انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 244)
پنج شنبه 14/3/1388 - 5:16 -0 تشکر 118728
عدم حضور در مناظره تلویزیونی توهین به شعور ملت است


سازمان بسیج دانش‌جویی، اتحادیه ‌جامعه ‌اسلامی‌ دانش‌جویان، دفتر تحکیم‌وحدت و اتحادیه ‌انجمن‌های‌ اسلامی‌ دانش‌جویان‌ مستقل با انتشار بیانیه‌ای نسبت به شایعه انصراف بعضی از کاندیداها از شرکت در مناظره‌های تلویزیونی هشدار‌داده و این اقدام را توهین به شعور و درک ملت ایران دانستند.
در بخشی از این بیانیه به واسطه یالثارات آمده است: در میانِ برنامه‌های تدارک‌دیده‌شده از جانب رسانه ملی، ابتکاری جدید، شعور و درک ملت را بیش از پیش مدنظرقرارداد و آن برگزاری مناظره‌های زنده تلویزیونی میان نامزدهای ریاست‌جمهوری بود. دراین‌میان شایعاتی مبنی بر عدم حضور برخی از نامزدهای محترم در مناظره‌های تلویزیونی به بهانه‌های واهی، اذهان عمومی جامعه را تحت تأثیر قرارداده است و این شائبه که برخی از کاندیداهای این دوره از انتخابات بدون هرگونه برنامه‌ی مشخصی و تنها برای تخریب رقیب به میدان آمده‌اند را تقویت می‌نماید. باید متذکر شویم که عدم حضور هریک از نامزدهای‌انتخاباتی محترم در مناظره‌های پیش‌بینی شد ه اهانت به شعور و درک ملت فهیم ایران زمین خواهد‌بود.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی