انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 285)
چهارشنبه 6/3/1388 - 17:47 -0 تشکر 116681
دولت در برابر دست اندازی به بیت المال می ایستد

 احمدی نژاد:
    دولت در برابر دست اندازی به بیت المال می ایستد

    خیرگزاری پانا: رئیس جمهور گفت: دولت باید در برابر زیاده خواهی ها وقلدری ها و دست اندازی به بیت المال بایستد.

به گزارش خبرنگار سیاسی پانا، محمود احمدی نژاد در جمع مردم رباط کریم گفت: رباط کریم دیار خوبی ها ، پاکان، دل های باصفا و دستان پربرکت و سخت کوش و مفید به حال ایران عزیز است.

وی شهرستان رباط کریم را مفید و نافع برای ایران دانست و افزود: مردم منطقه سلحشور و مومن و دلسوز و سنگربان استقلال، عزت و عظمت ایران بوده است مردم رباط کریم در کار و صنعت و کشاورزی و خدمت در خط مقدم قرار دارند .
 
احمدی نژاد به وظایف دولت اسلامی اشاره کرد وافزود: دفاع از حق مسئولیت مهم یک دولت اسلامی است حق ریشه در مبدا هستی دارد حق متعلق به خداست و از خدا ناشی می شود. حق نور و روشنایی است و حق مطلق از آن خداست.

وی تصریح کرد:هر چیزی که از روی خدا باشد حق است و بس .
 
احمدی نژاد همچنین حکومت، متصل به خدا را حکومتی حق خواند و ادامه داد: عشق ، محبت، عزت و علم و قدرت الهی همه حق هستند حکومت دنیا اگر متصل به خدا باشد حکومت حقی است ولی اگر غیر از این باشد حکومت باطل و از بین رفتنی است.

احمدی نژاد باطل را بی ریشه دانست و گفت: باطل در عالم جایگاهی ندارد و حق ماندنی است خدا می فرمایید آنچه به نفع مردم است باقی خواهد ماند.
 
وی گفت: دولتی که به دنبال و مدافع حق باشد مدافع حقوق آحاد و اقشار گوناگون و مناطق مختلف است .
 
احمدی نژاد اذعان داشت: دولت اسلامی باید در برابر زیاده خواهی ها و قلدری ها و دست اندازی به بیت المال و در برابر خودخواهی ها می ایستد و از حقوق ملت دفاع می کنند.

رئیس جمهور اظهارداشت: شما مدافع پاکی هستید راه حق بهترین راه مسیر پیروزی و زندگی سعادتمند است.مسیرحق در نزد خدا بهترین است. برای آبادی ایران به فضل خدا حق پیروز است. شما طرفدار حق هستید و حق هم پیروز است.

وی در ادامه به دفاع حضرت فاطمه از حق اشاره کرد و افزود: حضرت فاطمه مدافع حق بود و جان شیرینش را فدای دفاع از حق کرد. دولت اسلامی باید مدافع حق باشد. دولت اسلامی اگردر برابر فشارها تسلیم شود باید در جهنم سوزان الهی بسوزد.
منبع:http://www.irpana.ir/showNews.aspx?CID=0000474316.html

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی