انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 296)
پنج شنبه 14/3/1388 - 10:30 -0 تشکر 118763
مناظره نشان داد كه متانت بر وقاهت پیروز است

وزیر اسبق امور اقتصادی و دارایی گفت: مناظره شب گذشته آقای مهندس موسوی و آقای احمدی‌نژاد نشان داد كه متانت بر وقاهت پیروز است.
سید صفدر حسینی در گفت‌وگو با ایلنا، ادامه داد: آقای موسوی با ادب و متانت نشان داد كه در تراز فرهنگی و تاریخی ملت ایران است. اما در مقابل آقای احمدی نژاد كه باید به عنوان رئیس جمهور پاسدار حقوق مردم باشد نشان داد كه با بی‌اخلاقی تمام حقوق ملت را در مقابل دیدگان مردم زیر سوال برد.
وی افزود: به عنوان یك ایرانی برای ایشان متاسفم چراكه ایشان شخصیتی در تراز ملت ایران ندارد با این صحبت‌هایی كه مطرح شد نشان داد كه در حد و شان ملت ایران نیست.
وزیر اقتصاد در دولت اصلاحات گفت: تصور می‌كنم این مناظره به نفع آقای موسوی شد ایشان مباحث منسجمی را مطرح كردند اما آقای احمدی نژاد به جاده خاكی رفت و صحبت‌هایی كه به آقای موسوی مربوط نبود را مطرح كرد.
وی ادامه داد: به طور حتم آقای موسوی برنده اصلی این مناظره بودند. ایشان شخصیت فرهیخته خود را در این مناظره نشان دادند.
او بیان داشت: اتهاماتی كه از سوی آقای احمدی نژاد مطرح شد، به طور حتم از سوی قوه قضاییه قابل پیگیری است. ایشان حقوق شهروندی را نادیده گرفتند و در مقابل 70 میلیون بیننده به ا تهام زنی علیه شهروندانی پرداختند كه حتی فرصت دفاع را نیز در اختیار نداشتند.
وزیراقتصاد دولت اصلاحات بیان داشت: آقای احمدی نژاد در مقابل گفتار كارشناسی و علمی آقای موسوی هیچ بحث دقیق و كارشناسی را مطرح نكردند و تنها به بی احترامی علیه دیگران پرداختند.
وی افزود:‌ ایشان به شخصیت‌های تراز اول كشور اهانت كردند كه به طور حتم از سوی قوه قضاییه قابل پیگیری است.

 

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خـاک سپارند تـا اجزای بدنم خـاک ایـران را تشکیل دهد.

((کوروش بزرگ))


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی