انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 310)
يکشنبه 10/3/1388 - 22:48 -0 تشکر 117837
سوء استفاده كنندگان را به خدا واگذار می‌كنم

ایلنا: به دنبال پخش فیلم تبلیغاتی مهندس موسوی از شبكه اول سیما كه با استقبال گسترده مردم ایران نیز همراه بود ، برخی رسانه هابا انتشار خبر خلاف واقع و كذبی سعی در مخدوش كردن و زیر سوال بردن سازندگان این فیلم كرد.
در صحنه هایی از این فیلم نشان می‌دهد كه یكی از بانوان بابلی هنگام حضور مهندس موسوی در این شهر ، برای حل مشكل اعتیاد پسر جوان خود ، از ایشان استمداد و كمك خواست .
صدیقه باسری بانوی 51 ساله و رنج دیده شهرستان بابل است كه پس از تماس خبرنگارایلنادر این شهر ، اعتیاد فرزند جوان خود را تنها دلیل بیان مشكلات به مهندس موسوی دانست .
وی افزود : هیچ پاسخی برای ادعای كسانی كه مرا بازیگر خطاب كردند ندارم و آن ها را كه از احساسات پاك و مادرانه من سوء استفاده كردند به خدا واگذار می كنم .
این بانوی بابلی گفت : هنگام حضور مهندس موسوی در بابل ، مسافت زیادی را برای رسیدن به اتوبوس ایشان دویدم و با اصرار فراوان ، ماشین حامل ایشان را متوقف كردم .
وی ادامه داد : مهندس موسوی كه اصرارهای مرا برای ملاقات با خود دید اجازه ورود مرا به داخل ماشین داد و من كه تمام راه های نجات برای فرزند جوانم را بسته شده می دیدم به ایشان التماس كردم تا برای نجات فرزندم چاره‌ای بیندیشد.
صدیقه باسری یادآور شد : من مشكلات فرزندم كه در این جامعه ، آلوده به مواد مخدر شده است را به كسی كه احتمال می دهم رئیس جمهور آینده ایران باشد انتقال دادم تا دیگر فرزندان من و همه جوانان ایران زمین به دام این بلای خانمام سوز گرفتار نشوند .

 

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خـاک سپارند تـا اجزای بدنم خـاک ایـران را تشکیل دهد.

((کوروش بزرگ))


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی