انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 454)
پنج شنبه 14/3/1388 - 17:0 -0 تشکر 118949
میرحسین پاسخ اقناعی و منطقی به سخنان احمدی نژاد نداد

سَلَامٌ قَوْلًا مِن رَّبٍّ رَّحِیمٍ

 

 

 

منبع 

 

 

نماینده مردم ارومیه در مجلس:

میرحسین پاسخ اقناعی و منطقی به سخنان احمدی نژاد نداد

نماینده مردم ارومیه در مجلس با تاكید بر اینكه میرحسین به سخنان احمدی نژاد پاسخ‌های اقناعی و منطقی نداد، گفت: موسوی در مناظره با سفسطه و مغلطه پیش رفت.

 

سیدسلمان ذاكر در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی «شبكه خبر دانشجو»، با بیان این مطلب فلسفه مباحثه و مناظره اثبات حقانیت است، اظهار داشت: مناظره دیشب میان احمدی نژاد و میرحسین موسوی منجر به پیروزی احمدی نژاد شد.

وی با اشاره به اینكه تهمت و تخریب كسی را به پیروزی نمی رساند، تصریح كرد:‌ سخنان شب گذشته میرحسین موسوی كاندیدای دهمین دور انتخابات ریاست جمهوری توام با منطق و پاسخ به اظهارات احمدی نژاد نبود.

عضو فراكسیون اصولگرایان مجلس ادامه داد: مشخصه افراد اهل منطق این است كه سخنان خود را با دلیل و استدلال مطرح می كنند؛ چرا كه سخن گفتن بدون دلیل منجر به تشویش اذهان عمومی می شود.

ذاكر در انتقاد به سخنان شب گذشته میرحسین موسوی گفت: حرف های دشمن شادكن نمی تواند منجر به پیروزی شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس همچنین خاطرنشان كرد:‌ میرحسین در مناظره مجال صحبت به احمدی نژاد نمی داد.

وی سخنان شب گذشته احمدی نژاد در مناظره با میرحسین را شبهه زدایی، تخریب زدایی، تهمت زدایی و تنویر افكار عمومی نسبت به این مسائل عنوان كرد و بیان داشت: متاسفانه موسوی با وجود ادعاهایی كه نسبت به دولت نهم، بویژه مسائل اقتصادی داشت در این مناظره سخنی به میان نیاورد و پاسخی به اظهارات احمدی نژاد نداد.

ذاكر ادامه داد: موسوی در این مناظره به جای رد كردن حرف های احمدی نژاد پشت سر هم به دولت وی تهمت می زد.

عضو فراكسیون اصولگرایان افزود: ما بدین شیوه از مناظره ها چندان راضی نیستیم؛ چرا كه منجر به دو قطبی شدن ملت می شود.

وی تصریح كرد: با وجود طفره رفتن موسوی در پاسخ به اظهارات احمدی نژاد این مناظره منجر به روشن شدن اذهان عمومی شد؛ چرا كه مردم به راحتی می توانند از صحبت های دو طرف به این نكته پی ببرند كه كدام یك كار عملی و كدام یك تنها ادعا دارد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس در اثبات عملكرد دولت نهم و شخص احمدی نژاد در طول چهار سال به فرمایش امیرالمومنین مبنی بر اینكه مسئول باید تنها پشت میزنشین نباشد اشاره و عنوان كرد: سفرهای دولت نهم به استان های محروم در طول تاریخ انقلاب بی نظیر بود، اما این دولت توانست در طول چهار سال كابینه خود را دو بار به مناطق محروم و استان های سراسر كشور جهت آشنایی با مشكلات حركت دهد كه اینگونه اقدامات دولت نهم بی بدیل است.

ذاكر همچنین دیگر اقدامات دولت نهم از جمله موضع گیری سیاسی این دولت و فراهم كردن اقدامات رفاهی را از نقاط بسیار مثبت و قابل توجه دولت برشمرد و گفت: هر چند كه ما به همه نامزدهای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری احترام قائلیم، اما به هیچ عنوان تخریب و عدم رعایت اخلاق انتخاباتی را نمی پسندیم.

وی همچنین با بیان این مطلب كه برای مردم این سوال پیش آمده كه آیا تنها در دولت نهم قانون گریزی بوده و در دیگر دولت ها چنین مسئله ای رخ نداده است، گفت: مدركی كه دیشب احمدی نژاد رو كرد نشان دهنده قانون گریزی در دیگر دولت ها بود.

عضو فراكسیون اصولگرایان تصریح كرد: اگرچه برخی اقدامات دولت نهم خارج از قانون بوده، اما این قانون گریزی در ظاهر صورت گرفته و در عمل بر اساس عقل و خرد عمل شده است؛ كه نمونه بارز آن خدمت به محرومان می باشد.

 

 

باید بروم در خلوت سرخ

تا بتوانم  ترانه ی آگاهی بخوانم

و خدا است تنها پناهم

خلوت، تولد حقیقتم خواهد شد

 

جمعه 15/3/1388 - 19:43 - 0 تشکر 119393

سلام سلام سلام

همانطور که می دانیم و همه دوستان مشاهده کردند اقای موسوی ان طور که باید نتونست از خودش دفاع کنه

چون حرف حساب جواب نداره

موفق و موید باشید

در وفای تو چنانم که اگر خاک شوم / آید از تربت من بوی وفاداری تو . . .

منتظر شما در وبلاگ دل شکسته
جمعه 15/3/1388 - 20:40 - 0 تشکر 119425

متاسفم برای افرادی كه چشم مباركشون رو روی حقایق بستند اما من از شما سوال می كنم  :

آیا دوستان نمی توتنستند لرزش صدای میر حسین را از ترس بشنوند ؟

آیا میر حسین توانست جواب سوال های احمدی نژاد را بدهد یا خیر ؟

آیا میر حسین جز (( چیز )) جواب دیگری به احمدی نژاد داد ؟

آیا قبول دارید احمدی نژاد در هر موردی به طور كافی جواب میر حسین را داد و چرا میر حسین در هر مورد كه از احمدی نژاد سوال پرسید وقتی با جواب های احمدی نژاد روبرو می شد دیگر جوابش را نمی داد ؟

به طور مثال وقتی میر حسین قضیه ی ملوان های انگلیسی ، سفر احمدی نژاد به عربستان ، سخنرانی احمدی نژاد در دوربان ، مدرك كردان ، اسامی مفسدان اقتصادی ، دیكتاتور خواندن احمدی نژاد و قانون گریزی احمدی نژاد را پیش كشید چرا در برابر جواب های او هیج جوابی نداشت .

و در آخر دو بیت شعر در مورد مناظره :

ای شیر شكوه غرشت را دیدند        آنان كه به عزت تو می خندیدند

دیشب همگی به جای روشنگریت     جز (( چیز )) جواب دیگری نشنیدند

حال قضاوت با شماست

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی