انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 336)
پنج شنبه 7/3/1388 - 14:7 -0 تشکر 116897
رسایی: دوره چهارساله دکتراحمدی نژاد جوهره حقیقی انقلاب را زنده کرد

 
رسایی: دوره چهارساله دکتراحمدی نژاد جوهره حقیقی انقلاب را زنده کرد
زاهدان- حجت الاسلام " حمید رسایی" نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: دوره چهار ساله ریاست جمهوری دکتر احمدی نژاد جوهره حقیقی انقلاب را زنده کرد.

به گزارش ایرنا، رسایی در جمع مردم زاهدان اظهار افزود: در آستانه دهه چهارم انقلاب اسلامی، سرعت حرکت انقلاب شتاب بیشتری گرفته است که قابل مقایسه با دوره های پیشین نیست.
وی افزود: همه توفیقات، تحرک و خدمتگزاری به مردم در چند سال اخیر، به سبب پایبندی مجدد و بازگشت به آرمان های مقدس انقلاب و امام خمینی (ره) بوده است که دولت نهم با تکیه بر مبانی دین اسلام و پیروی از سیره نبوی و اهل بیت پیامبر(ص)، بسیاری از مشکلات ملت را حل کرد.
او با اشاره به کارآمد بودن دولت چهار ساله دکتر احمدی نژاد گفت: دولت نهم، دولت کار و تلاش و دوری گزیدن از سیاست بازی و سیاست ورزی بود و سیاست خود را بر پایه دیانت ملت قرار داد و به دنبال کسب قدرت و بهره گیری از امکانات کشور در راستای راه اندازی حزب و جریان خاصی نبود.
وی اضافه کرد: دولت نهم، بحق، داعیه دار جریان اصولگرایی در کشور بود و از فرصتهای خود در راستای استمرار خط امام راحل (ره) و صیانت از جوهره حقیقی انقلاب به نحو مطلوب بهره جست و رهبر معظم انقلاب نیز بر این موضوع صحه گذاشتند.
رسایی خاطر نشان کرد: این روزها دولت دکتر احمدی نژاد و کابینه وی بسیار مورد اهانت و در معرض اتهام قرار گرفته و متاسفانه افرادی رویه تخریب را در پیش گرفته اند که انتظاری چنین حرکتی از سوی آنان احساس نمی شد و مردم هرگز فراموش نخواهند کرد.
وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب با تدبیر برهمه این مسائل واقف هستند و علت آنها را در پایبندی دولت نهم به اصول و آرمان های انقلاب و امام راحل می دانند و خطاب به تخریب کنندگان می فرمایند: "چرا این گونه سیاه نمایی می کنید و وضعیت اقتصادی کشور را این گونه برای مردم بازگو می کنید، من خود بر همه چیز آگاه هستم."
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امروز دولت نهم از سوی افراد و احزابی مورد اهانت قرار می گیرد که آرمان های امام راحل را زیر سوال برده اند.
وی جوهره حقیقی انقلاب را اعتماد و اتکا به مبانی دینی دانست و گفت: اتکا به صندوق بین المللی پول و اعتماد به سازمان ملل که هیچ گاه در آن به داد هیچ ستمدیده ای رسیدگی نشده است، پیروی از خط امام و آرمان های وی نیست.
وی اضافه کرد: از آنجا که دکتر احمدی نژاد نخواست که مدل اقتصادی ایران بر اساس نسخه های پیچیده شده صندوق بین المللی پول باشد، چهار سال ریاست جمهوری وی مورد اهانت افرادی قرار گرفت که در پیش از این، به صندوق بین المللی پول اعتماد کردند.
رسایی در ادامه به سخنان مقام معظم رهبری در کردستان اشاره کرد و گفت: بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری در کردستان، تقسیم بندی کشورها به توسعه یافته و توسعه نیافته مورد قبول نیست بلکه توسعه در کشور ایران باید بر اساس مبانی دینی و انقلابی تعریف شود.
او خاطر نشان کرد: امروز نظام در خطر نیست که دست های پینه بسته به نشانه احترام به رئیس جمهور محبوب خود بالا می رود و اشک شوق بر دیدگان محرومان ریخته می شود و درست اینجا است که رئیس جمهور کنونی ایران جوهره حقیقی انقلاب که توجه به محرومان و مستضعفان است را زنده کرد.
او بیان کرد: دکتر احمدی نژاد اجازه نداد تا افراد متمول به سبب دارایی خود از یارانه بیشتری استفاده کنند و با طرح تحول اقتصادی و هدفمند کردن یارانه ها، قیمت حامل های انرژی را آزاد کرد و باعث شد کسانی که مصرف بیشتری دارند، هزینه بیشتری بپردازند تا این مبلغ بدست آمده هنگام گرانی بین دهک های پایین توزیع شود.
رسایی ادامه داد: جوهره حقیقی انقلاب، قدرت را برای خدمت به مردم خواستن است و دولت نهم در محرومیت زدایی موفق عمل کرد زیرا وامدار احزاب نبود و بر اساس مصالح مردم تصمیم می گرفت.
وی خاطر نشان کرد: احزاب شکل گرفته در ایران هیچ یک پیرو خط امام راحل و شالوده ملت ایران نبودند و بیشتر آنها بر اساس مبانی قدرت طلبی ایجاد شدند.
نمانیده مرم تهران در مجلس شورای اسلامی استکبار ستیزی را جوهره حقیقی انقلاب عنوان و بیان کرد: بر اساس گفته امام راحل ما هیچ گاه پاسخگوی مستکبران نخواهیم بود بلکه آنان پاسخگوی اعمال خود نزد ما هستند پس چرا ایران اسلامی به خاطر دستیابی به انرژی هسته ای باید از سوی کسانی که خود با ساخت بمبهای هسته ای، هزاران نفر را به قتل رساندند، مؤاخذه شود.
وی بیان کرد: دولت نهم صهیونیسم را به چالش کشید و برخی ابراز شرمندگی کردند که ملت ایران مورد توهین قرار گرفت پس چگونه است که همین افراد اکنون در تریبون های خود به رئیس جمهور اهانت می کنند.
او ادامه داد: افرادی که بهانه کردند که توهین به احمدی نژاد در "دوربان 2"، توهین به ملت ایران است چگونه است که خود اکنون در سخنرانی های انتخاباتی، روزنامه ها و سایت های خود، رئیس جمهور را مورد اهانت قرار می دهند.
وی اضافه کرد: دکتر احمدی نژاد با وجود همه اهانتها، در سخنرانی انتخاباتی خود هیچ کس را مورد اتهام قرار نداد و تنها سکوت را در برابر خیل تخریب کنندگان جایز دانست.
رسایی گفت: برخی با ابراز شرمندگی از امدادرسانی به فلسطین می گویند دولت نهم میلیاردها ریال به فلسطین کمک کرده است، در صورتی که عمده کمک رسانی به مردم ستمدیده این کشور، کمکهای مردمی و شرعی بوده و دولت نیز تنها کمکهای خود به صورت معنوی و راهبردی ارائه داده است.
او اظهار داشت: نباید از بازگشت به جوهره حقیقی انقلاب احساس شرمندگی کرد زیرا اکنون دست پینه بسته ها و پا برهنه ها مدافع دولت هستند و دولت خدمتگزار با پرهیز از قومیت گرایی، به همه مردم به نحو مطلوب خدمات رسانی کرده است.
رسایی در خاتمه با اشاره به وظیفه شرعی و ملی همه مردم برای شرکت در انتخابات گفت: فرد اصلح به فرموده امام خمینی (ره) کسی است که اعتقاد به اسلام داشته باشد و با تمام وجود با نگرش ملی و دینی در حوزه های مختلف عمل کند و به اصل 110 قانون اساسی پایبند باشد.

منبع:http://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=512772

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی