انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 263)
چهارشنبه 13/3/1388 - 22:41 -0 تشکر 118636
پیوند قلبی ملت ایران توطئه های دشمنان را خنثی می کند

رئیس جمهور:
پیوند قلبی ملت ایران توطئه های دشمنان را خنثی می کند
محمود احمدی نژاد با تاکید بر اینکه آینده روشن متعلق به ملت ایران است، تصریح کرد: پیوند قلبی ملت ایران بسیار عمیق است و توطئه های دشمنان را خنثی می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر ، رئیس جمهور در نشست صمیمی با علما و فرهیختگان ترکمن استان گلستان بسیاری از مرزبندی ها را تحمیل شده از سوی دشمن برشمرد و اظهار داشت : کسانی که می خواهند برادران را از هم جدا کنند خواسته یا ناخواسته دشمنان را یاری می کنند.

دکتر احمدی نژاد با تاکید بر اینکه دشمنان با وحدت ایران مخالف هستند، گفت: همه ملت ایران از جمله مردم ترکمن باصفا، زلال و مومن هستند اما دشمنان و برخی ها تلاش می کنند مردم را از هم جدا و کدورت ایجاد کنند.

رئیس جمهور ، ایران را بزرگترین نعمت خداوند به ملت معرفی و تاکید کرد: ایران گلستان بزرگ با گلهای بسیار زیبا است و هر قسمتی نباشد گلستان ایران ناقص می شود.

احمدی نژاد با تاکید بر اینکه امروز ایران مرکز انتقال فرهنگ و معرفی اسلام حقیقی و برادری و وحدت به دنیا است، گفت: امروز باید دست در دست هم ایران عزیز را بسازیم و اسلام را به همه مشتاقان و ملت های تشنه در عالم معرفی کنیم.

رئیس جمهور با بیان اینکه علمای ایران می توانند به نیاز بشریت امروز پاسخ دهند، تصریح کرد: همه علمای سراسر ایران از جمله علمای ترکمن باید حقیقت اسلام را به عنوان تنها راه نجات بشریت به دنیا معرفی کنند.

دکتر احمدی نژاد با اشاره به اینکه امروز دنیا تشنه و به دنبال راه جدید است، تاکید کرد: فقط اسلام می تواند جامعه بشری را با عدالت، صلح، صفا و برادری اداره کند.

رئیس جمهور نتیجه استفاده از روشهای غیردینی از سوی قدرت ها را کشته شدن صدمیلیون انسان در یک قرن دانست و تصریح کرد: قدرت های زورگو در سیاست، اقتصاد و مبانی نظری به پایان راه رسیده اند و هر جا وارد می شوند مشکلات بیشتر می شود.

دکتر احمدی نژاد در ادامه سخنان خود با اشاره به تلاش های دولت برای سازنگی و پیشرفت در کشور تصریح کرد: نگاه دولت فراگیر و همراه با عدالت است، زیرا همه ملت ایران عزیز و درخدمت کشور هستند.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه از نگاه دولت شیعه و سنی معنا ندارد، تصریح کرد: برخی ها حرف های بسیار بی ربط می زنند، اما باید بدانند همه حوزه های علمیه سرباز اسلام تربیت می کنند و پیرو پیامبر اسلام (ص) هستند.

دکتر احمدی نژاد در ادامه این دیدار صمیمی با بیان اینکه ترکمن ها همواره انسان های بزرگ پرورش و در خدمت ایران قرار داده اند، اظهار داشت: مختومقلی یکی از شخصیت های انسان ساز و مون ترکمن است.

رئیس جمهور لباس ترکمن را در خدمت عزت ملت ایران دانست و تصریح کرد: لباس ترکمن، لباس غیرت، نجابت، شجاعت و مردانگی است.

پیش از سخنان دکتر احمدی نژاد یکی از علمای ترکمن به نمایندگی از علما و فرهیختگان ترکمن استان گلستان تصریح کرد: با روی کارآمدن دولت مردمی آقای احمدی نژاد خیلی از مشکلات حل شده است.

علما و فرهیختگان ترکمن همچنین به پاس قدردانی از زحمات و تلاش های فراوان دولت در جهت خدمت به ملت ایران از جمله ترکمن ها، لباس ترکمن به دکتر احمدی نژاد هدیه دادند.

منبع: http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=890666

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی