انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 346)
چهارشنبه 6/3/1388 - 17:33 -0 تشکر 116674
211 نماینده مجلس از احمدی نژاد حمایت کردند

نماینده مجلس از احمدی نژاد حمایت کردند
211 تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با انتشار بیانیه ای با تاکید به ویژگی های معرفتی، شخصیتی، مدیریتی و ارزش مداری دکتر محمود احمدی نژاد از نامزدی وی در انتخابات ریاست جمهوری دهم اعلام حمایت کردند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، متن کامل این بیانیه که در حاشیه جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس توسط علی اصغر زارعی نماینده تهران و عضو فراکسیون انقلاب اسلامی در بین خبرنگاران توزیع شد، بدین شرح است:
""در آستانه دهه پیشرفت و عدالت و در گذار از شرایط خاص جهانی و نقش مؤثر جمهوری اسلامی ایران در معادلات جهانی و نیز ضرورت احیاء «گفتمان امام و انقلاب» انتخاب کاندیدایی که بتواند پاسدار عزت و اقتدار کشور در عرصه بین‌المللی و در عین حال خادم مردم ایران بر اساس عدالت محوری، مهرورزی، تعالی و پیشرفت باشد، لازم می‌نماید.
ما نمایندگان مردم شریف ایران اسلامی نظر به ویژگی‌های معرفتی، شخصیتی، مدیریتی و ارزش‌مداری برادر ارجمند جناب آقای دکتر احمدی‌نژاد و تحقیق و مداقه در تجربه‌های چهارساله مدیریت ایشان و به دلایل ذیل:
1- مردمداری و مردمی بودن دولت که در قالب سفرهای گسترده استانی شکل گرفت و باعث دلبستگی عمیق مردم به نظام، توجه دولت به مشکلات عدیده مناطق محروم و استحکام پیوند دولت - مردم شد.
2- ارجاع دلپذیر به شعارهای ناب انقلاب و احیاء گفتمان امام و ارزش‌های ناب انقلاب که بارها مورد تحسین مقام معظم رهبری نیز قرار گرفته و فصلی با شکوه از اقدامات دولت نهم است.
3- ساده‌زیستی و پاک‌دستی دکتر احمدی‌نژاد که الگویی برای نظام مدیریت کشور و مبنای اصلاح پاره‌ای کژتابی‌ها و نارسایی‌ها در بدنه حاکمیت شد.
4- تلاش شایان برای تحقیق دولت اسلامی در آستانه دهه چهارم از حیات نظام مقدس اسلامی بر پایه چهار رکن اساسی عدالت گستری، مهرورزی، خدمتگزاری و تعالی و پیشرفت.
5- حمایت از مسلمانان مظلوم جهان و اتخاذ مواضع شجاعانه در برابر قدرت‌های زورگو، نفی نظام سلطه، اعاده عزت ملی، رسایی و شفافیت در اغراض و اهداف جمهوری اسلامی و نمایش الگوی اراده معطوف به تحقق جامعه اسلامی.
6- دفاع جانانه از حقوق هسته‌ای کشور که قوام عزت، استقلال و اقتدار کشور منتج از آن بود و گام گذاردن در مسیر تعالی و پیشرفت با اتکا به خودباوری و اجتناب از خودباختگی و غرب شیفتگی و ملاحظات بی‌دلیل و واهمه‌های بی‌نشان.
7- سعه صدر و آستانه تحمل تحسین برانگیز و سخت‌کوشی به رغم حجم هجمه‌ها و فزونی حیرت‌آور انواع تخریب‌ها و بی‌انصافی‌ها.
8- اهتمام دولت بر مشی علوی، دلبستگی کامل به ارزش‌ها، ولایت‌پذیری و برجسته‌سازی هویت اسلامی و اهتمام در خدمت و تمسک به اصول انقلاب در قول و شعار و عمل.
9- اقدام به اجرای طرح‌های اساسی و بنبادین در کشور که باعث سهیم شدن عموم از دارایی‌ها و امکانات کشور است و تداوم این دولت ساعی برای انجام رساندن آنها لازم می‌نماید.
10- جهش محسوس و ماندگار در امور فرهنگی و توجه به دیدگاه و مطالبات فرهنگیان و صاحبان فکر و قلم برای طراحی مهندسی فرهنگی کشور.
11- اهتمام در اصلاح اوضاع اقتصادی کشور
12- اصلاح و تحول در امور معیشتی کارمندان و بازنشستگان در طبقات مختلف اجتماعی.
13- اقدام اساسی برای شکل‌دهی الگوی توسعه و تعالی کشور برای رشد متوازن عمرانی شهری و روستایی با به نتیجه رساندن طرح‌های عمرانی و اقتصادی فراوان و اجرا و راه‌اندازی سریع هزاران کارخانه و کارگاه کوچک و بزرگ.
14- حمایت جدی از نخبگان، تقویت روحیه پژوهندگی و تحقیق و تعمیق با افزایش تولید علم و فناوری و هدفدار کردن پژوهش‌های علمی برای تهیه نقشه جامعه علمی کشور.
بر این پایه و اساس حمایت قاطع خود را از کاندیداتوری برادر خستگی‌ناپذیر، اصولگرا و ولایی جناب دکتر احمدی‌نژاد در دهمین انتخابات ریاست جمهوری اعلام می‌داریم.""

منبع : http://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=511625

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی