انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 279)
چهارشنبه 6/3/1388 - 3:28 -0 تشکر 116457
احمدی‌نژاد به خواست اکثریت بالای مردم رییس جمهور شد

احمدی‌نژاد به خواست اکثریت بالای مردم رییس جمهور شد،اما گویا او واقعا به منطقه ممنوعه واردشده بودکه روزانه ازسوی ده‌ها روزنامه و سایت و ... با عناوین سخیفی مورد حمله قرار می‌گرفت.
به گزارش ایرنا، شاید زمانی که احمدی‌نژاد در رقابتهای انتخاباتی سال 84 از عدالت و مبارزه با کانون‌های فساد اقتصادی و سیاسی سخن می‌گفت، هرگز فکر نمی‌کرد که در صورت ادامه این راه، روزهایی برسد که از مخالفانش که اینک نام منتقد را برای خود برگزیده بودند، کلامی جز "تخریب" و "توهین" نشنود.
همین امر باعث شد که وی همان زمان اعلام کند که گویا به "منطقه ممنوعه قدرت" نزدیک شده است.
آن زمان احمدی نژاد به خواست اکثریت بالای مردم رئیس جمهور شد، اما گویا او واقعا به منطقه ممنوعه وارد شده بود که روزانه از سوی ده‌ها روزنامه و سایت و ... با عناوین سخیفی مورد حمله قرار می گرفت.
با این وجود او همچنان اعلام می‌کند که بر شعارهای دوران کاندیداتوری‌اش در سال 84 ایستاده است حتی اگر مخالفانش او را "نااهل"، "بی‌عقل"، "بدتر از بنی‌صدر" یا حتی "عامل نکبت کشور" بخوانند،
و یا آنکه جملاتی در توصیف احمدی‌نژاد بیان کنند که جز لفظ "توهین"، عنوانی نمی‌توان بر آن نهاد؛ آنجا که مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران و حامی موسوی در جریان سفر انتخاباتی میرحسین به جنوب کشور، احمدی‌نژاد را بدتر از "بنی‌صدر" می‌خواند و یا سفری که محمدرضا خاتمی عضور شورای مرکزی حزب مشارکت به خرم‌آباد می‌کند و طی آن دولتمردان را "نااهل" خطاب می‌کند.
خاتمی که برای تبلیغ میرحسین موسوی به این سفر رفته بود، پس از اینکه دولتمردان را "شعارگرا" دانست، وضعیت کنونی کشور را در حال"سقوط" توصیف معرفی‌ کرد.
موج توهین به دولت و رئیس‌جمهوری که بر بستر انتخابات و به بهانه معرفی کاندیداهای انتخاباتی و برنامه‌های آنان صورت می‌گیرد، پای عضو تیم سیاست خارجی دولت خاتمی را هم به صحنه کشاند تا او نیز در تخریب آشکار احمدی نژاد را متهم به "بی‌عقلی" کند.
محمدصدر بدون اشاره به عقب‌نشینی‌‌های وزارت خارجه دولت خاتمی در ازای وعده‌های غربی‌ها که هیچگاه محقق نشد، تاکید کرد که بازپس گیری این امتیازها در دولت نهم نشانه "جرات" احمدی‌نژاد نیست، بلکه نشانه "بی‌عقلی" اوست.
به همه این بداخلاقی ها اضافه کنید پرخاشگری وزیر کشاورزی دولت اصلاحات را که در سخنان خود در اردبیل دولت‌نهم را با "حکومت قاجار" مقایسه کرد و گفت دولتی که "ایران" را فضایی کرد و یا حق هسته ای "ایران" را از چنگال غرب بیرون کشید، از "فتحعلی‌شاه قاجار" بدتربوده و بر منابع کشور چوب حراج زده است.
عیسی کلانتری با دفاع از آخرین نخست وزیر کشور مدعی شد: دولت‌نهم "صدها میلیارد ریال پول" را با هدف کسب رای در بین مردم توزیع کرده است.منظور او سهام عدالت است که به دستور رهبری انقلاب در میان مردم توزیع شده و سود آن دومین سالی است که میان مردم توزیع می شود. او حتی از حامیان احمدی‌نژاد نیز غافل نشد و آن‌ها را "مزدور" نامید.
در این میان وزیر استیضاح شده دولت خاتمی هم لب به سخنانی مشابه درباره دولت گشوده است. احمد خرم، وزیر راه دولت خاتمی، پس از آنکه دولت را به "سوء‌استفاده" از احساسات مردمی و اتخاذ "سیاست‌های غیرعاقلانه" متهم کرد، گفت: تمامی پروژه‌هایی که در این دولت مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد ماحصل تلاش‌های مسئولان دولت‌های گذشته است.
اما انگار قرار نیست که این توهین‎ها پایانی داشته باشد و چه بسا این آغازی تازه بر آن است چرا که همایش "دوم‌خرداد" حامیان میرحسین نیز، به صحنه "توهین" به شخص رئیس‌جمهوری تبدیل شد.
این مراسم با اهانت صریح و بداخلاقی دختر هاشمی رفسنجانی به اوج خود رسید. فائزه هاشمی که اعتراض مراجع تقلید از جمله آیت‌الله مکارم شیرازی را به "تخریب" دولت نادیده گرفته بود، از عواقب پیروزی احمدی‌نژاد سخن گفت و اینکه اگر مردم به او رای دهند، او خود را "امام‌زمان(عج)" می‌نامد.
هاشمی در این سخنرانی همچنین شرایط کنونی را "وخیم" و"نکبت بار" خواند و در توضیح آن گفت: در مشکلات و شرایطی به سر می‌بریم که "نکبت"، "خفت" و "خواری" نصیب ملت ایران شده که ما اینها را به مردم یادآوری می‌کنیم و از مردم می‌خواهیم که تلاش کنند تا آن دوران برنگردد.
با این حال توهین به رئیس جمهور منتخب ملت ایران در شرایطی شدت یافته که احمدی‌نژاد چندین بار و از جمله در لحظه ثبت نام در انتخابات، به طرفداران خود تاکید کرده که برای حمایت از او "تنها به معرفی عملکرد و دستاوردهایش بپردازند" و "هرگز رقبای او را تخریب نکنند."
احمدی نژاد چندی پیش به رسانه های دولتی و از جمله خبرگزاری جمهوری اسلامی و روزنامه "ایران" هم تاکید کرده بود که حاضرنیست در ایام انتخابات، کوچکترین اهانتی به هر یک از کاندیداهای احتمالی شود.
پیش از این و در مردادماه سال 87 نیز احمدی نژاد دستور داده بود تا علیرغم تخریب های چندساله رسانه‌ها،همه شکایات دولتی از رسانه ها پس گرفته شود.
به گزارش شبکه ایران رئیس جمهور که حتی تاکنون برخورد قانونی با "تخریب"‌کنندگانش هم نداشته است، در مصاحبه مطبوعاتی خود که همزمان با همایش "دوم‌خرداد" برگزار شد، بر تداوم یافتن این رویه از سوی خود تاکید کرد وگفت: "در این 4 سال و به خصوص سه ماه اخیر بنده برای منافع کشور در مقابل آن‌گونه حرف‌ها سکوت کردم و فکر کردم که ورود ما به این‌گونه مسائل خدمت‌رسانی را با مشکل مواجه می‌کند.
احمدی نژاد اما گفت که اگر چه در برابر تخریب های بی سابقه ای که علیه او سازماندهی شده، سکوت می کند اما انتقادها از دولت را بدون جواب نمی‌گذارد: "اما در مناظره‌ها برخی از حرف‌ها را تشریح می‌کنم."
منیع:http://www.irna.ir

گر مرد رهی ، غم مخور از دوری و دیری / دانی که رسیدن هنر گام زمانست
چهارشنبه 6/3/1388 - 5:54 - 0 تشکر 116464

با سلام
حامد جان واقعا مطلب جالبی بود
دستت درد نکنه
تا اونجایی که یادم میاد این تخریب ها از قبل از انتخاب احمدی نژاد شروع شد و همچنان ادامه دارد
قبل از انتخابات چهار سال پیش یادمه داشتیم تبلیغ احمدی نژاد رو میکردیم که یه آقایی اومد و به دوستان ما یه برگه داد که نوشته بود اگه احمدی نژاد انتخاب بشه تو پیاده رو ها دیوار میکشه و زن و مرد ها رو جدا میکنه و از این حرفا
هر جایی که میرفتیم به ما میگفتن به احمدی نژاد رای ندیناااا ، اگه رای بیاره میخواد همه جا رو دیوار کشی کنه
بعد مثل اینکه خودشون فکر کردن و دیدن خرجش زیاده گفتن اگه دیوار نکشه حتما پرده میکشه 
موقعی که انتخاب شد علاوه بر این که مسئولین دولت قبلی تا تونستن کوبوندنش (گوشه ای از تخریب ها در بالا اشاره شده است) یه نمایشگاه بزرگی ازاس ام اس های احمدی نژادی راه افتاد که هر روز یه چیز رو گیر میدادن
با هر قسمت سریال یوسف پیامبر ، یک اس ام اس جدید برای احمدی نژاد ساخته میشد 
حتی کار به جایی رسید که خدا و قرآن رو هم مسخره کرده بودن و یه آیه درست میکردن و از زبان خدا میگفتن که ....
حالا هم که در جدیدترین تخریبشون (همایش دوم خرداد) تا میتونستن دولت رو کوبوندند ( البته چهره واقعی خودشون رو نشون دادن )
من هر چی گشتم که فیلم کل این همایش رو پیدا کنم ، چیزی پیدا نکردم اما اگر کسی این فیلم رو پیدا کرد لینک رو اینجا بزاره تا ما هم دانلود کنیم
یه گوشه هایی از این همایش هست که فائزه هاشمی داره سخنرانی میکنه
تا میتونه دولت رو بد جلوه میده ، به جای اینکه بیان و بگن برنامه هاشون چیه اومدن و تخریب کردن و تخریب کردن و تخریب کردن
جایی که میگه اگه احمدی نژاد رای بیاره خودش رو امام زمان میدونه واقعا جای فکر کردن داره
باید منتظر بدتر از این حرف ها هم باشیم
تا الان که شعار دوم خردادی ها به نظر من تخریب ، تخریب ، تا پیروزی بوده 
موفق و سربلند باشید


امام زمان (عج) : اگر شیعیان ما به عهد و پیمانی که با ما بسته اند وفادار بودند فرج من به تاخیر نمی افتاد.   

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی