انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 2922)
يکشنبه 10/3/1388 - 18:39 -0 تشکر 117790
هویت بازیگر فیلم میر حسین موسوی افشا شد

هویت بازیگر زن فیلم انتخاباتی آقای مهندس میر حسین موسوی افشا شد.

به گزارش ثانیه‏نیوز، منیژه حسینیان بازیگر زن فیلم انتخاباتی آقای مهندس میر حسین موسوی بود که شب گذشته از تلویزیون پخش شد.

وی بازیگر تئاتر است و اکنون در شهر بابل از توابع استان مازندران سکونت دارد.

منیژه حسینیان توسط مهدی قربان‏نژاد تهیه کننده سیمای مازندران به مجید مجیدی معرفی شده است.

مهدی قربان‏نژاد از شاگردان مجیدی است که در فیلم انتخاباتی آقای مهندس میر حسین موسوی، دستیاری کارگردان را در دست داشت.

منیژه حسینیان با هماهنگی قبلی و با سناریویی از پیش تعیین شده به اجرای برنامه خود پرداخته و نقش عمده ای را در واقعی جلوه دادن فیلم انتخاباتی میرحسین موسوی ایفا کرده است.

پیش از این برخی رسانه‏ها از جمله جهان تاکید کرده بودند: سازنده فیلم انتخاباتی میرحسین موسوی ادعاکرده که در ساخت این فیلم از تصاویر و فیلم های موجود استفاده شده و هیچ گونه دخل و تصرفی در تصاویر رخ نداده است جهان به بخشی از شگرد تبلیغاتی به کار گرفته شده در فیلم میرحسین موسوی پی برد.

فیلم انتخاباتی مهندس موسوی که توسط مجید مجیدی کارگردان معروف سینما ساخته شده است طبق اعلام قبلی قرار بود که آئینه ای از واقعیات موجود در جامعه و اتفاقات همراه با میرحسین موسوی باشد اما در یکی از صحنه های این فیلم زنی که سعی داشت خود را به خودروی حامل میرحسین برساند در نهایت با ورود به جمع میرحسین و نزدیکانش با گریه و زاری از وضعیت مواد مخدر و اعتیاد گلایه کرده و دست به دامان مهندس موسوی برای حل این مشکلات شد. گریه های این زن و نوع بیان مشکلات و مصائب فرزندش از احساسی ترین لحظات این فیلم انتخاباتی بود.

منبع 

يکشنبه 10/3/1388 - 18:48 - 0 تشکر 117793

واكنش"سلحشور" به فیلم انتخاباتی "میرحسین

كارگردان سریال «یوسف پیامبر(ع)» با اشاره به این كه «ساخت فیلم‌های انتخاباتی توسط فیلمسازان سینما غلط است»، گفت: برای یك فیلم‌ساز، این موضوع باید مهم باشد كه بازیچه سیاست نشود.

«فرج‌الله سلحشور» در گفت‌و‌گو با فارس درخصوص فیلم انتخاباتی میرحسین موسوی با بیان این كه اهمیتی ندارد كه این فیلم‌ها در كارنامه هنری افراد جای می‌گیرد یا نه، اظهار داشت: مهم این است، فیلمی كه ساخته می‌شود در راه حق و خدا باشد و خیلی فیلم‌هایی كه در این زمینه با ترفندهای سینماگران ساخته می‌شود، باطل را حق جلوه می‌دهد.

وی ادامه داد: آقای موسوی در این فیلم طوری صحبت می‌كند كه می‌تواند عوام را فریب دهد.

«سلحشور» در رابطه با فیلم انتخاباتی احمدی‌نژاد تصریح كرد: این فیلم، یك فیلم صادقانه و بسیار عادی‌ بود و سعی می‌كرد صحبت‌های آقای احمدی‌نژاد و مردم را بدون هیچ گزافی نشان دهد.

كارگردان سریال «یوسف پیامبر» در ادامه افزود: بسیاری از افراد با به كارگیری سرمایه و فیلم‌سازهای خبره، فیلم تبلیغاتی می‌سازند و این در حالی است كه شاید لایق آن هم نباشند و برعكس این موضوع هم وجود دارد كه كاندیدایی نمی‌خواهد از این كار استفاده كند و یا امكان بهره‌گیری از این فیلم‌سازان را نداشته باشد. 

وی در ادامه اظهار داشت: ساخت فیلم‌های انتخاباتی غلط است و با این سیاست كه در كشور و صدا و سیما وجود دارد، به كاندیداها اجازه داده می‌شود از ابزار فیلم برای رسیدن به اهداف‌شان استفاده كنند.

سلحشور درخصوص حضور سینماگران در عرصه ساخت فیلم‌های انتخاباتی، بیان داشت: آیا فیلم‌ساز بزرگی كه وسیله انتخاباتی شود، فیلم‌ساز بزرگی است؟ برای فیلم‌ساز، این موضوع باید مهم باشد كه بازیچه سیاست نشود...

وی در ادامه گفت: برای حضور افراد در این عرصه، امتیازات زیادی نظیر پول و مقام وجود دارد و با این كار نوعی هنرفروشی صورت می‌گیرد.

كارگردان سریال «یوسف پیامبر» در پایان افزود: اگر مستندسازان، این فیلم‌ها را می‌ساختند، بهتر بود و می‌توانستند اثری ارزشمند را به نمایش بگذارند ولی متأسفانه آنها اسم ندارند همچنین اگر این فیلم‌ها توسط یك فیلم‌ساز مشهور ساخته شود، خودش یك تبلیغ است.

منبع

يکشنبه 10/3/1388 - 18:55 - 0 تشکر 117794

تمامی تصاویر«مستند میرحسین» واقعی است/هرکس تصاویر را بخواهد در اختیارش می‌گذاریم

یاری: مجید مجیدی، ادعاهای مطرح شده از سوی خبرگزاری فارس و برخی سایت‌های حامی دولت مبنی بر اینکه در مستند انتخاباتی مهندس موسوی از بازیگر استفاده شده است را قویا رد کرد.

به گزارش قلم‌، خبرگزاری فارس در ادامه انتشار اخبار کذب و تخریبی علیه میرحسین موسوی، بعدازظهر یکشنبه در خبری به نقل از ثانیه نیوز، زنی که در مستند میرحسین از وضعیت اعتیاد و توزیع هرویین و کراک سخن گفته و از موسوی تقاضای تامین سلامت فکری فرزندانش را دارد، «منیژه حسینیان» بازیگر تئاتر خواند.

مجید مجیدی، کارگردان سینمای ایران درهمین زمینه گفت:« تمامی تصاویر، مستند و واقعی است و هیچ طراحی صورت نگرفته است.»

وی بیان کرد:« تمامی تصاویر، گزارش‌های کاملا مستند بوده و بدون بازسازی است و تصاویر قبل و بعد از آن نیز وجود دارد و اگر کسی این تصاویر را بخواهد ما می‌توانیم در اختیارش بگذاریم.»

مجیدی با تاکید بر اینکه هیچ صحنه بازسازی شده‌ای در این مستند وجود ندارد گفت:« اگر کسی می‌گوید من در آن صحنه‌ها حضور داشتم یا کارگردانی کرده‌ام، سند آن را بیاورد. این صحنه‌ها همگی مستند و واقعی است که تصاویر کامل آن موجود است و ما فقط بخش‌هایی از این تصاویر را در این مستند استفاده کرده‌ایم و تصاویری بسیار دردناک‌تر از آنچه نمایش داده شد نیز وجود دارد.»

 

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خـاک سپارند تـا اجزای بدنم خـاک ایـران را تشکیل دهد.

((کوروش بزرگ))


يکشنبه 10/3/1388 - 18:57 - 0 تشکر 117796

زن هنرپیشه! چگونه وارد فیلم موسوی شد؟
 بعضی حقایق آن‌قدر تلخ هستند که خودمان هم نمی‌خواهیم باورشان کنیم؛ مانند گریه مادری دلسوخته از داغ اعتیاد فرزند که در فیلم مستند مهندس موسوی در تلویزیون پخش شد و بعضی‌ها نمی‌خواهند وضعیت حقیقی جامعه را باور کنند.

محسن نریمان نماینده بابل در مجلس درباره ادعای کذب سایت‌های حامی دولت و خبرگزاری فارس که بخشی از فیلم مستند شب گذشته مهندس موسوی را جعلی و ساخته یک بازیگر تئاتر خوانده بودند به قلم‌نیوز اظهار کرد: من در آن سفر همراه با مهندس موسوی بودم و این زن را که از شهروندان بابلی است به خوبی می‌شناسم. گله این زن از اعتیاد فرزندش حقیقتی است که مانند بسیاری حقایقی دیگر از شدت تلخی نمی‌خواهیم آن را باور کنیم. بنابراین عده‌ای با دروغ دانستن آن سعی در کتمان وقایع دارند.

نریمان عنوان کرد: این زن شهروندی با تحصیلات زیر دیپلم و خانه‌دار است که فرزند معتادش دانشجوی رشته عمران و از اهالی این شهرستان بوده و من آنان را به عنوان نماینده می‌شناسم. همچنین در جریان نامه‌های ارسالی آنان در خیل میلیون‌ها نامه ارسال شده و بازنشده به رئیس جمهور هستم که پاسخی نگرفتند و امروز برای کتمان این سوز دل مادری دلسوز، انگ بازیگر تئاتر را به او می‌زنیم. این دروغ، رسوایی دیگری از دروغ‌پردازی سایت حامیان دولت است و اگر راست می‌گویند صحنه‌ای از بازیگری این زن را به ما نشان بدهند.

نماینده مردم بابل به ماجرای سفر مهندس موسوی به بابل و چگونگی دیدار این زن اشاره کرد و توضیح داد: نگرانی این زن از وضعیت فرزندش به گونه‌ای بود که در ابتدا با کوبیدن شیشه اتومبیل می‌خواست با مهندس صحبت کند و ماموران امنیتی که نگران بمب‌گذاری و اغتشاش بودند، مانع دیدار این زن با مهندس موسوی شدند اما از آن جایی که من این زن را می‌شناختم ،خواستم که اجازه دهند با مهندس صحبت کند.

 

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خـاک سپارند تـا اجزای بدنم خـاک ایـران را تشکیل دهد.

((کوروش بزرگ))


يکشنبه 10/3/1388 - 23:59 - 0 تشکر 117859

اگر به فیلم دقت کرده باشید دوربین فیلم بردار یکباره از میان آن جمعیت متوجه آن خانم شد در حالی که این خانم با اتوبوس فاصله داشت . بعلاوه در همان لحظه عده ای از مردم در حال گفتگو با آقای موسوی در زیر پنجره بودند .

واقعا سوال برانگیز است که در آن ازدحام و سروصدا از میان آن جمعیت که هر کدام به نحوی تلاش می کردند حرفهای خود را به گوش آقای موسوی برسانند ، به یکباره هم دوربین و هم توجه اطرافیان فقط معطوف به این خانم شد .

در کشور عشق 

خامنه‌ای رهبر است 

دوشنبه 11/3/1388 - 0:50 - 0 تشکر 117872

هو العزیز

سلام

ممنون از نسیم سحری گرامی بابت این اطلاع رسانی شون

اگه با درست کردن فیلم یا ... بشه رای جمع کرد

اون وقت کارگردانان  می شدند ریس جمهور و یا یک پول حسابی گیرشون می یومد

بهتر نسیت به جای ساختن فیلم و اغفال اذهان مردم واقعیت ها را بیان کنیم؟!!

««« تبیان »»»

 

دوشنبه 11/3/1388 - 6:57 - 0 تشکر 117901

با اینکه رج ادیت توضیج دادند

ولی همه حرف خودشون رو می زنند بی منطقی تا این حد متاسفم 

جناب مجیدی فیلم پیامبر رو تا چند وقت دیگه کلید می زنند در صلاحیت ایشون شکی نیست و ایشون هیچگاه برای پول کاری نمی کنند حتی احمدی نژاد نیز به ایشون پیشنهاد داده بودند ولی ایشون قبول نکردند چون ایشون برای اعتقادات و هنرشون می سازند . 

چه قدر فیلم ایشون تاثیر گذار بوده که همه ی شما چنین به تکاپو افتادید و ترس کاملا در چهرتون آشکار است . 

پیروزی هر لحظه نزدیک تر میشود برای بیرون کردن تفکر غلط شما از کشور همواره دعا می کنم . 

دوشنبه 11/3/1388 - 8:4 - 0 تشکر 117906

با سلام

در مورد این خبر ، نمیدونم حقیقته یا نه اما در مورد این جمله

چه قدر فیلم ایشون تاثیر گذار بوده که همه ی شما چنین به تکاپو افتادید و ترس کاملا در چهرتون آشکار است .

فیلم ایشون که فوق العاده بود

ایشون حتی تو فیلم مستند هم دست از سر تخریب دولت بر نداشته بعد شما به این فیلم میگی تاثیر گذار؟

جالبه واقعا

امام زمان (عج) : اگر شیعیان ما به عهد و پیمانی که با ما بسته اند وفادار بودند فرج من به تاخیر نمی افتاد.   

دوشنبه 11/3/1388 - 11:1 - 0 تشکر 117933

هوالحکیم

سلام علیکم

جالبه جناب محسن خسرو هر کسی علیه کاندیدای محبوبش حرف بزنه رو بی منطق خطاب میکنه! به این میگن منطق اصلاح طلبان
جناب محسن خسرو
این خبر رو تمام خبرگزاری های معتبر نقل کردند حتی ایرنا که با اینترانت تبیان هم باز میشه
این هم لینک هاش
http://www.bornanews.com/Nsite/FullStory/?Id=273612
http://www.inn.ir/newsdetail.aspx?ID=19594
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8803100795
http://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=518032

حرف حق همیشه تلخ بوده و هست ...

فعلا

یا علی مددی

_________________________________   
|------------------------------------------------------| ______     
|------------------------------------------------------|| O`| __/  
|------------------اصفهان بیابالا----------------------||```|```| 
|____________________________________||___|___|
";===(@)-(@)-(@)---(______)------j(@)j-(____)-(@)=' 

--------------------
اللهم عجل لولیک الفرج

دوشنبه 11/3/1388 - 14:18 - 0 تشکر 118003

شما هرچقدر تکذیب کنید هویت آن خانم هنر پیشه را که نمی توانید تکذیب کنید مساله اینجا افشای هویت است که تکذیب وتا یید من یا شم تاثیری در آن ندارد

پس قلم فرسایی بی مورد در اینجا جا یگاهی ندارد

دوشنبه 11/3/1388 - 14:41 - 0 تشکر 118011

تمامی تصاویر«مستند میرحسین» واقعی است/هرکس تصاویر را بخواهد در اختیارش می‌گذاریم

بله کسی هم واقعی بودن تصاویر رانفی نکرد مشکل بر سر واقعی بودن آدم ها است نه تصاویر

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی