انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 484)
جمعه 8/3/1388 - 21:13 -0 تشکر 117256
هیهات منا الذلة

رئیس‌جمهور در جمع عزاداران فاطمی

سینه‌های خود را برای شمشیرها آماده کرده‌ایم اما برای تسلیم هیهات منا الذلة

 

رییس جمهور با تاكید بر اینكه ملت ایران مظلومیت فاطمی ،علوی وحسینی را به افتخار تمجید قدرتهای بزرگ نخواهد فروخت، گفت: سینه‌ها و گلوی خود را برای شمشیرها و نیزه‌ها آماده كرده‌ایم اما برای تسلیم در برابر زورگویی‌های دشمنان و فاسدان و دزدان، «هیهات منا الذله».

به گزارش رجانیوز، دكترمحمود احمدی نژاد در روز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در اجتماع چندین هزار نفری عزداران در میدان ولی عصر (عج) در سخنان كوتاهی با تسلیت شهادت دختر گرامی پیامبر اكرم (ص)، اظهار داشت: ملت ایران ملتی حسینی است و دنیا باید بداند كه ما پیروان حضرت زهرا (س) و امام حسین (ع) و نوكران آن حضرت هستیم و اگر عده‌ای مدام شمشیرها وعدهای نیزه‌های تیز كرده خود را فرود می‌آورند و آن كسی كه نمی‌تواند، به جایش فحاشی می‌كند،‌ باید بداند ملت ایران پیرو حضرت زهرا(س) و امام حسین (ع) است.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

جمعه 8/3/1388 - 21:15 - 0 تشکر 117257

1

دكتراحمدی نژاد خاطر نشان كرد: آ نها بدانند اگر خیال می‌كنند صحنه امروز ایران به ظاهر مانند عاشورا خواهد شد، اشتباه می‌ كنند؛ راه حسین (ع) در ایران ادامه دارد و تا نابودی همه مستكبران و وابستگان آنان و غارتگران و فاسدان همچنان ادامه پیدا خواهد كرد.

رییس جمهور تصریح كرد: اگر كسانی تصور می‌كنند، با فشارهای خارجی، جنگ روانی و جنگ تبلیغاتی، ملت ایران صحنه را به نفع استكبار خالی خواهد كرد، اشتباه می‌كنند چرا كه ملت ایران پیرو حسین (ع) و فاطمه (س) است و تا محو همه جلوه‌های استكبار در وسط میدان خواهد ایستاد.

وی با اشاره به مظلومیت حضرت زهرا(س) و امام علی (ع)گفت: اول مظلوم عالم زهرا است و مظلوم تر از او كسی نیست خیلی ها فكر می‌كردند مگر می‌شود جانشین پیامبر و دختر پیامبر مظلوم باشند اما آن بزرگان دراوج قدرت، اوج مظلومیت را تحمل می كردند اما دلها باید برای مظلومیت فرزند فاطمه(س)، حضرت ولی عصر (عج) بسوزد كه در اوج هیاهوی دنیاطلبان و در عصر ما مظلوم ترین مظلوم ها است.

دكتراحمدی نژاد خاطر نشان كرد: برخی‌ها به نام مسلمانی از نام امام عصر (عج) وحشت دارند و در برابر بردن نام آن امام، تمسخر و توهین می‌كنند اما دنیا باید بداند اگر چه مظلومیت ارثیه حضرت زهرا (س) است اما ملت ایران مظلومیت فاطمی، علوی و حسینی را به افتخار تمجید قدرتهای بزرگ نخواهد فروخت.

رییس جمهور در این مراسم همراه با عاشقان اهل بیت (ع) و عزاداران و سوگواران فاطمه زهرا (س) به عزاداری پرداخت.

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی