انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 1025)
پنج شنبه 14/3/1388 - 8:52 -0 تشکر 118739
پسران هاشمی وناطق چه میکنند/هزینه سنگین تبلیغاتی شما از کجاست

به نام خدا

سلام بچه ها دیشب دکتر محمود احمدی نژاد با ارامش کامل توانست ادعاهای بی اساس موسوی را برملا کند

مناظره مهم دكتر احمدی‌نژاد و مهندس موسوی چهارشنبه شب به صورت زنده از شبكه سوم سیما پخش شد.

بخش هشتم متن کامل این مناظره كه به قضاوت مردم با پیروزی مطلق دكتر احمدی‌ن‍ژاد به پایان رسید، به شرح زیر است:

مجری: آقای موسوی 30 دقیقه و 51 ثانیه صحبت کردند و آقای احمدی‌نژاد 34 دقیقه و 17 ثانیه.

احمدی‌نژاد: من باید دوباره تکرار کنم، آن جمله قبلی را درباره قضاوت های جناب آقای موسوی، این دولت قانون را زیر پا گذاشته، شما استنادتان فقط به یک مصوبه مجلس است، آن هم قانون شوراهاست، شورای نگهبان می گوید این خلاف قانون اساسی است، مجمع تشخیص می پذیرد، اگر شما می خواهید قانون را اجرا کنید و واقعاً معترضید، دو خط بنویسید به دیوان عدالت اداری ما قانون داریم که اگر دولت برخلاف قانون عمل کرد، می‌آید باطل می کند.

بگذارید دوتا عدد بدهم.

مجری: آقای احمدی‌نژاد شما 8 دقیقه بیشتر فرصت ندارید.

احمدی‌نژاد شما ادامه بدهید. 3 تا 4 ساعت بگذارید بالاخره آقایان دارند همه با هم حمله می کنند و می زنند، 45 دقیقه فرصت می‌دهید، 3 نفر در برابر یک نفر، اشکال ندارد.

طبق اسنادی که ما داریم در دولت قبل تعداد مصوباتی که باطل شده است 303 تا است در دولت ما 157 تا، مصوباتی که از ما توسط دیوان عدالت اداری باطل شده، دو و 3 دهم درصد و دولت قبل شش و نیم درصد. کی بیشتر تابع قانون است و اصلاحاتی که ما انجام دادیم؟ در ایرادات مجلس بیشترین است، اتفاقاً ما داریم عین آن قانون مصوب مجمع را اجرا می کنیم، شما با 2 تا حقوقدان صحبت کنید، توجیه می کنند شما را، اگر فکر می کنید، واقعاً ما داریم نقض قانون می کنیم، یک یادداشت می دهید، دیوان عدالت اداری این قانون اساسی ماست، هرکس هر جایی بود، این را باطل می کند و الا اینکه در فلان جا این اتفاق افتاد، بله یک کشور بزرگی است، در گوشه و کنار در دوره شما مگر کم از این اتفاقات افتاد، ما دنبال پرونده سازی هستیم؟

ماجرای کردان به این ترتیب است که در دهه 80 یعی از سال 70 به بعد، اتفاقاً در دوره آقای هاشمی که حامی جناب آقای موسوی است، یک موجی در مدیران درست شد که همه می خواستند دکترا بگیرند. دانشگاه آزاد هم پشت قضیه بود. دکترا صادر کرد، پشت سر هم. یک موج درست شد، کردان هم یکی مثل همان‌ها، من در مجلس گفتم این جور مدارک را من ارزشی برایش قایل نیستم، استاد دانشگاه، دکترا باید کسی باشد كه شب نخوابی کشیده باشد، زحمت کشیده باشد. این همه افراد در کشور دارند، زحمت می کشند، برای درس من. گفتم هیچکدام ازاینها را قبول ندارم، می شود فهرست را بیاوریم. چقدر از آدم‌ها، دوره آقای هاشمی و موسوی، همین‌طور رفتند دکترای قلابی گرفتند، کردان هم یکی‌اش. حالا یک دانه را روش انگشت گذاشتند. من در مجلس گفتم این را قبول ندارم، مدرک را كنار بگذارید، عملکرد ایشان را بیاورید. راجع به یک کس دیگر که می گویند صدها میلیارد، من نمی دانم واقعاً یک کسی بوده، فرمانده لشکر، بعد در دوره آقای هاشمی و آقای خاتمی رفته در کار اقتصاد پول‌دار شده، زمانی که پول‌دار بود، من بهش گفتم بگذار کنار بیا توی دولت، آمد اما جناب آقای موسوی بسیاری ازمدیران شما و آقای هاشمی با دست خالی آمدند و با یک امتیاز، دلار 7 تومانی و با واردات و صادرات میلیاردر شدند.

آقای صفایی فراهانی مدیر دولت شماست، از دولت شما پولدار شده، فهرست بلندی است، من نمی خواهم اینجا اسم ببرم، شما می گویید میلیادر شدند، پسرهای آقای هاشمی چه‌کار می کنند در کشور کدام یک از وزرای بنده در دوره وزارتشان میلیاردرشدند یا رانتی را خوردند یا ملکی را گرفتند.

من فهرستی دارم از زمین هایی که مدیران گرفتند، برایتان بخوانم؟ 40 هکتار، 50 هکتار، 80 هکتار و 400 هکتار در دوره واگذاری بیشترین مشکلات ما درکارگاه‌ها برای واگذاری‌های دوره قبل از این دولت است. کی گرفته؟ کسانی که الآن دارند از جنابعالی حمایت می کنند، این هزینه سنگین تبلیغاتی شما ازکجا می آید؟

آقای موسوی من دوست دارم شما را، این چه نحوه هزینه کردن است، از کجا می‌آید؟ یک مورد رشت الکتریک، بدون هیچ مزایده‌ای، دادند به دوستان جناب آقای کرباسچی، همسر آقای کرباسچی و همسر آقای قبه، کارخانه را از بیخ تراشیدند، زمینش را بفروشند و ده‌ها مورد این‌طور، 400 هکتار زمین در هرمزگان گرفتند، مردم برای 2 هکتار و 4 تا جوان بتوانند، بروند سرکار، لنگند.

بی قانونی اینهاست. جناب آقای موسوی استات اویل بی قانونی است که طرف می آید اینجا، محاکمه می شود و محکوم می شود. از زندان فراری داده می شود و می‌رود خارج و ته‌اش پسر آقای هاشمی است. بی قانونی در پسران بعضی از همین آقایانی است که امروز از شما حمایت می کنند. پسر آقای ناطق چطوری میلیاردر شد؟ خود آقای ناطق چطوری دارد، زندگی می کند؟ اینها حامیان شما هستند. بی قانونی آن‌هاست، جناب آقای موسوی ما قانون را نمی پذیریم؟ یک مورد هم نمی توانید بیاورید. من اینجا پرونده ای دارم، برای یک خانم. شما می شناسید، در تبلیغات انتخاباتی کنار شما می نشیند. برخلاف همه قوانین کشور، همزمان که کارمند بوده، 2 تا رشته فوق لیسانس خوانده، در دانشگاه آزاد دکترا گرفته، بدون کنکور و بعد در رشته غیر مرتبط دانشیار شده، استادیار شده، بدون اینکه شرایطش را داشته باشد، رییس دانشگاه شده، اینها بی قانونی است.

من با اینها مخالفم من می گویم با رانت بازی و باند بازی و این جور چیزهایی که یک عده ببرند، بقیه محروم باشند، من با اینها مخالفم جناب آقای موسوی، نه با قانون. بنده تابع قانونم و دولت ما قانون‌مدارترین است، من وارد آمار نشدم، برای اینکه در همین دوره ای که می گویید اقتصاد ضربه خورده، بهترین وضعیت اقتصاد نسبت به قبل است، نسبت به دوره شما که عالی است. نسبت به قبلی ها هم، اینجا گزارش هست، دقیق، آماری است که منتشر شده اما من سؤال می کنم گزینش ها را امام در زمان چه کسی منحل کرد؟ در زمان ما یا زمان شما؟ یک خاطره، عرضم تمام. آقای مهندس نقره کار باجناق جنابعالی دعوت کرد، رفتیم جزو تجدید نظر گزینش. پرونده هایی كه می دادند به ما، یک دختر خانمی كه می‌آمد به او می گویند فلان سؤال را جواب بده، اگرجواب می داد، می گفتند خیلی مسلط بود، باطل. اگر جواب نمی داد، می نوشتند...، این ها را من دیدم با چشم خودم. فرمان 8 ماده ای برای جنابعالی صادر شد نه برای این دولت. شما بگویید چقدر آن را اجرا کردید؟

منبع

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی