انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 428)
چهارشنبه 13/3/1388 - 20:0 -0 تشکر 118613
این رو بخوانید شاید هدایت شویدبه حق

مناظره حامیان احمدی نژاد و موسوی در امیرکبیر-2
الفت پور:عکس امام را بالای سر خود می‌زنید،اما برعکس امام عمل می کنید

الفت پور به تعامل موسوی با نهضت آزادی اشاره کرد و گفت: شما عکس امام را بالای سرتان می گذارید، اما برعکس امام عمل می کنید و با نهضت آزادی بر سر میز مذاکره و معامله می نشینید، جرأت داشته باشید و چهره واقعی خود را نشان دهید از امام دم نزنید و به راه خود بروید.
   

الفت پور به عنوان نماینده احمدی نژاد در این مناظره در پاسخ به صحبت های مهدوی گفت: آقایان می گویند از کردان بگو ، از کردان اصلاحات بگویم یا کردان دانشگاه آزاد موسوی یا از دکتر سید محمد خاتمی؟ استراتژی که شما در پیش گرفته اید، استراتژی فرار رو به جلو است.
وی افزود : کردان با مدرک جعلی در دانشگاه آزادی تدریس می کرد که آقای موسوی جزو هیات امنای آن است. سکوت ایشان در برابر این مسئله چه معنایی دارد؟
الفت پور تصریح کرد: من فکر می کردم در این جلسه حرف حساب و صحبت های دانشجویی زده می شود اما انگار باز هم همان حرف های روزنامه ها تکرار می شود. اگر این طور است شما هم پاسخ دهید که سکوت موسوی در برابر دکترای تقلبی 35 نفر از دولتمردان دوره اصلاحات چه معنایی دارد؟ زمانی که 6 میلیارد تومان در دوره خاتمی به خزانه باز نگشت آقای موسوی احساس خطر نکرد؟ زمانی که هواپیمای 40 میلیارد دلاری با 20 میلیارد دلار هزینه تزئینات داخلی در دوره اصلاحات خریداری شد موسوی کجا بود؟ بلایی که اصلاحات بر سر امامی و همسرش آورد هنوز فراموش نکرده ایم. آقای موسوی حتی زمانی که 7 هزار سکه به صورت غیر قانونی از سوی وزیر تعاون اصلاحات هدیه داده شد، حرفی نزد و امروز داعیه مبارزه با فساد اقتصادی دارد؟
وی در ادامه به بحث تعامل اطرافیان موسوی با نهضت آزادی اشاره کرد و گفت: شما عکس امام را بالای سرتان می گذارید اما برعکس امام عمل می کنید و با نهضت آزادی بر سر میز مذاکره و معامله می نشینید، جرأت داشته باشید و چهره واقعی خود را نشان دهید از امام دم نزنید و به راه خود بروید.
الفت پور در ادامه گفت:آیا در سفر آقای میر حسین رای، رای اولی ها را با 10 هزار تومان نمی خرند، آیا دولت آبادی ضد انقلاب و ضد امام در سفر انتخاباتی شما سخنرانی نمی کند؟ آیا مجاهدین انقلاب در حمایت از شما بیانیه نداده اند؟ چرا در سایت رسمی شما در ایام شهادت حضرت زهرا می نویسند ایام رحلت جانگذاز حضرت زهرا.
طباطبایی عضو شورای مرکزی حزب مشارکت در پاسخ به صحبت های الفت پور گفت: من احساسم این بود که نسل جوان حامی احمدی نژاد از شیوه گفتار و برخورد او دوری می کنند، شما اگر از دروغ صحبت می کنید، باید مصداق ارائه کنید. خاتمی هیچ وقت درباره مدرک تقلبی وزرایش قسم نخورد و به نمایندگان اطمینان نداد.
وی افزود: آقای صفار هرندی که اینجا حضور دارند خودشان بگویند در وبلاگ شخصی خود درباره کردان چه نوشته اند، تعصب بیجا انسان را کور می کند. کسی که خودش را به امام زمان (عج) منتسب می داند، هیچ انتقادی را بر نمی تابد.
طباطبایی اضافه کرد: در سمیرم پول نفت را در حواله های 80 هزار تومانی برای جمع کردن رای به مردم می دهند، شما هم از افرادی هستید که تحرک سیاست خارجی را تنها در سوار شدن به هواپیما می دانید.
وی افزود: تا قبل از استفاده آقای احمدی نژاد از هواپیمای تشریفاتی هر روز می گفتند این هواپیما را در دولت اصلاحات خریدند و ایراد می گرفتند اما از روزی که احمدی نژاد و وزرایش از آن استفاده می کنند دیگر حرفی نیست.
طباطبایی به سفر تبلیغاتی احمدی نژاد به ساوجبلاغ اشاره کرد و گفت: چرا کسی که کاندیدای انتخابات است از هلی کوپتر دولت استفاده می کند تا به سفر تبیلغاتی برود این پول ها از جیب چه کسی می رود؟
وی همچنین به بحث سیاست خارجی اشاره کردو گفت: آقای احمدی نژاد سفر خاتمی به فرانسه را باعث خجالت می داند اما درباره همان سفر نشریات فرانسه نوشتند که ژاک شیراک در کاری غیر متعارف برای استقبال از خاتمی به پایین پله ها آمد برای اولین بار در تاریخ فرانسه مشروب را بر سر میز ضیافت نیاوردند. سندش هم این است که کفن پوشان قم به خیابان ها نریختند اما در مقابل احمدی نژاد برای شرکت در اجلاس فائو و نه به دعوت رسمی رییس جمهور ایتالیا به این کشور رفت در فرودگاه هیچ استقبال رسمی از او نشد، هیچ یک از مقامات ایتالیا برای ملاقات از او دعوت نکردند و ضیافتی هم برگزار نشد.همین امروز هم نمایندگان دولت نهم مدام به دنبال گدایی رابطه با آمریکا هستند که باید از مشایی و ثمره هاشمی سند آن را خواست.
در این زمان الفت پور نماینده احمدی نژاد به طباطبایی گفت: شما که نماینده مشارکت هستید، درباره پیرمؤذن حقیقت جو و اکبر گنجی هم صحبت کنید.
طباطبایی در پاسخ گفت: درباره گنجی خاتمی بارها صحبت کرده است، اینکه با فردی برخورد شود و او به خارج از کشور برود و حرف هایی بزند که کمی متفاوت است را نباید به حساب دولت اصلاحات بگذارید اگر خاتمی در این باره موضع نگرفته بود حق با شما بود. در حالی که احمدی نژاد در برابر بدترین حرف های مشایی هیچوقت حاضر به عذرخواهی نشد.
صفار هرندی نیز در بخش دوم صحبت هایش در این مناظره گفت: در یک نشریه دانشجویی جناح مخالف نوشته بودند که صدا و سیما سریال جومونگ را در حمایت از احمدی نژاد به معنی رای جمع کردن برای او پخش می کند. تقصیر ما چیست اگر شما با دیدن آدم شجاع ومقاومی مثل جومونگ به یاد احمدی نژاد می افتید و در مقابل با شنیدن اسم پادشاه صفوی نام افراد دیگری در ذهن ها متبادر می شود.
وی افزود: آقای طباطبایی درباره مطلب وبلاگ من در اعتراض به کردان گفتند، ما افتخارمان این است که خودمان با تخلف خودمان برخورد می کنیم. کردان را دانشجوی حزب اللهی پایین کشید نه شما؛ فراکسیون اقلیت مجلس در همان زمان به دنبال زد و بند بود تا رای مثبت به کردان بدهد اما نوباوه و حسینیان و دانشجویان بسیجی حزب اللهی با او برخورد کردند. همین افراد بودند که وقتی مشایی آن حرف ها را زد توی دهنش زدند ما مثل شما نیستیم که جرأت ندارید در برابر اشتباه نظریه پردازانتان موضع بگیرید، شما همین الان هم وقتی در باره گنجی حرف می زنید با ملاحظه می گویید حرف هایش کمی متفاوت بود و جسارت موضع گیری روشن را ندارید.
صفار اضافه کرد:از کردان می پرسید.ما قسم حضرت عباس شما را باور کنیم یا دم خروس جاسبی را؟کردان در دانشگاه آزاد جاسبی تدریس می کرد و شعبان بی مخ های جاسبی که سابقه برهم زدن جلسه های همین دانشگاه را دارند در میدان ولی عصر برای میرحسین موسوی تبلیغ می کنند.مولانا می گوید:دوش چه خورده ای دلا،فاش بگو نهان مکن/بوی شراب می زند،خربزه در دهان مکن.
مسوول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در ادامه به بحث عزتملی اشاره کرد وگفت:اگر ملاقات با دولت های مستکبر و تاریخچه سیاه استعمار افتخار باشد،پس پهلوی افتخارش از همه بیشتر است.امام گفت:در میان جلادان منزوی بودن ذلت نیست.
وی افزود:4ماه پیش که هنوز دوستان مشارکت و مجاهدین اطراف آقای موسوی را نگرفته بودند،یک جمله از جنس امام گفت که الان می شود به آن استناد کرد،ایشان گفت:سیاست خارجی ایران بیش از آنکه با نیویورک و لندن تعریف شود با جاکارتا و بغدادو با توده های مردم تعریف می شود.حالا شما بگویی کدام دوره ظرفیت های اجتماعی جهان اسلام را به نفعایران و اسلام متمرکز کرد؟
صفار با بیان اینکه اگر از امام دم می زنید نباید اسم کشورهای جهان سومی را با تحقیر بیاورید تصریح کرد:قبای خط امامی بودن به تن بعضی ها زار می زند.گیرم که خاتمی به ملاقات سران کشورهای بزرگ!رفت،چرا یکی از این نامردها یک بار نیامدند بازدید خاتمی را پس بدهند؟پس روابط دیپلماسی چه می شود؟
وی افزود:می گویند سیاست احمدی نژاد باعث شده همه کشورها علیه ایران متحد شوند.مگر در دوره امام این طور نبود؟ماهیت آمریکا و انگلیس و کشورهای مرتجع غربی که عوض نشده است.اگر در دوره اصلاحات با ما مشکلی نداشتند لابد ما از خط امام منحرف شده بودیم و اگر امروز دوباره با ما مشکل دارند یعنی به راه امام رجوع کرده ایم.
منبع : برنا 

http://rahpoyvesal.blogfa.com
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی