انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 533)
پنج شنبه 14/3/1388 - 1:26 -0 تشکر 118683
مشروح سخنراانی احمدی نژاد در سفر تبلیغاتی به مشهد

به نام خدا

دوستان سلام

 

تاریخ   12/03/1388

منبع

 

مشروح سخنان احمدی نژاد در مشهد/ برنامه‌هایشان علیه مستضعفان بود حالا برای فقرا اشك می‌ریزند
افرادی كه می‌گفتند قشر فقیر باید از بین برود و برنامه‌ریزیهایی می‌كردند كه علیه ملت بود به ما می‌گویند كه منطق ما منطق ضعف و مانع توسعه است اما آنها حالا به حال محرومین و فقرا اشك می‌ریزند.
فارس: رئیس جمهور گفت: افرادی كه می‌گفتند قشر فقیر باید از بین برود و برنامه‌ریزیهایی می‌كردند كه علیه ملت بود به ما می‌گویند كه منطق ما منطق ضعف و مانع توسعه است اما آنها حالا به حال محرومین و فقرا اشك می‌ریزند.

محمود احمدی نژاد رئیس جمهور كشورمان طی سخنانی در جمع پرشور زائران و مجاوران حرم رضوی كه در رواق امام خمینی (ره) و صحن های دیگر حضور پیدا كرده بودند با اشاره به آغاز سفرهای استانی هیئت دولت از مشهد مقدس گفت: در دور اول، شروع كار دولت از مشهد مقدس و از كنار حرم امام رضا (ع) آغاز شد و خداوند را سپاسگزارم كه این بار هم توفیق داد تا از مشهد و از بهترین نقطه ایران زمین كار را شروع كنیم.

وی افزود: در بین راه مردم بزرگواری كردند و از نوكر نوكر نوكرهای امام رضا (ع) استقبال كردند. من در طول مسیر دائما به یاد اهل بیت(ع) و امت امام رضا بودم كه اگر شما مردم در زمان ایشان حضور داشتید آن مظلومیت و آن اسارت‌ها و اذیت و آزارها و آن شهادت‌ها اتفاق نمی افتاد. شاید خداوند شما را برای امروز ذخیره كرده تا با یك قیام عظیم ،مقدمات ظهور فرزند زهرا (س) را فراهم كنیم و پیامبر(ع) و آل او را از مظلومیت نجات دهید.

رئیس جمهور با اشاره به مسئولیت دولت اسلامی گفت: شما همه می‌دانید كه در فرهنگ انقلاب و اسلام ،حاكمان و دولت مسئولیت های فراوان و بسیار سنگینی بر دوش دارند اما نمی‌خواهم اینجا از مسئولیت عدالت، مهر ورزی، ایجاد وحدت و دیگر مسئولیت‌ها صحبت‌ كنم.

احمدی نژاد ادامه داد: صیانت از منابع ملی و منافع عمومی ملت یكی از مهمترین وظایف یك دولت است و هر جا كه منافع اشخاص و گروه ها و اصحاب قدرت در مقابل منافع مردم قرار می‌گیرد دولت موظف است طرف منافع ملت و منافع ملی را بگیرد و قدرت‌ طلبان و خود خواهان را كنار بگذارد.

وی با اشاره به اهداف انقلاب اسلامی در قالب جمهوری اسلامی ایران گفت: انقلاب اسلامی آمد تا همه حصارها را بشكند و بیشتر از 200 هزار سرو بلند ملت شهید شدند تا قامت ملت سرافراز بماند و حكومتی بر پا شود كه الگویی برای همه ملت‌ها و كشورها و سكوی پرشی به سمت حكومت جهانی حضرت ولیعصر (عج) بشود.

رئیس جمهور ادامه داد: در این دوره 30 ساله همواره به شهادت امام (ره) و رهبری، ملت ایران وظایف خود را به خوبی انجام داده اند و هر جایی كه حضور آنها لازم بود در صحنه حضور پیدا كردند و هر جا كه جانبازی لازم بود مردم به صحنه آمدند و جانبازی كردند.21 سال بعد از پایان جنگ نیز ملت همیشه مسئولیت‌های خود را به خوبی شناخته و به آنها عمل كرده است.

احمدی نژاد با اشاره به انحرافی كه پس از جنگ در مسیر به وجود آمد گفت: پس از جنگ تحمیلی یك انحراف از سیستم حكومتی شكل گرفت و زاویه آن از مسیر انقلاب هر روز بیشتر شد و آن وقتی بود كه گروهی از اصحاب قدرت خود را تافته‌ای جدا بافته فرض كردند و دوران مسئولیت را بیش از آنكه فرصتی برای انجام مسئولیت و خدمت به مردم بدانند برای كسب ثروت و قدرت تلقی كردند و در این جهت از آن استفاده كردند.

وی افزود: بعد از این انحراف ،گروه‌بازی ،دسته بندی گروه‌ها و جناح‌ها جای ارزش ها ملی و منافع ملت را گرفت و به جایی رسیدیم كه اگر مسئولی تخلف می‌كرد مدیران بالاتر به جای ترجیح منافع ملی و منافع ملت بر آن مدیر متخلف آن مدیر را بر انقلاب ترجیح می‌دادند و این وضعیت به جایی رسید كه اگر مردم از دست یك بخشدار و یك معاون ناراحت می‌شدند و ناراضی بودند و او را در مسیر انقلاب نمی‌دانستند، فریادشان به جایی نمی‌رسید و مدیر خاطی به بهانه بسط قدرت بر ملت ترجیح داده می‌شد.

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
پنج شنبه 14/3/1388 - 1:28 - 0 تشکر 118685

به نام خدا

دوستان سلام

رئیس جمهور همچنین اظهار داشت: در تهران فردی را محاكمه كردند و در تلویزیون نیز محاكمه او به طور مستقیم پخش شد و آن فرد در حضور قاضی اعتراف كرد كه بیش از 250 میلیون تومان از بیت المال را در سال 73 ، 74 و 75 هزینه كرده است و این در حالی بود كه مردم در حال خرد شدن بودند. آن مدیر اعلام كرد كه آن افرادی كه در آمد ندارند باید تهران را ترك كنند و تهران جای افراد فقیر نیست و جای كسانی است كه پول آنها از پارو بالا می‌رود و مدیران به جای اینكه از این عمل زشت شرمنده بشوند همه بسیج شدند تا از او حمایت كنند و آن فرد خاطی را یك قهرمان معرفی شود.

احمدی نژاد با اشاره به حضور یك گروه 150 نفر بر مراكز تصمیم گیری مهم كشور گفت: یك گروه 150 نفره در مراكز مهم تصمیم گیری مستقر شده بودند و در دولت 8 ساله جنگ و دولت بعدی آن و دولت بعدی آن دولت همه این افراد حضور داشتند و بدانید كه بساط میلیاردهای جدید تازه به دوران رسیده از همین مدیران كه خود را جدا از مردم می‌دانستند بیرون آمد.

*فضای تخریب انتخاباتی سال 84 هنوز هم ادامه دارد

وی ادامه داد: این مدیران كه با جیب خالی وارد دولت شده بودند همه شمال شهر نشین و میلیارد شدند و حساب های داخلی و خارجی برای خود در بانك‌ها باز كردند و دولت بعدی و بعدی نیز از همدیگر حمایت كردند و بعد از 24 سال شما تصمیم گرفتید مسیر را اصلاح كنید و به كس دیگری به غیر از این جمع بسته رای بدهید و راه را برای اصلاح ساختاری كشور و برای ریشه كن كردن فقر و فساد و تبعیض باز كنید و شما حلقه بسته این افراد را شكستید.

رئیس جمهور با اشاره به جریانات تخریب و تهمت زنی در انتخابات ریاست جمهوری سال 84 گفت: فضای سال 84 و جریانات آن زمان هنوز هم ادامه دارد و كار هنوز تمام نشده است.

احمدی نژاد با اشاره به سنگ اندازی ها و اقدامات برخی افراد علیه دولت در بحث سیاست خارجی گفت: بعد از انتخابات قرار بود كه ما در اولین سفر به اجلاس كنفرانس اسلامی برویم و یكی از همین آقایان كه از روز اول در مسند قدرت حضور داشته برای پادشاه یكی از كشورهای خلیج فارس پیغامی فرستاد و به او گفت كه ما نگران هستیم كه احمدی نژاد به آنجا آمده و شرایط عوض شده است. این فرد همان كسی بود كه برای این افراد پول نقد می‌فرستاد و آن فرد گفت كه شما نگران نباشید چرا كه ما با فشاری كه به دولت می‌آوریم این دولت را ظرف چند ماه دیگر ساقط می‌كنیم. اما من به آن پادشاه گفتم كه این انتخابات رای ملت است و همه ملت از این دولت حمایت خواهند كرد و در شرایطی كه 4 سال ملت ما سینه به سینه با آمریكا ایستاده بود و آمریكا در پشت مرزهای ما حضور یافته بود و آرایش حمله گرفته بود برخی در داخل برای فرصت دادن به دشمن از هیچ فشاری بر دولت و ملت فرو گذار نكردند تا جایی كه برخی به غربی‌ها اعلام كردند كه بر علیه ایران قطعنامه صادر كنید و فشار وارد كنید چرا كه با فشار جبهه داخل از بین می‌رود.

وی ادامه داد: در شرایطی كه اوج فشار دشمن بود زمانی كه سرمای زودرس، محصولات كشاورزی را خراب كرده بود برخی مسئله گوجه فرنگی را به مسئله اول و مشكل اول كشور تبدیل كردند اما شما مردم ایستادید و همه آنها را سركوب كردید.

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
پنج شنبه 14/3/1388 - 1:28 - 0 تشکر 118687

به نام خدا

دوستان سلام

رئیس جمهور با اشاره به حضور 24 ساله یك باند قدرت و ثروت در كشور گفت: 24 سال بر خلاف نظر مردم و رهبری یك باند قدرت و ثروت شكل گرفت و به ظاهر در برابر یكدیگر بودند و در برخی مواقع با هم رقابت هم می‌كردند، اما همه آنها بر سر حفظ قدرت و مدیریت با هم متحد بودند.
مانند امروز كه برخی در سه دولت قبل، دو دولت قبل و دولت قبل در كنار هم حضور داشتند. آیا ادعای آنها كه می‌گویند شرایط كشور ویژه است حقیقت دارد آیا در گذشته كشور مشكلی نداشت آیا آنها به ما گلستان تحویل دادند كه ما آن را تخریب كرده باشیم اما امروز برخی از این افراد بعد از 27 سال متوجه شدند كه آن روستایی و آن كارگر مشكل دارد . اگر مردم این مسیر را اصلاح نمی‌كردند باز هم آنها حاضر به اقرار به وجود مشكلات در كشور نبودند و ما به آنها می‌گوییم كه چرا زد و بند می‌كنید و در حالی كه مردم مشكل داشتند آنها می‌گفتند كه ما اشتباه می‌كنیم و باید در مسیر توسعه سیاسی برخی از مردم له شوند.

احمدی‌نژاد با اشاره به هجمه‌های سنگین علیه دولت گفت: این هجمه سنگینی كه امروز به دولت وارد می‌شود در طول تاریخ بی‌سابقه است و امروز نیز برخی منفی‌بافی، شایعه، تهمت، دروغ و اهانت‌های بسیاری را علیه افرادی كه خود را صرف خدمت كرده‌اند روا داشته است و مخصوص این دو سه ماه نیست این تهمت‌ها و افتراها افزایش بیشتری داشته است.

وی افزود: آنها به ما گفتند كه چهار سال قدرت از دستشان خارج و به دست دولتی آمد كه گوشش به حرف آنها و گروه‌ها بدهكار نیست و اگر بماند ویژه خواری های آنها و گروه‌ها را به طور كامل ریشه‌كن و منهدم می‌كند و انقلاب را به طور كامل نجات خواهد داد.

رئیس‌جمهور اظهار داشت: امروز افرادی به دولت توهین می‌كنند اما من از زبان شما به آنها پاسخ می‌دهم كه خداوند شاهد است كه ما سینه‌های خود و گلو‌های خود را برای تیزی تهمت‌‌ها، دروغ‌ها، جو‌سازی‌ها و افتراها آماده كردیم و اما در برابر زیاده‌خواهی آنها تسلیم نخواهیم شد.

احمدی‌نژاد با اشاره به ناظر و شاهد بودن امام رضا(ع) بر اعمال و رفتار انسان‌ها گفت: در محضر امام رضا (ع) به شما می‌گویم كه تا به امروز حتی یك دهم ثانیه هم در ذهن من خطور نكرده است كه احمدی‌نژاد هم كسی است. چرا كه ما خادم ملت هستیم و تا ابد مدیون و نوكر ملت باقی می‌مانیم.

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
پنج شنبه 14/3/1388 - 1:28 - 0 تشکر 118688

به نام خدا

دوستان سلام

*احمدی نژاد:مخالفان دولت روش‌های هیتلری علیه ملت در پیش گرفته‌اند

وی افزود: آنها به گونه‌ای با ما حرف می‌زنند كه انگار آن زمانی كه آنها حضور داشتند هیچ مشكلی در كشور وجود نداشت اما در مناظره‌ها به آنها خواهم گفت كه در هر بخشی و هر شاخصه‌ای كه در طول انقلاب انتخاب كنیم بهترین‌ها متعلق به فرزندان خادم شما در این دولت است.

رئیس‌جمهور با اشاره به جنگ روانی علیه دولت گفت: آنها یك جنگ روانی شناخته شده را انتخاب كرده‌اند كه حرف مشاور هیتلر بود و او گفته بود كه برای پیروزی در مقابل رقبای خود دروغ‌ها را آنقدر بزرگ جلوه دهید كه همه آن را باور كنند و امروز یك روش هیتلری علیه دولت به كار گرفته شود كه این جنگ در دنیا برای همه شناخته شده است.

احمدی‌نژاد با اشاره به دروغ‌ها و تهمت‌ها علیه دولت نهم گفت: برخی امروز می‌گویند آنقدر دروغ و تهمت بزنید تا گذشته از ذهن مردم پاك شود و با یك ترفند جهت را عضو كنند اما به آنها می‌گویم كه شما نه با من بلكه با ملت بزرگ ایران طرف هستید.

وی افزود: افرادی كه می‌گفتند قشر فقیر باید از بین برود و برنامه‌ریزیهایی می‌كردند كه علیه ملت بود به ما می‌گویند كه منطق ما منطق ضعف و مانع توسعه است اما آنها حالا به حال محرومین و فقرا اشك می‌ریزند، ولی من به آنها می‌گویم كه همه كاندیداها، خانواده‌های آنها و ستاد‌های حامیشان، اموالشان را برای ملت اعلام كنند تا مردم ببینند كه آنها چه چیزی دارند، اما به این شرط كه اگر كسی بخشی از اموال خود پنهان كرد دولت حق داشته باشد آن را مصادره كند تا آن قسمت از اموال را در خدمت مردم و برای خدمت به مردم هزینه كند.

رئیس‌جمهور در ادامه اظهار داشت: آنها می‌خواهند حلقه‌هایی كه شكسته شده و در آستانه انحدام است را با هم جمع كنند و آن حلقه‌های منحدم شده را ترمیم كنند.

احمدی‌نژاد با طرح این سئوال كه این اشرافیت دولتی كه مقام معظم رهبری آن را فریاد زدند از كجا آمده؟ گفت: سال 68 مانند بسیاری از افراد از مأموریت به تهران بازگشته بودم و یك آقایی كه معاون وزارت صنایع و انسان بسیار خوبی هم بود از من كمك خواست و برای اینكه ما را قانع كند تا به او كمك كنیم دو سه سند به ما ارائه كرد و گفت برای اینكه بدانیم چه كاری باید انجام دهید این سند‌ها را به شما نشان می‌دهم كه یك آقایی با وزارت صنایع سنگین رابطه داشت و 150 میلیون، دلار هفت تومانی گرفته بود تا كارخانه بسازد اما سه سال گذشته است و نه از آن فرد خبری است و نه حتی آدرس دقیقی از آن وجود دارد لذا باید ما این افراد را پیدا كنیم و این پول‌ها را از آنها بگیریم و به من گفت كه صدها پرونده مانند این پرونده وجود دارد كه باید پول آن به بیت‌المال بازگردد.

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
پنج شنبه 14/3/1388 - 1:29 - 0 تشکر 118689

به نام خدا

دوستان سلام

*برخی‌ مسئولان سابق برای شروع رانت‌خواری‌های گذشته دور هم جمع شده‌اند

وی با اشاره به دریافت موافقت‌های اصولی در گذشته گفت: همیشه شما یادتان هست كه موافقتنامه‌های اصولی سندی است كه به فرد دریافت كننده اجازه می‌دهد تا كارخانه‌ای بسازد و از آنجایی كه در بازار دلار 120 تومان بود، اما دولت دلار 7 تومانی واگذار می‌كرد متقاضی برای دریافت این دلار زیاد بود و صف‌های طولانی برای دریافت آن تشكیل می‌شد و هر كس می‌توانست این موافقتنامه ها را دریافت كند نانش در روغن بود.

وی افزود: در سال 74 به كارخانه‌ای رفتم كه اگر افراد اصرار كنند مشخصات آن كارخانه را ارائه خواهم كرد و در این كارخانه وسائلی بود كه از خارج كشور وارد شده بود كه با 85 میلیون، دلار 7 تومانی آورده شده بود. من به چند كارشناس دستور دادم تا برای ارزیابی قیمت های این كارخانه تحقیق كنند و بعد از بررسی كاتولوگ‌های دستگاه‌ها به من گزارش دادند كه این كارخانه 45 میلیون دلار ارزش دارد در حالی كه در بیرون دلار 250 الی 300 تومان بود و وزیر صنایع وقت از من خواست كه به این كارخانه باز هم كمك كنم. به آن وزیر گفتم كه چگونه ممكن است كه این فرد 85 میلیون دلار پول گرفته و 45 میلیون دلار را از آن را خرج كرده و 10 الی 12 میلیارد هم از بانك‌ها وام گرفتند و شما اگر آن 40 میلیون تومان را ضربدر 300 تومان قیمت دلار كنید 12 میلیارد تومان را به جیب خود گذاشته است و حتی از خودش هم پولی نیاورده است كه شما اصرار دارید باز هم به او كمك شود.

رئیس جمهور با اشاره به پاسخ آن وزیر به وی گفت: به آن وزیر گفتم كه ما در این كشور صدها هزار صنعتگر مومن و مجاهد داریم كه اگر شما 5 میلیون دلار به آنها بدهید بدون سوء استفاده كارخانه می‌سازند، اما آن آقای وزیر به من توهین كرد كه همین فكرهای بسته شما موجب عقب افتادن كشور می‌شود اما من اینجا می‌گویم كه آیا رانتخواری، ویژه خواری و اكثریت ملت را محروم كردن موجب عقب افتادگی نمی‌شود؟ و اگر جلوگیری از سوء استفاده ها اسمش را بی‌عقلی بدانید كه ما عاشق و دیوانه و بی عقلیم.

احمدی نژاد همچنین ادامه داد: امروز برخی جمع شدند تا آن شرایط را دوباره بازسازی كنند و همه این افرادی كه دور هم جمع هستند و در سه دولت قبل بر مناصب اصلی كشور حضور داشتند امروز هم دور هم جمع شده‌اند.

وی با اشاره به شعار تنش زدایی در دولت قبل گفت: در دولت قبل با ناتو بر افغانستان و در عراق و در موضوع هسته‌ای با دشمنان همكاری شد و آنها از ما خواستند تا نطنز، اصفهان و كارخانجات قطعه سازی و رشته های منتهی به هسته‌ای را تعطیل كنیم اما پس از تعطیلی این موارد باز هم آنها قانع نشدند و دو قرار داد نگین را به ملت تحمیل كردند كه از دید ملت پنهان ماند.

رئیس جمهور با اشاره به این دو قرار داد نگین گفت: پروتكل الحاقی به ملت تحمیل شد كه طبق قانون باید به تصویب مجلس می‌رسید اما بدون اینكه مجلس آن را تصویب كند پروتكل الحاقی پذیرفته شد و معنی آن این است كه ماموران آژانس می‌توانند هر زمانی كه بخواند بدون اجازه ایران هر نقطه‌ای را كه می‌خواهند بازرسی كنند كه ظاهر آن بد نیست اما باطن آن این است كه آنها در شرایطی كه آمریكا آماده حمله به ایران است همه منابع نظامی و دفاعی ما را كشف كنند و در اختیار دشمن قرار دهند.

احمدی نژاد قرار داد ترتیبات اجرایی را یكی از قرار دادهای نگین دولت قبل خواند و گفت: ترتیبات اجرایی این است كه اگر دانشمندان ایران هر گاه فكر كنند و به یك برنامه ریزی به موضوع هسته‌ای برسند باید قبل از هر اقدامی آن را به اطلاع آژانس برسانند و این امر نهایت تفتیش عقاید قرون وسطایی است و در این زمینه با دشمنان همكاری كامل شد كه پس از این همكاری آقای بوش ایران را محور شرارت نامید و گفت چون ما قانع نشده ایم باید به ایران حمله كنیم.

وی افزود: امروز برخی از افراد می‌گویند كه سیاست های خارجی دولت اشتباه و غلط است و معلوم بود كه ملت ایران آن شرایط را نمی‌پذیرند و شما مردم تصمیم گرفتید كه توی دهن آمریكا و دوستان آنها بزنید و اگر بنا باشد ما تهدید و فشار را بر طرف كنیم تنها راه حركت برای برطرف كردن آن از موضع اقتدار و شجاعت است؛ چرا كه این افراد آنقدر پررو هستند كه اگر یك قدم عقب نشینی كنید آنها ده قدم جلو می‌آیند چرا كه آنها نمی‌خواهند ایران وجود داشته باشد ولی شما تصمیم گرفتید كه پشت سر رهبری در برابر همه آنها بایستید و بدانید كه همه آن امتیازات داده شد و 7 قطعنامه نیز علیه ما صادر شد.

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
پنج شنبه 14/3/1388 - 1:29 - 0 تشکر 118690

به نام خدا

دوستان سلام

رئیس جمهور با اشاره به فرق قطعنامه شورای امنیت با قطعنامه آژانس گفت: در قطعنامه آژانس یك نهاد حقوقی شما را محكوم می‌كند اما قطعنامه شورای امنیت سیاسی فاقد ارزش حقوقی است.

احمدی نژاد با اشاره به صدور 7 قطعنامه علیه ایران در گذشته گفت: در این دولت شما تصمیم گرفتید تا بایستید اما آنها تهدید كردند و از اینجا به آنها گفته بودند كه اگر فشار را زیاد كنید اینها تسلیم می‌شوند و آن آقایی كه دستگیر شد و با فشار سیاسی آن طور كه باید مجازات می‌شد، مجازات نشد به طور پیوسته با سفرای كشورهای اروپایی و آسیای شرقی منظم جلسه داشت و اهداف ما را به آنها ارائه می‌كرد و به آنها می‌گفت كه چرا تعلل می‌كنید باید قطعنامه صادر كنید و فشار را افزایش دهید تا این دولت تسلیم شود، ولی آن احمق‌ها ملت ایران را نمی‌شناختند و فریب این افراد را خوردند و مدام قطعنامه صادر می‌كردند.

وی افزود: اما ما در قطعنامه اول پروتكل را از بین بردیم و در قطعنامه دوم ترتیبات اجرایی را تعطیل كردیم و در قطعنامه سوم بنده به رئیس سازمان انرژی اتمی دستور دادم كه ظرف 6 ماه 3 هزار سانتریفیوژ را راه اندازی كند و زمانی كه قطعنامه چهارم صادر شد من دستور دادم و گفتم كه به 3 هزار سانتریفیوژ قانع نشوید و ما باید 55 هزار سانتریفیوژ داشته باشیم.

رئیس جمهور ادامه داد: در سال 72 تا 74 آقای كلینتون ایران را تحریم كرد و گفت كه هر شركت نفتی كه با ایران در زمینه نفت همكاری كند و در ایران سرمایه گذاری كند بیش از 20 میلیون دلار جریمه خواهد شد كه در آن زمان تورم در ایران 49 و نیم درصد شد اما در این دوره آنها اقدام به بستن بانك های ما كردند چرا كه می‌خواستند اقتصاد ما را خفه كنند اما به لطف خدا و ایستادگی شما اقتصاد آنها در حال زمین خوردن و اقتصاد ایران در حال رشد و شكوفایی است.

احمدی نژاد اظهار داشت: در جلسات به اصطلاح كارشناسی آنها كار كرده بودند و طرح سازش را كادو پیچ می‌كردند و با كلمات زیبا با من جلسه می‌گذاشتند و كوتاه آمدن در مقابل دشمن را آنقدر زیبا جلوه می‌دادند كه انسان حریص می‌شد و از آن طرف نیز قدرت دشمن را آنقدر بالا می‌بردند و قدرت ملت ایران را به زیر می‌كشیدند و من در پاسخ به آنها گفتم كه شما دشمنان را جای خدا نشانده‌اید و ملت ایران را ضعیف پنداشته‌اید و در برخی از این جلسات برخی از این همین افراد توهین‌های به من می‌كردند كه به هیچ مدیری در طول تاریخ بشر گفته نشده است اما من خطاب به آنها گفتم كه هزاران احمدی نژاد هزاران بار قطعه قطعه بشوند بهتر از آن است كه سند ذلت ملت ایران را امضا بكند.

وی با طرح این سوال كه امروز ایران كجا قرار دارد و دشمنان ما كجا هستند؟ افزود: پروتكل الحاقی و ترتیبات اجرایی امروز تمام شده است و آنهایی كه در سعد آباد و پاریس می‌نشستند و التماس می‌كردند كه به ما اجازه بدهید چند سانتریفیوژ برای تحقیقات داشته باشیم به آنها پاسخ داده شده كه باید 10 سال مذاكره كنید كه شاید به شما اجازه دهیم 2 الی 3 سانتریفیوژ بدهیم.

رئیس جمهور با اشاره به شرایط هسته ‌ای امروز كشور گفت: امروز بیش از 7 هزار سانتریفیوژ در حال فعالیت است و دشمنان امروز برای همكاری با ایران مسابقه تمجید از ایران گذاشته و اعلام كرده اند كه بدون همكاری با ایران نمی‌توانید هیچ كاری انجام دهید و این نتیجه سیاست شجاعت و اقتدار شما است كه كارها را الهی می‌كند و به خدا قسم ما امروز دست امام عصر را در مسئله هسته‌ای می‌بینیم و این دست امروز یار شما كشورتان و یار رهبر عزیزمان است.

احمدی‌نژاد با اشاره به انتخابات روز سوم تیر 84 گفت: ماجرای سوم تیر پایان نپذیرفت و در طول 4 سال ادامه پیدا كرده و به خدا قسم اگر ما وارد طراحی‌های آنها می‌شدیم امروز یك قدم در كشور برای پیشرفت برداشته نمی‌شد و در مسئله هسته ای نیز در نقطه صفر قرار داشتیم اما آنها امروز تصور می‌كنند كه با فحش دادند و تهمت زدند می‌توانند كارها خود را پیش ببرند كه این كار آنها طبق قانون جرم است چرا كه به رئیس جمهور تهمت و افترا می‌زنند.

رئیس جمهور ادامه داد: آنها بدانند كه ملت ایران راه خود را انتخاب كرد و ما صد برابر این فحش ها را تحمل خواهیم كرد و با فراغ باز شیرینی آن را به كام خود می‌ریزیم اما تلخی خیانت به ملت را هرگز نمی‌پذیریم.

وی در پایان گفت: امروز هیچ قدرتی نمی‌تواند ملت ایران را تهدید كند و اگر شما بار مسئولیت را بر دوش من قرار دادید در جلسه سازمان ملل از آنها سوال می‌كنم كه چه كسی جرات دارد به ایران حمله كند و دستانش را بالا بگیرد تا ملت ایران آن دست را از بازو قطع كند.

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
پنج شنبه 14/3/1388 - 1:38 - 0 تشکر 118697

ممنون مشهدی سعید عزیز

ان شاء الله همیشه خدا پیرو حق باشید ...

موفق و موید  

http://rahpoyvesal.blogfa.com
پنج شنبه 14/3/1388 - 11:1 - 0 تشکر 118776

به نام خدا

دوستان سلام

تصاویر حضورو استقبال گسترده مردم در سفر آقای احمدی نژاد به مشهد

اللَّهُــــــــمّے صَــــــلٌے  و سَلّـــــمّے علَےَ مُحمَّــــــــدْ وَ آلِےَ مُحمَّـــــــــدْ و عجِّـــــــلْ فرَجَهُــــــمّے
 
 
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی