انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 339)
پنج شنبه 14/3/1388 - 8:55 -0 تشکر 118740
احمدی نژاد در عین ادب واحترام به ادعاهای موسوی پاسخ داد

به نام خدا

سلام    

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: محمود احمدی‌نژاد در عین ادب و احترام به ادعاهای موسوی پاسخ داد و موضوع مدرك همسر موسوی را نیز در برابر سخنان موسوی راجع به موضوع كردان و محصولی مطرح كرد.

مهدی طوسی دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر كشور در گفتگو با فارس با اشاره به اینكه رادیوهای بیگانه برای توجیه شكست موسوی اینگونه اینگونه القا می‌كنند كه احمدی‌نژاد تندروی كرد، اظهار داشت: این در حالی است كه احمدی‌نژاد با رعایت ادب و احترام و بارها با اشاره به علاقه شخصی خود به میرحسین موسوی، نكاتی را به وی گوشزد كرد.

وی افزود: اتفاقا متأسفانه شاهد آن بودیم كه آقای موسوی در قسمتی از این مناظره، می‌خواست اینگونه القا كند كه منتخب مردم ایران یك دیكتاتور است و دیدیم كه احمدی‌نژاد بدون عصبانی شدن از این موضوع، با ادب و متانت وی را متوجه اشتباه خود كرد.

دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌‌های اسلامی دانشجویان مستقل با اشاره به قسمتی از مناظره احمدی‌نژاد و موسوی كه رادیوهای بیگانه بر روی متمركز شده‌اند، تصریح كرد: احمدی‌نژاد در این مناظره سه‌بار از موسوی پرسید كه آیا مایل است موضوع تخلف آن خانم مطرح شود كه پس از پاسخ مثبت موسوی، اقدام به طرح این موضوع كرد.

طوسی خاطرنشان كرد: در عین حال، احمدی‌نژاد موضوع مدرك همسر آقای موسوی را در برابر سخنان موسوی درباره مدرك تحصیلی كردان مطرح كرد .

طوسی ادامه داد: احمدی‌نژاد در طول این مناظره همواره لبخندی به چهره داشت و موسوی را با احترام خطاب می‌كرد اما موسوی با چهره‌های عبوس و گرفته بر روی صندلی نشسته بود.

پنج شنبه 14/3/1388 - 10:9 - 0 تشکر 118750

به نظر من که محمود خیلی بی ادبانه و بچگانه حرف می زد و همش مثل این بچه ها دنبال حق خورده شدش می گشت.و در مورد زن موسوی هم محمود خیلی بی ادبانه و با تهدید که بگم بگم و در عین عوام فریبی و بی اخلاقی این کارو کرد.به نظر من یه بچه نی نی هم می تونست جای محمود پاسخ بده و حرف بزنه.....

پنج شنبه 14/3/1388 - 11:35 - 0 تشکر 118797

ما که دیدیم احمدی نژاد کارد بهش می زدی....

لطفا چیز هایی که می نویسید با واقعیت مطابقت داشته باشد. به نظر من احمدی نژاد دیشب کار خودش را تمام کرد میگی نه 22 خرداد ببین

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود. صحنه پیوسته به جاست. خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد.

MMBahri

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی