انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 522)
چهارشنبه 6/3/1388 - 11:23 -0 تشکر 116530
حامیان موسوی: ائمه معصومین الگوی ما نیستند

اهانت جدید اصلاح طلبان به ائمه و رهبری!!!

جهان: در جلسه سخنرانی مجیدانصاری در کرمان، دانشجویان طی برنامه ای از پیش هماهنگ ” یکی از مسئولان ستاد میرحسین موسوی در اصفهان به نام "ا" با بیان اینکه در سال 84 در مسجد سید اصفهان در میان همهمه جمعیت حامی احمدی نژاد، یک نفر کشته شده است می گوید که باید برای میرحسین موسوی نیز یک نفر در اصفهان کشته شود! “ شده و برای تحریک نیروهای بسیجی اقدام به پاره کردن و اهانت به تصاویر مقامات ارشد نظام می کنند که نه تنها با ممانعت انصاری روبرو نمی شوند بلکه با لبخند دیپلماتیک وی به اجرای سناریوی آشوب افکنی خود ادامه می دهند و جالب اینکه نیروهای اصولگرای دانشجویی با اطلاع از هدف دار بودن این اهانت ها، هیچ واکنشی نسبت به این توهین ها از خود نشان نمی دهند.

اما در دیگر سوی این ماجرا، در سخنرانی عبدالله رمضان زاده، سخنگوی دولت سید محمدخاتمی و از پرحاشیه ترین مردان دولت اصلاحات، دانشجویان حاضر در سخنرانی وی با نوشتن و در دست گرفتن پلاکاردهایی بدین مضمون" افکار امام خمینی باید به موزه برود" و "ائمه معصومین الگوی ما نیستند" بدترین توهین ها و جسارت ها را - که از نقل صریح پلاگاردها و شعارها خود داری می کنیم- به ساحت اولیای دین انجام می دهند اما با توجه به روابط حسنه رمضان زاده با چنین تفکراتی و نیز اینکه این نوشته بیشتر در دستان خانم های حاضر در جلسه بوده است چنین اهانت هایی به دیده اغماض و با چهره خنده روی رمضان زاده نادیده گرفته شده و مجلس خاتمه می یابد.

از سوی دیگر یکی از مسئولان ستاد میرحسین موسوی در اصفهان به نام "ا" با بیان اینکه در سال 84 در مسجد سید اصفهان در میان همهمه جمعیت حامی احمدی نژاد، یک نفر کشته شده است می گوید که باید برای میرحسین موسوی نیز یک نفر در اصفهان کشته شود!

منبع

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
چهارشنبه 6/3/1388 - 11:42 - 0 تشکر 116540

به نام خدایی که همین نزدیکی هاست

سلام

البته این کارشون تازگی نداره و قبلا هم توهین های اینگونه به معصومین داشتن!

اینم بعضی از توهین هاشون به ائمه...

هتاكی حامیان میرحسین در دانشگاه آزاد

استیضاح امام غایب!!!

کجـاینـد مـردان بـی ادعـا

سربلند و پیروز باشین...
التماس دعا

كار ما نیست شناسائی "راز" گل سرخ
كار ما شاید این است
كه در "افسون" گل سرخ شناور باشیم...
چهارشنبه 6/3/1388 - 12:11 - 0 تشکر 116547

به نام خدا

سلام ممل جان واقعا درسته چون اگر قبول  داشتند این حرفهای ضد اصلامی را نمیزدند

چهارشنبه 6/3/1388 - 13:58 - 0 تشکر 116605

با سلام

جالب بود و خیلی چیزا برام روشن شد !!!

با تشکر آنلاکر

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی