آنها خدمات ارزشمندی را داشتند کار دولت به اندازه چند دولت بوده است.

بخصوص درعرصه بین الملل متاسفانه پیروزیهای بزرگ ملت را هم انکار کردند خدمات دولت را بطور مطلق منکر شدند ای کاش به جای این همه تخریب و این تبلیغات سنگین و بی‌سابقه یک برنامه ای ارایه می شد، متأسفانه در تبلیغات انتخاباتی به ملت بزرگ ایران توهین شد که من بسیار متأثر شدم ما چرا باید مردم را از خودمان ناامید کنیم، چرا باید این‌قدر خودمان را شیفته قدرت نشان بدهیم، من شخصاً علاقه مند به ورود به این بحث ها نبودم، 4 سال تحمل کردم و ازهمه توهین ها و افترائاتی که به خود من شد و نسبت داده شد، گذشت کردم. الآن هم می گذرم، بارها اعلام کردم که من همه را بخشیده ام اما ازتوهین به مردم، توهین به انتخاب مردم، از توهین به فهم و شعور مردم و منافع مردم نمی توانم بگذرم، اجازه ندارم، مردم این اجازه را نمی دهند که وقتی که حیثیت آن‌ها مورد هجوم قرار می گیرد، یک خادم انها گذشت بکند.

دردیدار هایی که من با مردم دارم، در شهرهای گوناگون قشرهای گوناگون بطور گسترده ازمن می خواهند که ازحق آن‌ها دفاع کنم، از موضع آن‌ها دفاع کنم، من باید ریشه این بد اخلاقی ها، این جفا ها و این فریب ها را به مردم بگویم.

قبلاً هم وعده کرده بودم که بگویم باور من این است که امروز آقای موسوی در برابر من نیست. تنها آقای موسوی نیست، بلکه 3 دولت پی درپی در برابر بنده قرار گرفته اند. هم آقای موسوی هم آقای هاشمی وهم آقای خاتمی که این سه در گذشته باهم بودند. در دور گذشته هم آقای موسوی از آقای خاتمی حمایت کرد و هم از آقای هاشمی حمایت کرد و هم آقای خاتمی از آقای هاشمی حمایت کرد، در واقع اینها همه با هم بودند، از روز اولی که این دولت تشکیل شد، هجوم ها بود. برای ضربه زدن البته مردم اینها را می دانند اما باید جوانها هم بدانند که بنده دربرابر یک کاندیدا نیستم دربرابر یک مجموعه ای هستم که با محوریت آقای هاشمی وهمکاری آقای موسوی و خاتمی علیه بنده حرکت کردند.

علت این فشار سنگین به بنده در طول 4 سال و فشارهای سنگین تر در ایام انتخابات به‌نظرمن به یک مسئله برمی گردد به اینکه در این 3 دوره یک ساختار اداری و حلقه های مدیریتی شکل گرفت که از مسیر انقلاب و ارزشهای انقلاب فاصله گرفت، نه اینکه در این 3 دوره خدماتی نشد چرا شد اما آرام آرام یک جریانی شکل گرفت که خود را مالک ملت، مالک انقلاب، حاکم برمردم و دست خودش را در بیت المال ومسایل کشور باز می دید.

آن‌ها در انتخابات قبل صف آرایی کردند اما ملت بر آن‌ها غلبه کرد، در طول این 4 سال تلاش کردند که دولت را ناموفق جلوه بدهند و بشکنند اما خدای متعال عنایت کرد با حمایت مردم تا اینجا آمدیم، در انتخابات قبل از داخل و خارج رقیب من پشتیبانی شد و کمک شد. در همان اوایل این دولت، آقای هاشمی پیغامی برای یکی از این پادشاهان حاشیه خلیج فارس فرستاد که شما نگران نباشید ظرف 6 ماه این دولت ساقط می شود که بعداً افرادی رفتند، توضیح دادند و مسئله تا حدودی حل شد، معنای این حرف به روشنی طراحی های گسترده علیه این دولت را می رساند، در حالی که این دولت درخدمت مردم بود، در مدت کوتاه 4 سال افتخارات بزرگ در عرصه های داخلی وجهانی به‌وجود آورد که البته کار ملت است، می‌بینیم امروز ملت با نشاط هستند ظرفیت های ملت در حال شکوفایی است، درعرصه های علمی فن آوری در عرصه های سیاسی به‌خصوص در سیاست خارجی امروز ملت ایران عزیز و عزیزترین ملت هاست اما همه اینها نادیده گرفته می شود وسنگین ترین دروغها و تهمت ها در طول چهار سال بخصوص درطول 3 ماه اخیر من البته آقای موسوی را دوست دارم، همیشه هم به ایشان احترام گذاشته ام اما اتفاقی که در این 3 ماه افتاد برای من قابل توجیه نیست.

جناب آقای موسوی برای اینکه متوجه بشویم در کشور مشکل هست و اعتیاد هست ما نیاز نداریم که برویم یک بازیگر رابیاوریم در اتوبوس تا بفهیم اعتیاد هست شما چند تا سفر کردید متوجه شدید که در کشور مشکلات هست. آیا این مشکلات در 4 سال ایجاد شده است؟ پس 24 سال چه؟ انگار یک گلستانی را دوستان جنابعالی متحدان جنابعالی به بنده تحویل دادند و بنده این را تبدیل کردم به یک خرابه. هیچ اتفاق مثبتی هم نیفتاده است، تازه معلوم شده که بنگاهها مشکل دارند، تازه معلوم شده که بیکاری هست، شما 4 تا شهرستان و استان رفتید، بنده همه ایران را دیده‌ام، اگر بنا باشد از مشکلاتی که مردم دارند، صحبت کنم، تمام وقت این مناظره را هم اختصاص بدهیم باز وقت کم می آوریم.

گویا تازه معلوم شده است در گذشته ما بیکاری نداشتیم، اعتیاد نداشتیم، کارگاهها مشکل نداشتند، مشکلات اقتصادی و کشاورزی نبود، مشکل صنعت نبود، همه این‌ها در این دوره؟ ای کاش شما برنامه ارایه می دانید.

من به شوخی در یک جایی گفتم خوب شد که من هم داوطلبم والا این 3 عزیزی که امروز کاندیدا هستند، چه می‌خواستند به مردم بگویند و این جمله را هم بگویم، درهمین عرصه رقابت هم رقابتی بین 4 نفر نیست، 3 نفر علیه یک نفر است. همه حرف ها حتی مناظره دیشب مناظره نبود، علیه یک نفر بود به نظرم این فاقد منطق است ما باید بیاییم برمبنای عدالت و منطق کار کنیم.

منبع:http://www.rajanews.com/detail.asp?id=30452

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی