انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 344)
جمعه 15/3/1388 - 11:26 -0 تشکر 119223
بانگ الله اكبر دانشجویان پس از فتح الفتوح احمدی‌ن‍ژاد

پرسش‌های روشنگرانه دكتر احمدی‌نژاد و طفره رفتن مهندس موسوی از پاسخ‌های صریح و قرائت متن‌های از پیش آماده شده، نتیجه انتخابات را 8 روز مانده به 22 خرداد تقریباً نهایی كرد.

به گزارش رجانیوز، در این مناظره كه از ساعت 22:30 آغاز و تا ساعت 24 ادامه یافت، احمدی‌نژاد به افشای جزئیاتی از حلقه مدیریتی و پیوسته 24 ساله كشور پرداخت.

از ابتدای این مناظره تعدادی از حامیان موسوی و احمدی‌نژاد مقابل درب اصلی سازمان صداوسیما تجمع كردند و در پایان این گفت‌وگوی 90 دقیقه‌ای حامیان احمدی‌نژاد در واكنش به پیروزی وی بانگ الله اكبر سر دادند و نوای "یاد امام و شهدا" سر دادند.

این در حالی است كه حامیان موسوی در شب ارتحال امام(ره) در حال دست زدن و سوت و كف هستند.

همچنین در اقدام طراحی شده از سوی ستاد موسوی، تعدادی كامیون‌دار با نصب تصاویر دكتر احمدی‌ن‍ژاد در حال بوق زدن و اخلال در آسایش مردم منطق هستند.

منبع:http://www.rajanews.com/detail.asp?id=30453

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی