انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 323)
چهارشنبه 6/3/1388 - 17:40 -0 تشکر 116678
حمایت جامعه اسلامی نمایندگان ادوار مجلس از احمدی‌نژاد

حمایت جامعه اسلامی نمایندگان ادوار مجلس از احمدی‌نژاد
جامعه اسلامی نمایندگان ادوار مختلف مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه ای از کاندیداتوری دکتر محمود احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد.
به گزارش ایرنا متن بیانیه مزبور به این شرح است:
"بدون تردید نقش مردم متدین و همیشه در صحنه ایران اسلامی در نظام مردم‌سالاری اسلامی بی‌بدیل است. مردم با حضور فعال در عرصه‌های مختلف به‌ویژه حضور در پای صندوق‌های رای و انتخاب کارگزاران نظام، ارزشمندترین سهم را در اداره کشور داشته و موثرترین نقش را ایفا می‌نمایند به‌ویژه در انتخابات ریاست جمهوری که با انتخاب شایسته، قدرت اجرایی کشور را به منتخب خود منتقل و با این انتخاب سرنوشت خود و مملکت را رقم می‌زنند.
اکنون که در آستانه دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قرار داریم و بدون تردید حضور حداکثری مردم موجب افزایش ضریب اقتدار ملی و پیثبرد اهداف تعیین شده در برنامه‌های توسعه، به‌ویژه سند چشم‌انداز بیست ساله کشور خواهد شد، بر ماست که تلاش گسترده و همه‌جانبه خود را برای تحقق این هدف متعالی به کار گیریم.
اتحاد اصولگرایان و افزایش اعتماد مردم به این جریان فکری تاثیر به‌سزایی در حضور گسترده و مشارکت همه‌جانبه مردم خواهد داشت. از این رو تبیین عملکرد دولت و تشریح برنامه‌های آتی و تکمیلی رئیس‌محترم جمهوری از اهم وظایف ما در مقطع حساس کنونی محسوب می‌شود.
همگرایی و هم‌اندیشی و وحدت‌نظری و عملی اصولگرایان در این مسیر مانع اثرگذاری حرکت‌های تخریبی و انتقادات غیرمنطقی رقیب در افکار عمومی خواهد شد.
جامعه اسلامی نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی با درک عمیق از چنین شرایطی برخود فرض می‌داند حمایت قاطع خود را از عملکرد چهار ساله و برنامه‌های آتی دکتر احمدی‌نژاد اعلام دارد.
امروز بر کسی پوشیده نیست که پشتکار و شجاعت و اخلاص احمدی نژاد کشور را با سرعت قابل قبولی در مسیر توسعه و دستیابی به اهداف سند چشم‌انداز بیست ساله قرار داده و حضور عزتمندانه ایشان در مجامع بین‌المللی و اتخاذ مواضع مبتنی بر عزت وحکمت و مصلحت نیز موجب اقتدار و حفظ شان و جایگاه ایران در عرصه بین‌المللی شده است.
تداوم این روند ایران عزیز را هر چه سریعتر به سر منزل مقصود خواهد رساند. از این رو دفاع از عملکرد و برنامه‌های دولت نهم دفاع از ارزش‌ها و اقتدار ملی و دفاع از افق روشن پیش‌رو است. امید می‌رود مردم فهیم و همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور پرنشاط خود پای صندوق‌های اخذ رای در بیست ودوم خردادماه سال 88 مدال تداوم خدمت‌گزاری را بر سینه خادم واقعی خود احمدی‌نژاد آویخته و زمینه تکمیل برنامه‌های وی را فراهم کنند.
منبع:http://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=511722

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی