انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 323)
سه شنبه 5/3/1388 - 23:35 -0 تشکر 116432
حداقل 15 روزنامه در خدمت تبلیغات پرخرج اصلاح طلبان

 کیهان 5/3/88

روزنامه صدای عدالت هم به اجاره ستاد انتخاباتی اصلاح طلبان درآمد. همزمان با انتشار 2 روزنامه کلمه سبز و اندیشه نو از سوی ستاد انتخاباتی اصلاح طلبان و پیوستن روزنامه دانشگاه آزاد (فرهیختگان) به این ستاد، روزنامه صدای عدالت نیز که هرچند وقت تیم خود را عوض می کند، در خدمت ستاد انتخاباتی موسوی درآمده و امروز با چهره ای جدید و تبلیغاتی منتشر شده است.
    نکته جالب در این میان حضور پررنگ و انحصاری اعضا و نزدیکان حزب مشارکت در صفحات صدای مشارکت (صدای عدالت سابق!) است به نحوی که عکس و تیتر اصلی صفحه اول به سعید حجاریان و «دلایل اخلاقی»! وی برای حمایت از موسوی اختصاص دارد. در صفحات دیگر هم مطالب و مقالاتی از علیرضا علوی تبار، هادی سمتی، شهاب طباطبایی، مرتضی کاظمیان، سعید شیرکوند و سعید لیلاز چاپ شده است. جمعی از روزنامه نگاران زنجیره ای با حزب مشارکت در انتشار این روزنامه همکاری می کنند.
    گفتنی است غیر از 4 روزنامه مورد اشاره، روزنامه های جهان اقتصاد، مردم سالاری، حیات نو، سرمایه، کار و کارگر، توسعه، عصر اقتصاد، جهان صنعت، اسرار و کارون هم در خدمت تبلیغات نامزد احزاب کارگزاران، مشارکت و سازمان مجاهدین قرار دارند اما این نامزد و حامیان حزبی وی مدام مظلوم نمایی و ادعا می کنند که هیچ رسانه و روزنامه ای برای تبلیغات و ارتباط با مردم ندارند. این طیف برخی از نشریات محلی را نیز در خدمت خود گرفته اند. اهمیت انتخابات آینده برای برخی احزاب مذکور باعث شده تا آنها در هزینه های تبلیغاتی و انتخاباتی، به ریخت و پاش و ولخرجی کم سابقه روی آورند.
    

    

خنجر آب‌دیده را زنگ عوض نمی‌کند
چهره انقلاب را جنگ عوض نمی‌کند
بگوی با منافقین به کوری دو چشمتان
پیرو خط رهبری رنگ عوض نمی‌کند

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی