انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 323)
دوشنبه 11/3/1388 - 17:1 -0 تشکر 118049
شخصی وابسته به یکی از سران کشور 15 سال تمام قراردادهای نفتی را در اختیار خود داشت(3)

  احمدی نژاد:
شخصی وابسته به یکی از سران کشور 15 سال تمام قراردادهای نفتی را در اختیار خود داشت(3)
رییس جمهوری افشا کرد: آقایی که وابسته به یکی از سران کشور است و 15 سال است قراردادهای نفتی را به جیب هم باندی‌های خود می زند، در عرض یک هفته، بدون زمین، تخصص و امکانات شرکت ایجاد کرده و 300 میلیون دلار پول مفت به جیبش می رفت.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، محمود احمدی نژاد در ادامه سخنانش در اجتماع پرشور مردم پاکدشت با اشاره به این که کسانی که سرمایه گذاری می کنند، معمولا انسان هایی پاک و سالم هستند، تصریح کرد: نباید این گونه باشد که عده قلیلی پول را بردارند، در جای خود خرج نکنند بلکه بر علیه منافع ملت استفاده کنند.
رییس دولت نهم در این زمینه مثالی زد و گفت: مطلع شدم در بخش نفت یکی از محصولات نفتی که در کشتی ها مصرف می شود، یک جا به دلال می فروشند و آن فرد 400 میلیون دلار سود می داد و به نفر بعدی منتقل می کرد.
رییس جمهوری اظهار داشت: به مسئولان اعلام کردم جایگاه ایجاد کنید تا در مرزهای خودمان این بارگیری و فروش انجام شود. دانشجوی کارشناسی ارشد مامور تحقیق شد تا بررسی کند بازار فروش در منطقه چگونه است؟ نتیجه این شد که تمامی کشتی های موجود در خلیج فارس از بنادر ایران که آبادتر و در مسیر امن تر هستند، استقبال می کنند. لذا به وزیر نفت دستور داده شد که آگهی دهید و هر کس قیمت بیشتری داد، جایگاه بزند.
احمدی نژاد افزود: پس از آن که کار انجام شد پرونده را بررسی کردم اما دیدم به جای این که پروژه به نفر اول واگذار شود به نفر دوم که قیمت کمتری داده است، واگذار شده است.
رییس جمهوری با بیان این که ببینید ردپاها کجاست، افزود: آقایی که وابسته به یکی از سران کشور است و 15 سال است قراردادهای نفتی را به جیب هم باندی‌های خود می زند، در عرض یک هفته بدون زمین، تخصص و امکانات شرکت ایجاد کرده و 300 میلیون دلار پول مفت به جیبش می رفت.
رییس جمهوری افزود: از وزیر نفت خواستم تا مشخص شود چه کسی این فرد را انتخاب کرده است، که مشخص شد یکی از معاونین وزیر نفت که 25 سال بر مناصب مختلف می چرخد و لذا از سمت خود عزل شد. او امروز در روزنامه ها مصاحبه می کند و علیه دولت می گوید که سیاست های اقتصادی اش غلط است اما تهمت ها، توهین ها، بی ادبی ها و فشارها را تحمل می کنیم.
ادامه دارد ...

منبع: http://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=519667

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی