انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 1705)
جمعه 15/3/1388 - 11:15 -0 تشکر 119218
رسایی: میرحسین با صدا و دست و پای لرزان نمی تواند حتی با جیبوتی هم مذاكره كند

بازتاب مناظره تلویزیونی احمدی نژاد و میرحسین-

رسایی: میرحسین با صدا و دست و پای لرزان نمی تواند حتی با جیبوتی هم مذاكره كند

نماینده اصولگرای مجلس گفت: میرحسین با صدا و دست و پای لرزان نمی تواند پای میز مذاكره با جیبوتی از منافع كشور دفاع كند چه برسد به كشورهای گردنكش و خونخوار.

حمید رسایی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی «شبكه خبر دانشجو»، گفت: مناظره احمدی نژاد و میرحسین به معنای واقعی كلمه مناظره بود و دو طرف میزان توانمندی خود را نشان دادند، برخلاف دو مناظره دیگر كه دو طرف مناظره دو تریبون سخنرانی را به تصویر كشیده و هر كدامشان بخش عمده سخنانشان را به نفی دستاوردهای دولت اختصاص دادند.

وی خاطرنشان كرد: از جمله ویژگی های احمدی نژاد در این مناظره صراحت، شجاعت و قاطعیت بود كه هم سخنان خویش را با آرامش و هم به صورت مستند مطرح كرد.

رسایی تصریح كرد:‌  اما متاسفانه موسوی با صدای لرزان اطلاعات غلطی را مطرح می كرد كه حتی نتوانسته بود اطلاعات غلط خود را حفظ كند و مجبور بود از روی كاغذ نگاه كند كه نشان دهنده آن بود كه این یادداشت ها را دیگران برای وی نوشته اند.

نماینده اصولگرای مجلس با اشاره به اینكه موسوی پاسخی برای مطالب احمدی نژاد نداشت، افزود: این مناظره اوج «ما می توانیم» در مقابل «ما نمی توانیم»، و فضای سخنان میرحسین فضای ناامیدی بود در حالی كه فضای سخنان احمدی نژاد امیدواری، پیروزی، ثبات رای و عزت در برابر كفار بود.

وی در ادامه گفت: احمدی نژاد مجبور بود بعد از چهار سال جواب تخریب، توهین، فرافكنی و مانع تراشی را بدهد و پشت صحنه جریان مقابل را مشخص كند.

رسایی با اشاره به درخواست 4 سال گذشته احمدی نژاد مبنی بر مناظره با هاشمی رفسنجانی و نپذیرفتن پیشنهاد از سوی هاشمی، خاطرنشان كرد: بهتر است كه هاشمی با شركت در یك مناظره از خود دفاع كند و پاسخ دهد كه رفتار چهار سال خود و خانواده اش در قبال دولت نهم چه مفهومی داشته است و این خواسته همه مردم است.

نماینده اصولگرای مجلس تصریح كرد: در این مناظره هر چند كه بسیاری از سخنان تلخ بود اما واقعیت داشت و كاش بعضی آقایان زودتر جلوی اطرافیانشان را در مسائل اقتصادی می گرفتند تا احمدی نژاد مجبور به بیانش نشود.

وی در ادامه گفت: این مناظره نشان داد كه احمدی نژاد در كنار هوش سیاسی، در میدان كارزار بهتر می تواند از ملت ایران دفاع كند.

رسایی در پایان گفت: میرحسین با صدا و دست و پای لرزان نمی تواند پای میز مذاكره با جیبوتی از منافع كشور دفاع كند چه برسد به كشورهای گردنكش و خونخوار.

منبع:http://www.snn.ir/NewsContent.aspx?NewsID=99579

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی