انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 229)
پنج شنبه 14/3/1388 - 9:46 -0 تشکر 118746
آقای احمدی نژاد با موسوی مناظره داشتی یا با رفسنجانی ؟ / برنده مطلق مناظره : موسوی

مناظره حداقل خوبی ای که دارد دو طرف دل سیر همدیگر را می کوبند و نقاط ضعف ها نمایانگر می شود. من احمدی نژاد را ستایش می کنم بابت حرفهایی که در باب رفسنجانی و فرزندانش زد. ستایش می کنم که حکایت ناطق نوری را گفت . اما آقای احمدی نژاد چرا حالا ؟ شما چهار سال داری بر سر خودت می کوبی که مافیا را رو کنی . آیا این است مافیا ؟ چرا دو سال قبل چیزی نگفتید ؟ شما که از اول هاشمی رفسنجانی را می کوبیدید حرفی از این مسائل نبود . چه شده است ؟ انتخابات نزدیک است و شما هم احساس خطر کردید ؟ آقای احمدی نژاد چه پاسخی به سوالات آقای موسوی دادید ؟ آقای احمدی نژاد شما که به راحتی بدون داشتن سند دیگری را متهم می کنی . مردم که شما را به عنوان رئیس جمهور کشورشان معرفی کردند ٬ چه بگویند . پس نباید انتظار داشته باشیم که مردم هم هردمبیلی سخن نگویند . شما از یه آدم بی سواد هم بی سواد ترید . ادبیاتتان از یه  آدمی تا مقطع دبستان هم بی فرهنگ تر است .

 دوستان حامی احمدی نژاد آیا قدرت ٬ ریاست جمهوری جای سطحی نگری ست ؟ جای بی ادبی ست ؟  آقای احمدی نژاد امروز با چه کسی مناظره داشتی ؟  میر حسین موسوی روبروی شما بود یا رفسنجانی یا ناطق نوری ؟ شما چطور نام عسگر اولادی را فراموش کردید ؟ آیا عسگر اولادی همان کسی نیست که دست خالی آمد و دست پر برگشت ؟ ایشان مگر از شما حمایت نکرد آیا جایز بود میر حسین این مورد را هم به شما بگوید که اطراف شما هم پیامبر نیست !

آقای احمدی نژاد چه بر سر خودت آوردی ؟ شما موسوی را سه نفر می بینید اما شما که همه قدرت را در دست دارید چند نفرید ؟ ما هم بشماریم ؟ آقای احمدی نژاد باز هم توسط یارانتان مدرک قلابی گیر آوردید که همسر میر حسین را تخریب کنید ؟ یارانتان یکبار همان لیسانس فلسفه خاتمی را جعلی دانستند و دستشان رو شد ! چه خوب میر حسین در میان حرفهای شما نیامد اما شما چه کردی ؟! میر حسین به خوبی و با خونسردی تمام گفت که شما از دولت آقای رفسنجانی انتقاد می کنید اما به من چه ربطی دارد ؟!

بله آقای احمدی نژاد به میر حسین چه ربطی دارد . هر کسی حمایت کرد باید دولتش هم وصل بشود به آقای میر حسین . پس بد نیست ما هم لباس شخصی ها و این آدمهای گروه فشار که حامی شما هستند را به شما وصل کنیم ؟ آیا این پسندیده است ؟! آقای احمدی نژاد چه راحت بازی را باختید . من نگران اعتماد به نفس زیادی شما بودم و همین هم کار دست شما داد و حرفهایی زدید بی ربط به میر حسین . مدرک قلابی وزیر کشور را دوباره بی اهمیت خواندید . ثروت وزیر کشور را به رفسنجانی و بچه هایش ربط دادید . خود میر حسین چقدر ثروت دارد آقای احمدی نژاد ؟!

بله من هم اعتقاد دارم میر حسین موسوی مناظره را برد . آن هم نه توسط پاسخگویی های میر حسین موسوی بلکه توسط سخنان سطحی نگر و بی ربط به میر حسین توسط رئیس دولت نهم و البته بی شک احمدی نژاد و دوستانش و حامیانش آن را یه فتح المبین دیگری برای خود می نامند که زهی خیالی باطلی بیش نیست . آقای احمدی نژاد حالا می فهمم چرا از مناظره فرار می کنید ؟!!

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی